יום שלישי , דצמבר 6 2022
דברים מוזרים עונה 4 חלק 1 , נטפליקס

מלחמות הסטרימינג: נטפליקס מתאוששת?

הכותרות בישרו על עלייה של כשישה אחוזים במניית נטפליקס לאחר פרסום דוחות הרבעון השני.

 

למה עלייה? כי אובדן המנויים היה נמוך מהתחזית המוקדמת- רק 970,000 מנויים ביטלו ברבעון הזה במקום תחזית מוקדמת יותר ל-2 מיליון ביטולים.

 

התוצאה? רגש חיובי בוול סטריט כלפי מניות ענקיות מדיה נוספות, ש"רכבו" על הדוח היחסית מוצלח של נטפליקס. עליות נרשמו אמש גם במניות דיסני, פרמאונט, וורנר מדיה דיסקברי.

 

פרטים נוספים- כאן.

 

 

מה גרם לירידה הנמוכה מהצפוי במספר המנויים? מבחינת הבוס ריד הייסטינגס, התשובה היא בין היתר "דברים מוזרים". כן, כן, תגידו מה שתגידו על העונה הרביעית- היא שווה עבור נטפליקס כל דולר ודולר.

 

קראו כאן.

 

 

מה יקרה עכשיו? קודם כל גירסת הפרסומות הרזה צפויה להיות מושקת בתחילת 2023, ולא בסוף 2022. לראשונה מודים בנטפליקס, שבמנוי המוזל לא ייכללו כל הסדרות המקוריות. כלומר- חלק יישמרו בבלעדיות למנוי היקר, ללא הפרסומות.

 

קראו כאן.

 

ההוצאה על תוכן בשנה הבאה תהיה בדומה לשנה הנוכחית- שבעה עשר מיליארד דולר. לא תהיה עלייה בהוצאות בשנה שנתיים הקרובות, לא יתקרבו לעשרים מיליארד בשנה , כפי שחשבו בתחילה.

 

קראו כאן.

 

 

גלי הפיטורים בנטפליקס עלו לחברה כשבעים מיליון דולר בפיצויי פיטורים.

בסך הכל פוטרו כחמש מאות איש.

 

פרטים נוספים- כאן.

 

 

ומה באשר למודל הבינג' , שמושמץ רבות באחרונה? בנטפליקס עומדים מאחוריו , ומדגישים: שיעור הצפייה בנטפליקס מבין כל צופי הטלוויזיה ביוני עמד על 7.7% מכלל הצופים בארצות הברית, עלייה לעומת ה-6.6% ביוני 2021.

 

המשמעות מבחינתם? הבינג' הוא המודל הנכון, והתחזית לגבי מותה העתידי של הטלוויזיה הליניארית עדיין בתוקף, גם אם זה יקרה בקצב איטי יותר.

 

קראו כאן.

 

 

יש לבדוק גם

וידאו חדשות סטרימינג: הארי ומייגן מגיעים בחמישי

החלק הראשון של סדרת התעודה שמדאיגה את ארמון המלוכה בבריטניה עולה בנטפליקס בחמישי הקרוב, 8 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.