יום שני , דצמבר 5 2022
ועכשיו אהבה , אורלי סיגל, שתיים

ועכשיו אהבה

 

חדש בהוצאת שתיים

 

ועכשיו אהבה / אורלי סיגל

 

אורלי סיגל בודקת בספריה ובסיפוריה אפשרויות לחיים שהיו יכולים להיות שלה. ניסויים פתוחים עוסק בדיסוננס בין משפחה לתשוקה וקורא תיגר על הצביעות הבורגנית. בבואי אישה עוברת טיפולי פוריות עקב פגם גנטי – אותה תסמונת נדירה (BWS) שבגללה סיגל עצמה נאלצה להפסיק היריון לקראת סופו – ומפתיע בדרך התמודדותה עם המצב. בחממות מתוארת מערכת יחסים בין אחים בעשור השביעי לחייהם לאור ניצול מיני של האח את אחותו בילדותם – לנרטיב זה אין אח ורע בספרות העברית. בפס חם מתמודד הגיבור עם תוצאת בגידה חד-פעמית באשתו כעשור לאחר שהתרחשה: הבת שנולדה לו אז.

בספרה החדש ועכשיו אהבה סיגל בוחנת את האפשרות לחיים שכמעט היו שלה – כמעט, כי היא ברחה מהם. שאלת ה"מה היה אם", אופציות החיים שלא נבחרו מלוות את סיגל כצל. בעזרת גיבורתה, היא מממשת את האפשרויות שלא נבחרו מתמודדת איתן.

 

ספר הביכורים של אורלי סיגל, ניסוים פתוחים (אפריל 2018) היה 'ניסוי בלהיות סופרת'; בואי, ספרה השני נבע מהצורך לספר סיפור אישי ולתת ביטוי למושתק והגיע לרשימות רבי המכר. עם צאת ספרה השלישי ועכשיו אהבה, סיגל יכולה (למרות שהיא לא עושה את זה) להכריז על עצמה "סופרת". כתיבה ממלאת את חייה – מה שהיה ה-day job שלה (הנחיית תהליכי חדשנות) הפך לעיסוק צדדי. 

 

אורלי סיגל סופרת, מרצה, מנחה סדנאות כתיבה וסדנאות תהליכי ניהול חדשנות. נולדה וגדלה בירוחם. היא פסיכולוגית ארגונית, מושבניקית ואמא. ספריה ניסויים פתוחים ובואי ראו אור בהוצאת כנרת־זמורה

 

עיצוב עטיפה: אביב ליכט

ציור עטיפה: אביטל בורג 

 

225 עמודים, 92 ₪ 

 

יש לבדוק גם

ניסויים פתוחים

  חדש בהוצאת כנרת זמורה-ביתן: ניסויים פתוחים מאת: אורלי סיגל   רומן סקסי, חצוף, ביקורתי, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.