שבת , מאי 21 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 14.5

ספורט1

14:00 ראלי האיים הקנריים 

15:55 אמפולי – סלרניטנה 

18:00 אולפן לקראת גמר הגביע האנגלי 

18:35 (18:45) צ'לסי – ליברפול, גמר הגביע האנגלי 

21:40 גראן קנאריה – ריאל מדריד (סל) 

ספורט2

12:15 דנמרק – קזחסטן (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:15 סערה בממלכה עם רון קופמן

16:55 שפילד יונייטד – נוטינגהאם פורסט (חצי גמר צ'מפיונשיפ) 

18:55 מנרסה – ברצלונה (סל) 

21:00 סערה בממלכה עם רון קופמן

22:25 פלמיירס – ברגנטינו 

24:30 (ראשוני מ – 20:00) פמליקאו – בראגה 

ספורט3

13:00 חצי גמר טורניר רומא, טניס נשים  

15:30 חצי גמר טורניר רומא, טניס 

18:45 (19:00) מ.ס. אשדוד – הפועל י-ם (מחזור אחרון פלייאוף תחתון) 

21:40 מאנספילד – נורתהמפטון (חצי גמר ליג 2) 

23:45 (דחוי מ – 18:00) חצי גמר 2, טורניר רומא, טניס נשים 

ספורט4

12:15 שבדיה – אוסטריה (אליפות העולם הוקי קרח)

15:40 סערה בממלכה עם רון קופמן

16:20 וולפסבורג – באיירן מינכן משולב דורטמונד – הרטה ברלין וא' בילפלד – לייפציג

18:30 (18:45) בית"ר י-ם – הפועל ק"ש (מחזור אחרון פלייאוף תחתון)

21:00 (החל ב – 20:30) חצי גמר טורניר רומא, טניס 

23:20 סערה בממלכה עם רון קופמן

24:00 פלויד מייוותר – דון מור, איגרוף 

 

ראשון 15.5

ספורט1

13:10 סערה בממלכה עם רון קופמן

13:50 טוטנהאם – ברנלי 

15:50 חגיגה על גבי ווסט האם – מנ' סיטי 

18:20 אברטון – ברנטפורד  

20:30 (דחוי מ – 16:30) מנ' סיטי – צ'לסי, גמר הגביע (כדורגל נשים)

ספורט2

13:55 סווינדון – פורט וייל, חצי גמר ליג 2 

17:00 גמר טורניר רומא, טניס 

20:50 גמר אליפות אירופה לנערות עד גיל 17 

ספורט3

14:00 גמר טורניר רומא, טניס נשים 

16:25 ורדר ברמן – יאן ריגנסבורג עם פריצות להאנזה רוסטוק – המבורג, בונדסליגה 2 (מחזור סיום) 

19:25 אנדרלכט (רפאלוב) – אוניון סן ז'ילואז 

21:30 סערה בממלכה עם רון קופמן

ספורט4

15:25 זוולה – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) משולב עם ויטסה (דסה) – איאקס  

18:55 מילאן – אטאלנטה 

20:55 אטלנטה – ניו אינגלנד 

23:00 סיאטל – מינסוטה 

 

שני  16.5

ספורט1

16:15 לטביה – נורבגיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:15 (20:30) מכבי נתניה – הפועל ת"א 

22:45 (החל ב 21:45) האדרספילד – לוטון, מחצית שנייה (חצי גמר צ'מפיונשיפ, גומלין) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:50 ישראל – לוקסמבורג, אליפות אירופה עד גיל 17 

21:55 ניוקאסל – ארסנל משולב עם האדרספילד – לוטון (חצי גמר צ'מפיונשיפ, גומלין, 21:45)

ספורט3

16:15 סלובקיה – קנדה (אליפות העולם בהוקי קרח)

19:25 סמפדוריה – פיורנטינה 

21:40 יובנטוס – לאציו 

ספורט4

17:20 צרפת – פולין, אליפות אירופה עד גיל 17 

20:15 (20:30) בני סכנין – מכבי חיפה 

 

 

שלישי 17.5

ספורט1

21:35 סאותהמפטון – ליברפול 

01:10 (בין שלישי לרביעי) באנפילד – אוניברסידאד קתוליקה (סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) את' גויאניינסה – דפורטיבו אנטופגאסטה (סודאמריקנה)

