יום שישי , ינואר 27 2023
אפריל 2022 בעולם הסדרות של yes

אפריל 2022 בעולם הסדרות של yes

 

 

"יהודה לוי הוא "הרב של הנשים"

ריקוד האש רק ב-yes

החל מה-24/04yes VOD  ימי א' בשעה 21:00 ב- yes TV DRAMA וב- STINGTV 

במאית הקולנוע המוערכת, רמה בורשטיין, יוצרת לראשונה סדרת טלוויזיה 

במרכז הסדרה המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה, נמצאת פייגי בת ה-18 (מיה עברין). ברגע אחד נואש היא נעזרת בנתן (יהודה לוי) בנו הבכור של אדמו"ר הקהילה, כבן 35, נשוי ואב לשלום. בעקבות המפגש הזה החיים של שניהם משתנים. הוא מבטיח ללמד אותה לרצות את החיים ולא להיות בודדה ופייגי תובעת את קיום ההבטחה.  בעבר נתן היה "רב של נשים". אחרי שנחשד באהבה אסורה עם אחת החסידות, הוא חדל להיפגש עם נשים ביחידות ובעצם איבד את הזכות לרשת את האדמו"רות אחרי מות אביו.  שרוליק אחיו הצעיר (עידו ברטל) ראוי יותר. אחרי המפגש ביניהם יחזור נתן לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב, להקשיב ולכוון את ליבן של נשים.  פייגי גדלה עם אם חד הורית פגועת נפש ובלתי צפויה (נועה קולר) שמאוימת מהקשר הדק שנרקם בין השניים. ככל שפייגי נהפכת עצמאית יותר, כך האומץ שלה גדל והיא מצליחה לעמוד מול קהילה שלמה שמתקוממת מול הרב ודורשת ממנו להפסיק את פעולתו. 

 

בהשתתפות: יהודה לוי, מיה עברין, נועה קולר, עידו ברטל, נאיה בינשטוק, נעמי לבוב, אורי בלופרב, עירית שלג, יהונתן וילוז'ני, נלי מירה רובין, לב לוין, נטע שפיגלמן, נועם פרוסט ועוד.

 

יוצרת ותסריטאית: רמה בורשטין-שי

בימוי: רמה בורשטין-שי 

הפקה: קומא סטודיוס

מפיקים ראשיים: תמי כהן, אדר שפרן 

עורכים ומפיקים אחראים: שירה מרגלית, אלעד קופרמן 

 

פריפריה אימפריה – ספיישל סיום עונה רק ב-yes

05/04  ב-yes VOD, יום ג' בשעה 20:30 ב- yes ישראלי וב- STINGTV

מספר חודשים לאחר הערב החגיגי אותו גיבורות הסדרה הפיקו, הן נפגשות שוב בביתה של הבימאית – אורנה בן דור.

מה קרה להן מאז שהסתיימו צילומי הסדרה?

בפגישה המרגשת אוריה חושפת בטן הריונית של חודש שמיני, יש תוצאות לתהליך שעברה, קים קיבלה סוף סוף טבעת אירוסין מניר, נעמה עדיין ממתינה שיתקשרו אליה מסוכנות דוגמניות ואורטל, מבינה שהתהליך שעברה בסדרה חשף לכולן את הקשר האמיתי למשפחה .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טקס פרסי הגראמי ה-64 שידור ישיר! רק ב-yes

ישודר ב-04/04 בשעה 03:00 ב-yes TV DRAMA, yes VOD  וב- STINGTV

גם השנה נשדר ב-yes בשידור ישיר את טקס פרסי הגראמי ה-64 , טקס העוסק בהישגים הבולטים של תעשיית המוזיקה העולמית וינחה אותו השחקן טרוור נואה (מנחה "דיילי שואו"). 

המועמדים לפרסים הוכרזו כבר בחודש נובמבר: ג'ון בטיסט מחזיק השנה בשיא המועמדויות (כ-11) ואחריו דוג'ה קאט, ג'סטין ביבר, H.E.R, אוליביה רודריגו ובילי אייליש.

