יום שלישי , יוני 28 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 12.3

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם משה פרץ

14:20 ברייטון – ליברפול 

16:50 ברנטפורד – ברנלי 

19:15 מנצ'סטר יונייטד – טוטנהאם 

21:40 מילאן – אמפולי 

00:15 (דחוי מ 17:30) פמליקאו – סנטה קלרה 

ספורט2

14:25 בארנסלי – פולהאם (צ'מפיונשיפ) 

17:20 סערה בממלכה עם משה פרץ

18:00 לקראת מחזור הסיום בליגה הסדירה

18:55 (19:00) הפועל חדרה – מכבי ת"א 

21:15 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט3

14:25 המבורג – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2) 

16:25 הופנהיים (דאבור) – באיירן מינכן 

18:50 (19:00) מכבי פ"ת – בני סכנין  

21:25 היידנהיים – ורדר ברמן (בונדסליגה 2) 

01:30 (בין שבת לראשון) יוסטון – ונקובר 

ספורט4

14:45 סערה בממלכה עם משה פרץ

15:25 מילאן (סלימהוג'יץ) – יובנטוס (חצי גמר גביע, נשים) 

18:00 לקראת מחזור הסיום בליגה הסדירה – פאנל 

18:55 (19:00) הפועל ת"א – מכבי נתניה (עם פריצות) 

21:20 פספורט   

22:15 סערה בממלכה עם משה פרץ

 

ראשון 13.3

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם משה פרץ

15:50 חגיגה אנגלית על גבי ווסט האם – אסטון וילה  

17:55 סיכום היום באנגליה 

18:15 ארסנל – לסטר 

20:30 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט2

13:55 לוטון – ק.פ.ר. (צ'מפיונשיפ)

15:55 צ'לסי – ניוקאסל 

17:55 ברצלונה – ריאל בטיס (סל) 

19:55 (החל ב – 19:30) סן פאבלו בורגוס – ריאל מדריד (סל) 

21:40 טורינו – אינטר 

00:10 ריבר פלייט – חימנסיה 

02:25 אסטודיאנטס – בוקה ג'וניורס 

ספורט3

12:00 ראלי בראגה 

14:25 אנדרלכט (רפאלוב) – אנטוורפן 

16:25 לברקוזן – קלן 

18:25 דורטמונד – ארמיניה בילפלד עם פריצות לפרנקפורט – בוכום 

20:25 גרויתר פורת – לייפציג 

ספורט4

13:25 פיורנטינה – בולוניה 

15:25 אוטרכט – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) 

17:40 זוולה – פיינורד 

20:00 (20:15) הפועל נוף הגליל – הפועל ב"ש 

22:30 סערה בממלכה עם משה פרץ

 

שני  14.3

ספורט1

18:55 גלאטסראי – בשיקטאש 

21:50 קריסטל פאלאס – מנצ'סטר סיטי 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:40 לאציו – ונציה (פרץ) 

ספורט3

22:10 מורירנסה – ספורטינג ליסבון 

ספורט4

20:00 אינדיאן וולס, טניס 

 

שלישי 15.3

ספורט1

ספורט2

00:10 מטרופוליטנוס – מרידה (סודאמריקנה, גומלין)

02:25 (בין שלישי לרביעי) אוניון לה קאלרה – ניובלנסה (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט3

02:25 (בין שלישי לרביעי) ברצלונה – אמריקה מיניירו (ליברטדורס)

ספורט4

20:00 אינדיאן וולס, טניס 

 

רביעי 16.3

ספורט1

19:20 מיינץ – דורטמונד 

22:00 ארסנל – ליברפול 

ספורט2

21:20 ברייטון – טוטנהאם 

00:10 אסטודיאנטס – אברטון (ליברטדורס)

02:25 (בין רביעי לחמישי) אולימפיה – פלומיננסה 

ספורט3

21:25 פרטיזן בלגרד (מדר) – לבלואה (גינת, יורוקאפ) 

23:30 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט4

21:55 באסקוניה – ברצלונה (סל) 

00:10 ריבר פלייט מונטבידאו – ליברפול (סודאמריקנה, גומלין)

02:25 (בין רביעי לחמישי) אמריקה דה קאלי – אינדפנדיינטה מדיין (סודאמריקנה, גומלין)

 

חמישי 17.3

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית על גבי רן – לסטר (שמינית גמר הקונפרנס ליג, גומלין)

21:50 חגיגה אירופית על גבי ליון – פורטו (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

ספורט2

19:35 קופנהאגן – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי, שמינית גמר הקונפרנס ליג, גומלין)

21:50 ווסט האם – סביליה (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

02:25 (בין חמישי לשישי) דה סטרונגסט – אונברסידאד קתוליקה (ליברטדורס)

ספורט3

19:35 לברקוזן – אטאלנטה (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין) 

00:10 גואיירניה – נסיונאל (סודאמריקנה, גומלין)

02:25 (בין חמישי לשישי) ג'וניור – לה אקידאד (סודאמריקנה, גומלין)

ספורט4

19:35 גלאטסראי – ברצלונה (שמינית גמר הליגה האירופית, גומלין)

21:50 רומא – ויטסה (דסה, שמינית גמר הקונפרנס ליג, גומלין)

24:00 (עד 05:00 לערך) אינדיאן וולס, טניס 

 

 

שישי 18.3

ספורט1

14:30 הגרלת רבעי וחצאי גמר הליגה האירופית 

16:00 הגרלת רבעי וחצאי גמר הקונפרנס ליג 

19:25 סט. פאולי – היידנהיים (בונדסליגה 2) 

21:25 בוכום – מנשנגלדבך 

ספורט2

18:55 ריזספור – טרבזונספור 

21:50 וולבס – לידס 

ספורט3

18:55 סאסואולו – ספציה 

22:10 ויזלה – פמליקאו 

ספורט4

21:00 אינדיאן וולס, טניס

 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.