יום ראשון , אוגוסט 14 2022
תיכון לילה , מספר 10, סי גֵ'יי דוֹהֶרטי, ספרי עליית הגג, ידיעות ספרים

מספר 10

 

 

סדרת הספרים "תיכון לילה" שעלילתם מתרחשת באקדמיית קימריה כבשה את הקוראים הישראליים מייד עם צאתו לאור של הספר הראשון. ספרי הסדרה מככבים ברשימות רבי המכר במשך שנים, ורבים ציפו ליציאתו לאור של הספר הבא מאת אמנית כתיבת ספרי המתח לנוער סי ג'יי דוהרטי!

 

מספר 10

סי גֵ'יי דוֹהֶרטי

היזהרו מהאויב בתוכנו

ספר השנה לנוער Independent, Financial Times

"אי-אפשר להניח את הספר הזה מהיד!" The Independent

 

לפני שמונה חודשים אמא של גְרֵיי לֶנגטְרי התמנתה לראשות הממשלה. עכשיו מישהו רוצה להרוג אותה.

מאז נבחרה אמא של גריי להנהיג את המדינה, החיים שלה התהפכו. הן נאלצו לעזוב את הבית שלהן ולעבור למעון הרשמי של ראש הממשלה ברחוב דאונינג 10. עכשיו, לכל מקום שגריי הולכת, מתלווים אליה שומרי ראש. וגרוע מכול, המדיה לא מניחה לה לרגע. ההופעה שלה, ההתנהגות שלה, אורך החצאיות שלה – לכולם יש מה לומר, לכתוב, להעיר, לשפוט. הצלקות מגירושי הוריה והנישואים החדשים והמפתיעים של אמה עדיין טריות. היא לא אוהבת את אביה החורג. היא לא אוהבת את החיים האלה.

צילום של גריי שיכורה מחוץ למועדון לונדוני מגיע לכותרות העיתונים. גריי מרותקת לבית, וצוות חדש של שומרי ראש – צעירים יותר, מתוחכמים יותר – מחליף את הצוות הישן. ג'וליה, אחת השומרות החדשות, מספרת לגריי שארגון טרור חדש מאיים לרצוח אותה ואת אמה. כאשר גריי מנסה לברר עוד פרטים, היא נתקלת בחומת שתיקה. אחד האנשים שמבין בדיוק מה קורה הוא גֵ'ייק מֶקִינטַייר, בנו של האויב הפוליטי של אמא של גריי. האם היא יכולה לסמוך עליו?

לילה אחד, בעודה מתגנבת במסדרונות הממשל, גריי שומעת שיחה שמזעזעת אותה. המצב חמור הרבה יותר ממה שצוות האבטחה של אמה משער. אבל האם מישהו יאמין לבת הפרועה של ראשת הממשלה? חרדה לעצמה, לאמה ולמדינה שלה, גריי חייבת למצוא הוכחה. אבל היא מוכרחה לפעול במהירות.

השעון מתקתק.

 

סי גֵ'יי דוֹהֶרטי היתה כתבת פלילים והיום היא סופרת ספרי מתח לנוער ולמבוגרים. ספרי תיכון לילה היו לרבי מכר בארצות רבות, ותורגמו ל-24 שפות. היא מתגוררת באנגליה.

 

"דוֹהֶרטי יודעת לספר סיפור. כיף אדיר!" Financial Times

"שנים לא קראנו סדרת נוער כל כך מלהיבה." Now Magazine

 

מספר 10 (תיכון לילה) סי ג'ייי דוהרטי. 333 עמודים. מחיר קטלוגי: 88 ש"ח. 

מאנגלית: שמעון בוזגלו. ספרי עליית הגג וידיעות ספרים 

 

 

יש לבדוק גם

ספר הכוזרי בתרגום חדש

ספר הכוזרי רבי יהודה הלוי תרגם לעברית בת זמננו מיכאל שורץ מהדורה מנוקדת לקהל הרחב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.