השנה, עם שלוש מועמדויות בקטגוריות שונות, שבר ג'יי זי את שיא המועמדויות לגראמי בכל הזמנים, הוא צבר 83 מועמדויות לגראמי לאורך השנים – ועקף בכך את המפיק המוזיקלי האגדי קווינסי ג'ונס. פול מקרטני, שמועמד בשתי קטגוריות – שיר ואלבום הרוק הטובים ביותר הגיע ל-81 מועמדויות לגראמי במהלך הקריירה, שני אחרי ג'יי זי. השנה הטקס עושה כבוד לדור הצעיר עם אוליביה רודריגו, שפרצה בענק ומסתמנת כמובילה במרוץ לזכייה בפרסים הבולטים, בקרב על הקטגוריות החשובות – ניצבת רודריגו מול ליל נאס אקס ובילי אייליש

גם מקומם של הישראלים לא נפקד מהטקס: הכנר הישראלי/אמריקני גיל שחם, שזכה בעבר בפרס הגראמי, מועמד לפרס בקטגוריית הסולו הטוב ביותר במוזיקה קלאסית, ומלבדו מועמד גם המפיק עומר פדי, בקטגוריות שיר וסינגל השנה על עבודתו עם ליל נאס אקס.

בשל טענות מצד לא מעט אמנים בנוגע לתהליך הבחירה של המועמדים לטקס, שונתה שיטת ההצבעה, לא עוד בחירה בידי ועדות אנונימיות – מעתה הבוחרים הינם מצביעי האקדמיה הלאומית לאמנויות ולמדעי ההקלטה, כ-12 אלף איש מספרם.

טקס פרסי הגראמי ה-64: ישודר בלילה שבין ראשון לשני, ב-04/04 בשעה 03:00 – הטקס ישודר בשידור ישיר ב-yes VOD , yes TV DRAMA וב-STINGTV רק ב-yes  

הטקס הערוך והמתורגם ישודר ביום שני, ה- 04/04 בשעה 22:30 ב- yes TV DRAMA וב- STINGTV

 

פורעי חוק

החל מה-26/04 בבינג' ב-yes VOD 

קומדיית פשע שיצר סטיבן מרצ'נט ("המשרד", "ניצבים") לצד התסריטאי והמפיק האמריקאי אלג'ין ג'יימס עבור ה-BBC ואמזון, בכיכובם שם כריסטופר ווקן ("צייד הצבאים", "תפוס אותי אם תוכל"), דארן בויד ומרצ'נט עצמו. 

הסדרה שמתרחשת בבריסטול, עוקבת אחר שבעה אנשים זרים, משכבות שונות באוכלוסייה, שנאלצים להשלים ביחד עונש של עבודות שירות בעקבות פשעים שביצעו, אך מצבם משתנה כשהם מוצאים תיק מלא בכסף ואינם יודעים שכמה אנשים רעים מאוד מחפשים אותו גם. 

אמן הרחוב המסתורי והמצליח בנקסי, שנולד בבריסטול, ויצירותיו נמכרות במיליוני דולרים, צייר במיוחד עבור הסדרה ציור קיר. בפרק האחרון של הסדרה פרנק (ווקן) צובע על הציור כחלק מעבודות השירות שלו. דובר הסדרה אישר כי אכן בנקסי יצר את יצירת האמנות שהוצגה בסוף הסדרה וכי כריסטופר ווקן צייר עליה ובסופו של דבר הרס אותה".

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

רצח בשישה חלקים 

החל מה-06/04 בבינג' ב-yes VOD

מותחן פסיכולוגי מסוגנן מבית היוצר של הסדרה המצליחה "להרוג את איב", המבוסס על רב המכר Ragdoll מאת דניאל קול ובעיבודו של פרדי סיבורן ("חינוך מיני").

הסדרה עוקבת אחר שלושה בלשי משטרת לונדון: ד"ר נתן רוז (הנרי לויד יוז, "להרוג את איב") שהוחזר לאחרונה ליחידה, חברתו הטובה הבלשית אמילי בקסטר (טליסה טייקסירה, "קרוב מדי") ומגויסת חדשה יחסית, החוקרת לייק אדמונדס  (לוסי הייל, "שקרניות קטנות").

