יום רביעי , יולי 6 2022
למה זה טוב? , כאן חינוכית

למה זה טוב?

מד כוכבי הילדים האהוב אודי ואביעד (״המחלקה לחפצים מיוחדים״) יוצאים למסע ובודקים מה הצד החיובי של מה שאנחנו תופסים כשלילי

  • התוכנית תשודר החל מה-24 במרץ, בימי חמישי, בשעה 16:00 ב- כאן חינוכית ובדיגיטל

״למה זה טוב״ היא תוכנית דוקומנטרית חדשה של כאן חינוכית, שמעלה שאלות חשובות על החיים ומסתכלת עליהם מנקודת מבט רחבה. את התוכנית מובילים צמד כוכבי הילדים האהוב אודי ואביעד, כשבכל פרק הם חוקרים נושא שנתפס כשלילי ובודקים האם יש בו גם יתרונות. נושאים לדוגמא כמו:

למה זה טוב לפחד? ; למה זה טוב להיות שונה? ; למה זה טוב להיות תחרותי? ; למה זה טוב מסכים? ; למה זה טוב לשבור את החוקים? ועוד

את התשובות לשאלות שהעלו הם מקבלים דרך מפגשים דוקומנטריים עם ילדים ומבוגרים העוסקים בתחומים שונים. בנוסף, בכל פרק יהיו מערכונים קצרים, ניסויים חברתיים, משחקים אינטראקטיביים עם הצופים וקטעי אנימציה מופרעים שיעזרו לקדם אותם לקבל תשובות בהקשר לנושא שנחקר.

בכל פרק מגלים אודי ואביעד שבחיים אין באמת דבר כזה שחור או לבן, שבסופו של דבר הכל עניין של מידתיות ולפעמים הכוח שלנו נמצא דווקא במה שראינו כמכשול. המטרה של התוכנית היא להקנות לצופים כישורי חיים והעצמה, לפתח יכולות לבחון דברים מנקודות מבט שונות ולהניע אותם לפעולה. הכל נעשה בסגנון הייחודי של אודי ואביעד עם המון הומור, חכמה וסקרנות.

עורך ראשי: יובל סגל  | עורכת משנה: רוני אורון | במאי: דניאל אדר | חברת הפקה: שנהר הפקות

מתי ?

"למה זה טוב" תשודר החל מה-24 במרץ, בימי חמישי, בשעה 16:00 ב- כאן חינוכית ובדיגיטל

20 פרקים, משך כל פרק: כ-15 דקות

יש לבדוק גם

הבאר עונה 2

"הבאר" חוזרת לכאן חינוכית לעונה חדשה! סדרת המתח והפנטזיה של כאן חינוכית חוזרת לעונה חדשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.