יום שני , אוגוסט 8 2022
ויקינגים: העלייה והנפילה, נשיונל ג'יאוגרפיק

יוני 2022 בערוצי נשיונל ג'יאוגרפיק

 

המלצות צפייה ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק 

יוני 2022

 

'ויקינגים: העלייה והנפילה' | Vikings: The Rise and Fall S1

החל מ-6 ביוני, ימי שני בשעה 21:00, בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק 

לאורך ההיסטוריה נלחמו הויקינגים באכזריות ידועה לשמצה ובהתאם למערכת חוקים משלהם. ההתרחבות הויקינגית הייתה חסרת תקדים. הויקינגים תפסו את מקומם כאנשים המפחידים ביותר בהיסטוריה עקב שפיכת הדמים חסרת הרחמים שנודעו בה. אולם הסיפור סופר תמיד מנקודת מבט חד-צדדית, ורק כעת, לאחר מחקרים מעמיקים של מיתוסים וממצאים ארכיאולוגים, ניתן לחשוף את האמת על הויקינגים.

 

Megastructures: Icebreaker

בכורה! יום שלישי, 21 ביוני בשעה 21:00, בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק 

באמצעות אנימציות CGI סוחפות, גישה בלעדית אל מאחורי הקלעים ברחבי אירופה וסצנות חקירת מזג אוויר קיצוני, Megastructure: Icebreaker ייקח אותנו ללב אתגר מדהים: בניית שוברת הקרח החדשנית ביותר בעולם, הן ספינת חקר הקוטב והן מעבדה.

 

Egypt’s Ancient Mysteries Stunt

החל מ-5 ביוני, ימי ראשון בשעה 21:00, בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק 

מצרים היא ארץ הפירמידות, הזהב והאוצר העתיק. נשיונל ג'יאוגרפיק מזמינה אותך להצטרף אלינו לחודש של חשיפת התעלומות העתיקות של מצרים. ננסה לחשוף את האניגמות המעניינות ביותר של העולם העתיק ונהנה תוך כדי כך מארץ מצרים היפה.

במסגרת הספיישל, ישודרו התכנים הבאים: 

Lost Treasures of Egypt S1 / S2 / S3

Egypt From Above

 

נשיונל ג'יאוגרפיק WILD

 

WILD ALASKA

ימי ראשון בשעה 18:00, בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק WILD 

 

חיות הבר של אלסקה הן מגוונות ושופעות. חצי האי אלסקה מספק בית גידול חשוב לדגים, יונקים, זוחלים וציפורים. החוף המחוספס של המדינה הגדולה ביותר שלנו מכיל את חיות הבר המדהימות ביותר באמריקה. כאשר החורף פורץ, בעלי חיים מנצלים את המרב מהשמש האינסופית לפני שהעולם הזה נסגר שוב בחושך. ביוני הקרוב נחקור את אלסקה, הגבול האחרון.

 

OCEAN’S WEEK

החל מיום שני, 6 ביוני עד שבת, 11 ביוני בשעה 18:00, בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק WILD 

 

ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק Wild מקדיש שבוע מיוחד לאוקיינוסים המלכותיים שלנו. לכבוד חגיגת יום האוקיינוסים העולמי ב-8 ביוני, נשדר את מיטב התכנים הקשורים לעולמם המרתק של המינים החיים מתחת למעמקי הים.

במהלך השבוע, נשקע במעמקי הים כדי לגלות כמה מהמינים הסמליים ביותר שלו, כמו הכריש הלבן הגדול, הלווייתנים והדיונון הענק; נראה גם את עדותם של ביולוגים ימיים ומדענים המוקדשים להצלת האוקיינוסים ולדעת מה אנחנו יכולים לעשות כדי להגן עליהם. הספיישל יפתח בשידור בכורה של Wild Coast ביום שני בשעה 18:00.

 

 

יש לבדוק גם

אלסקה: הדור הבא

אלסקה: הדור הבא  | Alaska: The Next Generation S4   החל מ-5 באוגוסט, ימי שישי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.