השלושה מופקדים על תיק חקירה מזעזע, כאשר עליהם לזהות שישה קורבנות שנרצחו על ידי רוצח אכזרי במיוחד ונתפרו יחד כמו בובה. הרוצח המכונה "ראגדול" מתגרה במשטרה כשהוא שולח להם את רשימת הקורבנות הבאים שלו והחקירה מקבלת תפנית כאשר ברשימת הקורבנות מופיע גם שמו של ד"ר רוז. 

בניסיון להגן על הקורבנות העתידיים ברשימה, השלישיה החוקרת מאיצה את קצב החקירה ובמקביל פועלת תחת הזכוכית מגדלת של תושבי האזור ומספר נבחרי ציבור. 

זהו מותחן שנון ואפל על רוצח סדרתי בעל דמיון מבעית המתמקד גם ביחסים מרתקים, ולעתים פגומים, בין חברים שנאבקים בהשלכות של טראומה.

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

זה הולך לכאוב
החל מה-14/04 בבינג' ב-yes VOD  

דרמה קומית, המבוססת על רב מכר, יומן אוטוביוגרפי מאת אדם מקיי. בשנת 2010 התפטר ד"ר מקיי מעבודתו כרופא מתמחה במחלקת נשים, לאחר זמן מה, הוא החליט לעשות סדר בארגזים ששמר מתקופת הכשרתו ומצא שם יומנים שכתב בחשאי – יומנים בהם תיעד את חוויותיו כרופא צעיר בקו החזית של שירותי הבריאות הבריטים. כך בא לעולם הספר שזכה להצלחה מסחררת אשר בעקבותיה הפך מקיי לקומיקאי, יוצר וסופר במשרה מלאה ואף נחשב כיום לאחד מ-50 הלהט"בים המשפיעים ברשת.

הסדרה לא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות ומצליחה לצחוק על הרופאים, החולים והצופים בו זמנית. הקאסט מוצלח במיוחד, את מקיי מגלם בן ווישאו (זוכה פרסי ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" על תפקידו בסדרה "שערורייה בריטית למדי"), ההומור מתוחכם והפסקול המעולה מאפשרים הצצה מעניינת, מהפנטת, מצחיקה וכואבת לנעשה בבתי החולים מבעד לעיניו של רופא.

מה שהופך את הסדרה למעניינת במיוחד היא הדרמה שוברת-הלב שמאחורי הקומדיה, שעוסקת בעיקר באנושיותם של הרופאים וניסיונות ההישרדות שלהם. 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

העיר הזו שלנו (משודר צמוד לשידור בארה"ב)
החל מה-26/04 ב-yes VOD וב- STINGTV

דרמת אקשן מבית HBO המבוססת על ספרו של העיתונאי ג'סטין פנטון ומתארת את עלייתו ונפילתו של כוח משימה מיוחד המפקח על עקבות ואיתור הנשק של משטרת בוליטמור ואת השחיתות והקריסה המוסרית החודרת לעיר.

 ג'ורג פלקאנוס ("הדוכסית") ודיוויד סיימון ("רצח מאדום לשחור", "הסמויה") אחראים על הכתיבה וההפקה. סיימון הינו יוצר מעורך הידוע בעשייתו הריאליסטית, עשייה לא מתפשרת ולא מתחנפת, הוא לא עסוק בלייפות או לרכך את המציאות ואין חתירה לסוף טוב.

בסדרה צוות שחקנים מכובד ביותר הכולל בין השאר את: ג'ון ברנת'ל ("המתים המהלכים", "המעניש"), ג'וש צ'ארלס ("האישה הטובה"), טריט וויליאמס ("שיער", "אוורווד") ועוד.

משודר בצמוד לשידור בארה"ב.

 

 

 

 

בייבי (משודר צמוד לשידור בארה"ב)

החל מה-25/04 ב-yes VOD וב- STINGTV

קומדיית אימה מבית HBO וSky  הבוחנת את עולם האמהות בגישה מצחיקה ואפלה, מנקודת מבטה של אישה שלא מעוניינת בכלל בתפקיד הזה. מישל דה סווארטה ("הדוכסית"), מגלמת את נטשה, בת 38, שאף פעם לא תכננה תוכניות לטווח הרחוק ועסוקה בלהרחיק עצמה מכל מה שקשור לאימהות ותינוקות ובעיקר זועמת על כל הקרובים אליה שעסוקים בלהביא תינוקות לעולם.

