יום שלישי , יוני 28 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 23.4

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם איזי שרצקי, חלק ב'

14:15 ארסנל – מנ' יונייטד 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר-א' וילה (פריצות לבורנמות-פולהאם, צ'מפיונשיפ)

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברנטפורד – טוטנהאם 

21:55 קאמבור – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) 

00:55 (בין שבת לראשון) קורדובה – בוקה ג'וניורס 

ספורט2

14:25 שאלקה – ורדר ברמן (בונדסליגה 2) 

16:50 מנצ'סטר סיטי – ווטפורד

19:20 באיירן מינכן – דורטמונד 

21:25 סט. פאולי – דארמשטאט 

23:30 (ראשוני מ 16:30) פרנקפורט – הופנהיים (דאבור)

ספורט3

12:30 ראלי קרואטיה 

14:25 לוטון – בלקפול (צ'מפיונשיפ)

17:45 (18:00) מכבי פ"ת – הפועל נוף הגליל 

20:50 ולנסיה – ריאל בטיס, גמר הגביע הספרדי 

23:15 (ראשוני מ – 20:00) בנפיקה – פמליקאו 

ספורט4

14:25 קיל – למגו (חצי גמר גביע, כדוריד גרמני) 

17:00 לקראת מכבי נתניה – מכבי חיפה – פאנל 

17:25 (17:30) מכבי נתניה – מכבי חיפה 

19:45 (20:00) הפועל ירושלים – בית"ר ירושלים 

23:00 טייסון פיורי – דיליאן ווייט, איגרוף 

 

ראשון 24.4

ספורט1

12:50 סערה בממלכה עם איזי שרצקי, חלק ב'

13:25 ריאל בטיס – ריאל מדריד (סל) 

15:50 חגיגה אנגלית על צ'לסי – ווסט האם 

18:15 ליברפול – אברטון 

20:30 אינטר מיאמי – אטלנטה 

00:30 (ראשוני מ – 14:00) ראלי קרואטיה 

ספורט2

09:30 ראלי קרואטיה 

13:25 סלרנטינה – פיורנטינה 

15:55 אמפולי – נאפולי 

19:25 ברצלונה – טנריפה (סל) 

21:40 לאציו – מילאן 

23:45 סערה בממלכה עם איזי שרצקי, חלק ב'

00:55 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – את' טוקומאן 

ספורט3

11:55 גואנגז'ו – אולסאן (אלופות אסיה)

14:20 קיל/למגו – מגדבורג/ארלנגן, גמר הגביע (כדוריד גרמני) 

16:25 בוכום – אאוגסבורג 

19:20 סערה בממלכה עם איזי שרצקי, חלק ב'

20:00 (20:15) בני סכנין – הפועל ב"ש 

22:30 סערה בממלכה עם איזי שרצקי, חלק ב'

00:20 סינסינטי – לוס אנג'לס 

ספורט4

14:25 קלאב ברוז' – אנטוורפן (פלייאוף אליפות) 

16:55 גנט – גנק (פלייאוף כרטיס לאירופה) 

19:25 אוניון סן ז'ילואז – אנדרלכט (רפאלוב, פלייאוף אליפות) 

21:30 (ראשוני מ 16:25) טוטנהאם – צ'לסי (נשים)

 

שני  25.4

ספורט1

21:50 קריסטל פאלאס – לידס 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:25 פרסטון – בלקבורן (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

13:55 יוקוהמה – סידני (אלופות אסיה)

16:55 צ'אנגראי – ויסל קובה (אלופות אסיה)

19:55 בראגה – פורטו 

22:25 בואבישטה – ספורטינג ליסבון 

 

שלישי 26.4

ספורט1

20:10 אל דוחאיל – ספאהאן (אלופות אסיה) 

23:10 אל ג'אזירה – אל שאבאב (אלופות אסיה) 

01:10 (בין שלישי לרביעי) אינדפנדייטה – דפורטיבו טאצ'ירה (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) טאז'רס – ספורטינג קריסטל (ליברטדורס)

ספורט2

01:10 (בין שלישי לרביעי) קאביירו – סארה (סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) פלומיננסה – אוניון סנטה פה (סודאמריקנה)

ספורט3

01:10 (בין שלישי לרביעי) ליברטאד – את' פראנאנסה (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) אינדפנדייטה דל ואז'ה-את' מיניירו (ליברטדורס)

ספורט4

01:10 (בין שלישי לרביעי) ולס – נסיונאל (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) קורינתיאנס – בוקה ג'וניורס (ליברטדורס)

 

רביעי 27.4 – ערב יום השואה

ספורט2

11:55 אולסאן – קאוואסקי (אלופות אסיה)

13:55 מלבורן – פאתום יונייטד (אלופות אסיה)

 

חמישי 28.4 – יום השואה

ספורט1

21:50 חגיגה על גבי לסטר – רומא חצי גמר קונפרנס ליג

00:55 (בין חמישי לשישי) אונ' קאתוליקה – פלמנגו (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) אולימפיה – קולון (ליברטדורס)

04:55 (בין חמישי לשישי) אולווייז רדי – דפורטיבו קאלי (ליברטדורס)

ספורט2  

21:50 ווסט האם – פרנקפורט, חצי גמר ליגה אירופית  

01:10 (בין חמישי לשישי) ווילסטרמן – סאו פאולו (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) ברצלונה – מטרופוליטנוס (סודאמריקנה)

 

ספורט3

21:35 מנצ'סטר יונייטד – צ'לסי 

03:25 (בין חמישי לשישי) מונטווידאו – לאנוס (סודאמריקנה)

ספורט4

21:50 לייפציג – ריינג'רס, חצי גמר ליגה אירופית  

01:10 (בין חמישי לשישי) דפנסה אי חוסטיסיה – קיטו (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) אוניון לה קלרה – סאנטוס (סודאמריקנה)

 

שישי 29.4

ספורט1

19:25 סנדהאוזן – שאלקה עם פריצות לורדר ברמן – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2)

21:25 אוניון ברלין – גרויתר פורת 

ספורט2

21:40 ק.פ.ר. – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

20:25 פנרבחצ'ה – גזיאנטפ 

ספורט4

12:00 (עד 22:30 לערך) טורניר מדריד, טניס נשים 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.