יום שלישי , יוני 28 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

שבת 30.4

ספורט1

14:20 ניוקאסל – ליברפול 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – ברנלי 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 לידס – מנצ'סטר סיטי 

21:40 ספציה – לאציו 

ספורט2

13:25 מנצ'סטר סיטי – ברייטון (נשים)

18:15 (18:30) הפועל חיפה – הפועל י-ם עם פריצות לנוף הגליל – חדרה 

20:55 פורטו – ויזלה 

ספורט3

11:55 ג'והור דארול טאזים – אולסאן (אלופות אסיה)

14:25 אינגולשטאט – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:25 דורטמונד – בוכום 

18:20 (18:30) בית"ר י-ם – מכבי פ"ת 

20:45 (החל ב 20:30) טרבזונספור  – אנטליאספור (משחק האליפות) 

ספורט4

13:55 שנדונג – אוראווה רד דיימונדס (אלופות אסיה)

16:20 מיינץ – באיירן מינכן 

20:00 (20:15) בני סכנין – מכבי ת"א 

22:30 (דחוי מ 19:30) הופנהיים (דאבור) – פרייבורג 

00:55 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – באראקס סנטרל 

03:25 (בין שבת לראשון) סרמיינטו – ריבר פלייט 

 

ראשון 1.5

ספורט1

13:25 ברצלונה – סן פאבלו בורגוס (סל) 

15:50 אברטון – צ'לסי 

18:20 ווסט האם – ארסנל 

20:25 גלאטסראי – סיבאספור 

22:25 ספורטינג ליסבון – ז'יל ויסנטה 

ספורט2

13:55 קיצ'י – ויסל קובה (אלופות אסיה)

15:55 טוטנהאם – לסטר 

18:55 אודינזה – אינטר 

21:40 רומא – בולוניה 

 

ספורט3

14:25 אנטוורפן – אוניון סן ז'ילואז (פלייאוף אליפות) 

19:25 אנדרלכט (רפאלוב) – קלאב ברוז' (פלייאוף אליפות) 

22:00 מרוץ הנסקאר, דובר 

ספורט4

15:25 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – ווילם II 

17:40 פורטונה סיטארד – פיינורד (מרציאנו) 

19:45 לקראת מכבי נתניה – הפועל ב"ש- פאנל  

20:10 (20:15) מכבי נתניה – הפועל ב"ש 

22:30 פספורט – פאנל  

 

שני  2.5

ספורט1

19:10 פולהאם – לוטון (צ'מפיונשיפ) 

21:50 מנצ'סטר יונייטד – ברנטפורד 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

14:25 סלפורד סיטי – מנספילד טאון (ליג 2)

16:55 פורט וייל – ניו פורט (ליג 2)

21:20 מנשנגלאדבך – לייפציג משולב עם לברקוזן – פרנקפורט 

ספורט3

14:30 טורניר מדריד, טניס נשים 

21:40 סלרניטנה – אטאלנטה 

ספורט4

13:00 טורניר מדריד, טניס 

 

שלישי 3.5 – ערב יום הזיכרון

ספורט2

13:00 (עד 15:30 לערך) טורניר מדריד, טניס 

ספורט3

 

רביעי 4.5 – יום הזיכרון + ערב יום העצמאות

ספורט1

שעה? חצי גמר היורוקאפ (סל) 

שעה? חצי גמר היורוקאפ 1 (ראשוני מיום שלישי)

03:25 (בין רביעי לחמישי) ברצלונה – לאנוס (סודאמריקנה)

ספורט2

20:00 טורניר מדריד, טניס 

01:10 את' גויאניינסה  – דפנסה אי חוסטיסיה (סודאמריקנה)

03:25 פלומיננסה – ג'וניור (סודאמריקנה)

ספורט3

21:10 ארסנל – טוטנהאם (נשים)

00:55 קולון – סרו פורטניו (ליברטדורס)

02:55 אולווייז רדי – בוקה ג'וניורס (ליברטדורס)

04:55 דפורטס טולימה – אינדפנדיינטה ואז'ה (ליברטדורס)

ספורט4

21:00 רבע גמר טורניר מדריד, טניס 

00:55 טאז'רס – פלמנגו (ליברטדורס)

02:55 דפורטיבו קאלי – קורינתיאנס (ליברטדורס)

04:55 ספורטינג קריסטל – אוניברסידאד קתוליקה (ליברטדורס)

 

חמישי 5.5 – יום העצמאות

ספורט1

21:50 חגיגה על גבי מארסיי – פיינורד (מרציאנו) חצי גמר קונפרנס ליג, גומלין 

ספורט2

13:00 טורניר מדריד, טניס 

21:50 פרנקפורט – ווסט האם, חצי גמר אירופית, גומלין 

01:10 אברטון – סאו פאולו (סודאמריקנה)

03:25 באנפילד – אוניון לה קלרה (סודאמריקנה)

ספורט3

14:30 חצי גמר 1 טורניר מדריד, טניס נשים 

21:50 רומא – לסטר, חצי גמר קונפרנס ליג, גומלין 

00:30 חצי גמר 2 טורניר מדריד, טניס נשים (ראשוני מ-22:00)

03:25 (בין חמישי לשישי) אוניברסידאד קתוליקה – סאנטוס (סודאמריקנה)

ספורט4

21:50 ריינג'רס – לייפציג, חצי גמר אירופית, גומלין 

00:55 (בין חמישי לשישי) פורטלזה – ריבר פלייט (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) ברגאנטינו – ולס (ליברטדורס)

04:55 (בין חמישי לשישי) אליאנסה לימה – קולו קולו (ליברטדורס)

 

 

שישי 6.5

ספורט1

19:25 דיסלדורף – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

21:25 בוכום – ארמיניה בילפלד 

ספורט2

19:40 אינטר – אמפולי 

21:40 חצי גמר פלייאוף ליג 1 

ספורט3

14:50 בוסניה – דנמרק, אליפות אירופה עד גיל 17, נשים 

18:20 ספרד – פינלנד, אליפות אירופה עד גיל 17, נשים 

20:50 גרמניה – הולנד, אליפות אירופה עד גיל 17, נשים 

ספורט4

15:00 1+2 רבע גמר טורניר מדריד, טניס 

21:00 3+4 רבע גמר טורניר מדריד, טניס 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.