רצה הגורל וללא שום הכנה מופיע על מפתן ביתה תינוק. היא חייבת לטפל בו, חייה משתנים באופן דרמטי – היא מרגישה שהוא שולט, מניפולטיבי אבל גם חמוד להפליא. בפועל הוא הופך את חייה של נטשה מהקצה אל הקצה, והיא עוברת רכבת הרים רגשית מטורפת של אהבה, שנאה, דחייה ומה לא.

כאשר היא מתחילה להבין  את גודל השינוי וגודל האסון מבחינתה, היא גם לומדת להכיר בכך שלבייבי שלה טבע קטלני ביותר וגם אם היא עושה ניסיונות נואשים להיפטר ממנו וגם אם היא חושבת שהיא לא רוצה אותו – הוא בהחלט רוצה אותה והוא לא עומד לוותר עליה בקלות.

 

משודר בצמוד לשידור בארה"ב.

 

 

 

 

 

 

 

כנופיית המאיה 4 רק ב-yes (משודר צמוד לשידור בארה"ב)

החל מה-21/04 ב-yes VOD, ימי ה' בשעה 23:30 ב-yes TV ACTION וב- STINGTV

עונה חדשה ומסקרנת לסדרת הבת של דרמת הפשע עטורת השבחים "ילדי האנרכיה" המתקיימת באותו יקום.  הסדרה עוקבת אחר מועדון אופנוענים הנקרא "המאיה". במרכזה של הסדרה נמצא איזיקיאל "איז" EZ רייס (ג'יי.די. פראדו, "רבולושן"), מתלמד בסניף המועדון, בן מחונן למשפחה לטינית שהחלום האמריקאי שלו נלקח בידי אלימות הקרטל. כעת הצורך שלו בנקמה מוביל אותו לחיים שמעולם לא רצה.

בעונה החדשה  EZ, מי שנחשב לנער הזהב עם החלום האמריקאי בידיו, אחיו אנג'ל (קליטון קרדנס) ושאר חברי Santo Padre M.C מתמודדים עם תגמול מסניפים אחרים לאחר ניסיון כושל להתיישר תחת מלך אחד. בינתיים, EZ ואנג'ל התרחקו מאביהם פליפה לאחר בגידה צובטת לב.

משודר רק ב- yes ובצמוד לשידור בארה"ב.

 

 

תקציב משפחתי 1-2 רק ב-yes

החל מה-12/04  בבינג' ב-yes VOD

קומדיה חדשה על טום (טופר גרייס מ"מופע שנות השבעים") ושרה (קייטלין מגי "אהבה מודרנית") אח ואחות התקועים בחייהם. הוא אב לשלושה, סופר שכתב ספר אחד מצליח יחסית ולא מצליח לכתוב את השני והיא פסיכולוגית ילדים כושלת המגדלת שני ילדים עם בת זוגה. 

חייהם משתנים כשאחיהם הקטן קונור (כוכב יוטיוב ג'ימי טטרו, המתגלה ככישרון קומי ענק), מנהל חברת השקעות פרטית ומיליונר בפני עצמו, עובר, אחר גירושיו, לגור לידם עם בתו הקטנה. מערכת היחסים המיוחדת והסבוכה בין שלושת האחים – אחד בעשירון העליון, אחד ממעמד הביניים ואחת בקושי מחזיקה מעמד כלכלית – מתגלה כמאתגרת, אבל מלאה באהבה. מערכת יחסים שנראה שיכולה לעמוד בפני אתגר כאשר ייתכן ויגלו שהספר החדש של טום נכתב בעצם עליהם.
בעקבות הצלחתה חודשה לעונה שניה. 

