יום ראשון , יוני 26 2022
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 7.5

ספורט1

16:20 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'רמיין דפו

16:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – וולבס 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברייטון – מנצ'סטר יונייטד 

21:30 ליברפול – טוטנהאם 

00:00 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'רמיין דפו

ספורט2

13:50 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'רמיין דפו

14:25 מחזור אחרון בצ'מפיונשיפ 

17:00 חצי גמר 1, טורניר מדריד בטניס 

19:30 גמר טורניר מדריד, טניס נשים 

22:00 חצי גמר 2, טורניר מדריד בטניס 

24:00 (ראשוני מ – 21:45) לאציו – סמפדוריה 

ספורט3

14:25 המבורג – האנובר (בונדסליגה 2) 

16:25 גרויתר פורת – דורטמונד עם פריצות להופנהיים – לברקוזן 

19:15 מכבי ת"א – מכבי נתניה 

21:50 ניס – נאנט, גמר הגביע הצרפתי 

ספורט4

15:55 טורינו – נאפולי 

17:50 (18:00) בני סכנין – הפועל ת"א 

20:10 (החל ב-20:00) בנפיקה – פורטו (משחק האליפות) 

22:00 (החל ב – 21:30) שאלקה – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

 

ראשון 8.5

ספורט1

15:50 חגיגה על גבי לסטר – אברטון 

18:20 מנצ'סטר סיטי – ניוקאסל 

20:20 (20:30) הפועל חדרה – בית"ר י-ם 

00:00 (00:08) נאשוויל – ריאל סולט לייק 

ספורט2

13:25 מורסיה – חובנטוד בדאלונה (סל) 

15:50 ארסנל – לידס 

18:20 באיירן מינכן – שטוטגרט (משחק ההכתרה) 

20:45 (החל ב 20:30) לייפציג – אאוגסבורג 

22:30 (ראשוני מ 19:30) אנטוורפן – אנדרלכט (רפאלוב)

ספורט3

14:25 אוניון סן ז'ילואז – קלאב ברוז' 

17:40 פיינורד (מרציאנו) – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי)  

19:40 (החל ב 19:30) גמר טורניר מדריד בטניס 

21:55 פלמיירס – פלומיננסה 

23:55 ברגאנטינו – קורינתיאנס 

ספורט4

15:25 אלקמאר – איאקס 

19:30 לקראת הפועל י-ם – מכבי פ"ת 

19:55 (20:00) הפועל י-ם – מכבי פ"ת עם פריצות לק"ש – נוף הגליל 

22:15 פספורט – פאנל 

 

שני  9.5

ספורט1

21:15 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'רמיין דפו

21:40 שפילד וונסדיי – סנדרלנד (חצי גמר פלייאוף ליג 1, גומלין) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

22:10 בלננסס – פמליקאו 

ספורט3

20:50 ספרד – צרפת, אליפות אירופה עד גיל 17 (נערות)

ספורט4

12:00 טורניר רומא, טניס 

 

שלישי 10.5

ספורט1

21:50 אסטון וילה – ליברפול 

ספורט2

20:15 (20:30) הפועל ת"א – הפועל ב"ש 

ספורט3

20:15 (20:30) מכבי נתניה – בני סכנין 

ספורט4

12:00 טורניר רומא, טניס 

רביעי 11.5

ספורט1

12:00 טורניר רומא, טניס 

21:20 חגיגה אנגלית על גבי לידס – צ'לסי + ווטפורד – אברטון (21:45) + וולבס – מנ' סיטי (22:15) 

ספורט2

ספורט3

20:55 פ.ס.וו. איינדהובן – ניימיכן משולב עם איאקס – הרנביין 

ספורט4

19:40 פלנסבורג – ברצלונה (רבע גמר כדוריד אלופות) 

21:50 יובנטוס – אינטר, גמר הגביע האיטלקי 

 

חמישי 12.5

ספורט1

21:30 טוטנהאם – ארסנל 

ספורט2

19:40 וספרם – אולבורג (רבע גמר כדוריד אלופות) 

21:40 מונפלייה – קיילצה (רבע גמר כדוריד אלופות) 

ספורט3

14:50 חצי גמר אליפות אירופה עד גיל 17 (נערות)

20:50 חצי גמר אליפות אירופה עד גיל 17 (נערות)

ספורט4

12:00 טורניר רומא, טניס 

 

שישי 13.5

ספורט1

19:00 דיימונד ליג, דוחא 

21:40 חצי גמר פלייאוף הצ'מפיונשיפ 

ספורט2

12:00 3 רבעי גמר טורניר רומא, טניס 

21:30 רבע גמר טורניר רומא, טניס 

ספורט3

16:10 צרפת – סלובקיה, אליפות העולם בהוקי קרח 

20:10 גרמניה – קנדה, אליפות העולם בהוקי קרח

ספורט4

16:10 ארה"ב – לטביה, אליפות העולם בהוקי קרח 

20:10 פינלנד – נורבגיה, אליפות העולם בהוקי קרח 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.