ספורט2

20:25 בורסאספור – פנרבחצ'ה (רבע גמר סל טורקי, משחק 2) 

01:10 (בין שלישי לרביעי) פניארול – סרו פורטניו (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) ספורטינג קריסטל – טאז'רס (ליברטדורס)

ספורט3

17:20 סרביה – בלגיה, אליפות אירופה עד גיל 17 

19:50 סקוטלנד – פורטוגל, אליפות אירופה עד גיל 17 

01:10 (בין שלישי לרביעי) קראקאס – דה סטרונגסט (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) פלמנגו – אוניברסידאד קתוליקה (ליברטדורס)

ספורט4

21:40 נוטינגהאם פורסט – שפילד יונייטד, חצי גמר צ'מפיונשיפ, גומלין 

01:10 (בין שלישי לרביעי) ברגאנטינו – אסטודיאנטס (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) בוקה ג'וניורס – קורינתיאנס (ליברטדורס)

 

רביעי 18.5

ספורט1

21:40 (22:00) פרנקפורט – ריינג'רס (גמר הליגה האירופית) 

00:55 (בין רביעי לחמישי) נסיונאל  – ולס (ליברטדורס)

02:55 (בין רביעי לחמישי) דפורטס טולימה – אמריקה מיניירו (ליברטדורס)

ספורט2

21:40 נורתהמפטון – מאנספילד, חצי גמר ליג 2, גומלין 

00:55 (בין רביעי לחמישי) פלמיירס – אמלק (ליברטדורס)

ספורט3

16:15 צרפת – איטליה (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:15 פינלנד – שבדיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

02:55 (בין רביעי לחמישי) דפורטיבו טאצ'ירה – אינדפנדיינטה (ליברטדורס)

04:55 (בין רביעי לחמישי) אליאנסה לימה – פורטלזה (ליברטדורס)

ספורט4

16:15 נורבגיה – אוסטריה (אליפות העולם בהוקי קרח)

19:40 אולבורג – וספרם (רבע גמר כדוריד אלופות, גומלין) 

21:40 קיילצה – מונפלייה (רבע גמר כדוריד אלופות, גומלין) 

03:25 (בין רביעי לחמישי) סאנטוס – אוניון לה קלרה (סודאמריקנה)

 

חמישי 19.5

ספורט1

16:15 גרמניה – דנמרק (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:35 אברטון –  קריסטל פאלאס משולב עם אסטון וילה – ברנלי 

01:10 (בין חמישי לשישי) אינדפנדיינטה – דפורטיבו לה גואירה (סודאמריקנה)

ספורט2

19:50 ישראל – איטליה, אליפות אירופה עד גיל 17 

21:55 צ'לסי – לסטר 

01:10 (בין חמישי לשישי) אוניון – פלומיננסה (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) לאנוס – וונדררס (סודאמריקנה)

ספורט3

16:15 בריטניה – ארה"ב (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:25 פלייאוף הבונדסליגה, משחק 1 

03:25 (בין חמישי לשישי) סאו פאולו – חורחה ווילסטרמן (סודאמריקנה)

04:55 (בין חמישי לשישי) דפורטיבו קאלי – אולווייז רדי (ליברטדורס)

ספורט4

17:20 הולנד – פולין, אליפות אירופה עד גיל 17 

19:40 ברצלונה – פלנסבורג (רבע גמר כדוריד אלופות, גומלין) 

21:40 קיל – פ.ס.ז' (רבע גמר כדוריד אלופות, גומלין) 

00:55 (בין חמישי לשישי) את' מיניירו – אינדפנדיינטה דל ואז'ה (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – קולו קולו (ליברטדורס)

 

שישי 20.5

ספורט1

14:20 סרביה – טורקיה, אליפות אירופה עד גיל 17 

ספורט2

14:20 דנמרק – סקוטלנד, אליפות אירופה עד גיל 17 

16:20 פורטוגל – שבדיה, אליפות אירופה עד גיל 17 

21:25 פלייאוף הישרדות בונדסליגה 2, משחק ראשון 

ספורט3

16:15 גרמניה – איטליה (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:15 קזחסטן – סלובקיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

ספורט4

16:15 בריטניה – פינלנד (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:15 לטביה – אוסטריה (אליפות העולם בהוקי קרח)

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 23.4 ספורט1 13:40 סערה בממלכה עם איזי שרצקי, חלק ב' 14:15 ארסנל – מנ' …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.