שתי העונות עולות ל-VOD בבינג' / משודר רק ב- yes 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מינקס 

החל מה-31/03 ב-yes VOD

דרמה חדשה ומבטיחה מבית HBO המתרחשת בלוס אנג'לס במהלך שנות ה-70. הסדרה מספרת את סיפורה של ג'ויס (אופוליה לוביבונד,  "אלמנטרי") – פמיניסטית צעירה, רצינית ושאפתנית שעובדת בטלמרקטינג בלוס אנג'לס של שנות ה-70, בזמן שהיא מנסה להגשים את חלום חייה – יצירת מגזין פמיניסטי לנשים. על אף מאמציה הרבים, היא לא מצליחה למצוא מוציא לאור שמעוניין לפרסם את המגזין שלה, ובן זוגה עוזב אותה כאשר הוא כבר לא יכול לשאת את העיסוק האובססיבי שלה בנושא הזה.

הכל משתנה כשהיא פוגשת את דאג (ג'ייק ג'ונסון, "הבחורה החדשה"), חלקלק אך לבבי, מוציא  לאור של מגזיני פורנו, שרוצה להוציא את המגזין הפמיניסטי שלה בתור מגזין הפורנו הראשון הפונה לקהל נשי.

ג'ויס מזועזעת מהרעיון וחושבת שדאג מייצג את כל מה שהיא פועלת נגדו, אבל מתחילה אט אט להבין שייתכן שהוא עלה על משהו באמת מהפכני.

 

4 פרקים ראשונים יהיו זמינים ב-yes VOD  החל מה-31/03 

 

 

 

 

לאהוב אותי 

החל מה-07/04  בבינג' ב-yes VOD

דרמה רומנטית על משפחה אוסטרלית והדינמיקה המורכבת ביניהם, כשכל אחד בנפרד מתמודד עם אתגרים משלו במציאת אהבה וזוגיות.

אם המשפחה מתה לאחר תקופה ממושכת של חוסר תפקוד סיעודי ודיכאון, על אב המשפחה לצאת לבדו לחופשה הרומנטית שהוא הזמין עבורם (כשמתברר שלא ניתן לקבל החזר), שם הוא פוגש אישה שמעירה אותו לאחר שנים של תרדמת רגשית.

הבת הבכורה (בויאנה נובאקוביק, "אינסטינקט"), רופאה מרדימה שעוטה על עצמה שיריון עבה לאחר שנים של אכזבות רומנטיות, פוגשת בבחור חתיך ומקסים (בוב מורלי, "המאה"), שמנסה בסבלנות אין-קץ לעבור את כל חומות ההגנה שלה.

הבן הצעיר מתחזק מערכת יחסים בעייתית עם בחורה אנוכית שלא מרגישה כלפיו רבע ממה שהוא מרגיש כלפיה, כשאופציה רומנטית טובה הרבה יותר נמצאת ממש מתחת לאף שלו.

 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

 

 

ג'נטלמן ג'ק 2 (משודר צמוד לשידור בארה"ב)
החל מה-25/04  ב-yes VOD  וב- STINGTV

עונה שניה לדרמה היסטורית בריטית מביתBBC One  ו- HBO, שיצרה סאלי ויינרייט ("עמק האושר"), בכיכובה של סורן ג'ונס ("דוקטור פוסטר"), במהלך שנות ה-30 של המאה ה19. לאחר שנים של מסעות, לימודים וטיפוס בסולם החברתי, אן ליסטר, חוזרת לשיבדן הול, האחוזה שירשה ממשפחתה והופכת לבעלת אדמות ולתעשיינית. העונה הראשונה עקבה אחר מערכות היחסים והאינטרסים שליסטר מפתחת בניסיונה להפיח חיים בביתה ובעסק שלה, ובמערכת יחסים עם בת זוגתה, אן ווקר. השתיים נחושות להפוך לזוג החזק של האזור, רוח היזמות של ליסטר מפחידה את המקומיים, לא פחות מחיי האהבה הלא שגרתיים שלה. ליסטר לאורך כל הדרך מסרבת לשמור את מערכת החסים שלה בפרופיל נמוך ולעיתים הדבר הופך לפרבוקטיבי ומסוכן. 

האם הזוגיות של השתיים תעמוד במבחן המציאות הקשה והשמרנית של אותה תקופה? איך הן יתמודדו עם קולות מן  העבר שמגיעים לביקור? 

מלבד ג'ונס משתתפות העונה גם סופי רנדל ("עמק האושר") בתפקיד אהובתה של ליסטר, ג'מה ווילן (יארה ב"משחקי הכס", "להרוג את איב") בתפקיד אחותה. אל הקאסט, מצטרפות גם שתי אהובות של ליסטר מהעבר ג'ואנה סקנלן כאיזבלה נורקליף, ולידיה לאונרד כמריאנה לוטון.

משודר בצמוד לשידור בארה"ב.

 

בארי 3 (משודר צמוד לשידור בארה"ב)

החל מה-25/04 ב-yes VOD, וב- STINGTV

עונה חדשה לקומדיה השחורה זוכת האמי מבית HBO בכיכובו של ביל היידר (SNL) שיצר ומפיק אותה יחד עם אלק ברג ("עמק הסיליקון").

הסדרה מספרת את סיפורו של בארי, צעיר מיואש, מתנקש בשכר נמוך שמתאהב במשחק, בזמן שהוא נמצא במשימת עבודה בלוס אנג'לס. המפעיל של בארי, פוצ'ס (סטיבן רוט, VEEP) שוכר את שרותיו לטובת עבודה בתוככי המאפיה הצ'צנית האלימה בראשותו של גוראן פזר (גלן פלטשר, "מיליארדים") ויד ימינו נוהו האנק (אנתוני קריגן, "גות'האם"). בעונה הראשונה בארי פגש חברים חדשים בסדנת משחק ומצא ביניהם את ייעודו האמיתי בעזרת המורה האהוב/ הגורו ג'ין קאוזנו (הנרי וינקלר "ימים מאושרים", "משפחה בהפרעה") ואת אהובת ליבו סאלי (שרה גולדברג). בעונה הקודמת בארי ממשיך בניסיונותיו לפתוח בחיים חדשים בקהילה, אבל עברו הפלילי אינו מניח לו. האם בעונה החדשה הוא ימצא את הדרך לשלב בין שני העולמות בהם הוא חיי?

העונות הקודמות זמינות לצפייה ב-yes VOD

 

 

 

 

סמוך על סול 6 – חלק א'/עונת הסיום (משודר צמוד לשידור בארה"ב)

החל מה-20/04 ב-yes VOD וב- STINGTV

אחרי המתנה ארוכה וציפייה רבה, סדרת הבת המצליחה ללהיט זוכה האמי "שובר שורות", המתחקה אחר עלילותיו של סול גודמן (בוב אודנקירק) בשנים שלפני "שובר שורות", חוזרת לעונה שישית ואחרונה.

העונה האחרונה של הסדרה כוללת 13 פרקים והיא תשודר בשני חלקים. המחצית הראשונה המורכבת מ-7 פרקים תעלה בצמוד לארה"ב, החצי השני של העונה ישודר באותו אופן החל מחודש יולי.

צילומי הפרקים האחרונים של הסדרה ארכו זמן רב יותר מהמתוכנן בגלל התפרצות הקורונה שפגעה בשחקנים ובצוות על הסט. בנוסף, בוב אודנקירק, המגלם את סול, לקה בהתקף לב במהלך הצילומים ולמרבה המזל הוא חזר במהרה לקו הבריאות ולשגרה והצילומים חזרו למסלולם.

פרטים על העלילה ואיך תסתיים הסדרה עדיין לא נחשפו, מה שבטוח הוא שג'ימי מקגיל סוף סוף בישורת האחרונה בדרכו להפוך לסול גודמן שפגשנו ב"שובר שורות". כמו כן, פורסם כי צוות השחקנים המוכר מהעונות הקודמות ייקח חלק גם בעונת הסיום.

משודר צמוד לשידור בארה"ב

 

 

NCIS: לוס אנג'לס 10

החל מה-06/04 בבינג' ב-yes VOD  וב- STINGTV

עונה מתקדמת לספין אוף המצליח המתרחש בלוס אנג'לס – דרמת האקשן הפופולרית NCIS. הסדרה עוקבת אחר חקירות בעולם רווי הסיכונים של יחידה הממונה על לכידת הפושעים המסוכנים והחמקמקים המציבים איום על הביטחון הלאומי. על ידי שימוש בזהויות שאולות ובטכנולוגיות החדשות ביותר, צוות  NCISהמורכב מסוכנים מאומנים המשמשים כסוכנים סמויים ומציבים את חייהם בסכנה בשטח במטרה לתפוס את המטרות שלהם. 

גם העונה מככבים בסדרה – הסוכן המיוחד קאלן (כריס א'ודונל) מומחה בזהויות בדויות ועבודה סמויה ושותפו לצוות הסוכן סאם האנה (אל. אל. קול ג'יי) אריה ים לשעבר, מומחה לתרבות המזרח התיכון, שלחם באפגניסטן ובעיראק. לצידם השחקנית הישראלית בר פאלי ("נון סטופ"), המגלמת את דמותה של אנה קולצ'ק, וזוכת האוסקר לינדה האנט ("שנה בצל הסכנה") ועוד.

 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

סיפורה של שפחה 4

החל מה-29/04 בבינג' ב-yes VOD וב- STINGTV

הדרמה הדיסטופית הסוחפת והמדוברת שהפכה לתופעה תרבותית וזכתה בפרסי ה"אמי" וב"גלובוס הזהב", חוזרת בעונה רביעית. בעונה החדשה, ג'ון (זוכת האמי אליזבת מוס) שהצליחה להציל 86 ילדים מזרועות ההרס של "גלעד" ולהעבירם לקנדה, ממשיכה להכות בישות האכזרית כשהיא מנהיגה מרד בעוז ובאומץ, תוך שהיא מנסה להציל גם את ביתה ואת חברותיה השפחות, אבל הסיכונים שהיא לוקחת הם גם אתגרים חדשים ומפחידים והחיפוש שלה אחר צדק ונקמה מאיימים לכלות אותה מבפנים. 

שחקנים נוספים שיקחו חלק בעונה החדשה: אן דאוד ("הנותרים"), ג'וזף פיינס ("שייקספיר מאוהב"), אלכסיס בלדל ("בנות גילמור"), איבון סטרהובסקי ("צ'אק", "דקסטר"), מקס מינגלה ("הרשת החברתית"), בראדלי וויטפורד ("הבית הלבן") ועוד.

 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג' / העונות הקודמות זמינות לצפייה ב-yes VOD

 

 

 

 

 

מצחיקה בשחור 3  (משודר צמוד לשידור בארה"ב)

החל מה-09/04 ב-yes VOD וב- STINGTV

עונה חדשה לסדרה הקומית החדה והשנונה המעומדת לאמי של רובין ת'אד ואיסה ריי ("לא בטוחה") אשר חברו יחד והפיקו עבור HBO. מדובר בקומדיה פורצת דרך המבוססת על מערכונים המבוצעים על ידי קאסט של נשים אפרו-אמריקאיות וכוכבים אורחים נוספים. התוכנית נכתבה, מבוימת ומככבות בה נשים אפרו אמריקאיות בלבד ביניהן: ת'אד עצמה, קווינטה ברונסון, גבריאל דניס ואשלי ניקול בלאק.  מבחינת יוצרי ומפיקי התוכנית התוכנית הזו הופכת אט אט למוסד ומרחב קומי, בו נשים אפרו אמריקאיות יכולות לשחק דמויות אמיתיות ולא סטריאוטיפיות.

משודר בצמוד לשידור בארה"ב.

 

 

ביל מאהר: ספיישל סטנד אפ 2022

החל מה-16/04 ב-yes VOD וב- STINGTV

מופע סטנד אפ לנסיך הקומדיה הפוליטית המוכשר, ביל מאהר. מאהר ידוע בעיקר בזכות תוכנית האירוח המצליחה שלו ב-HBO , תוכנית הרצה כבר 20 עונות ובה הוא מארח באופן  קבוע פאנל של אורחים הדנים באירועים אקטואליים בפוליטיקה ובתקשורת. כעת מעלה מאהר את מופע סטנד אפ ה- 12 שלו שצולם בתחילת מרץ 2022 בתיאטרון פילמור במיאמי.

 

 

יש לבדוק גם

מהלילה בארה"ב: עונה 2 ל"כבודו"

ערוץ הכבלים פרימיום שואוטיים מעלה הלילה עונה שנייה לסדרה "כבודו" המבוססת על הסדרה הישראלית. בריאן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.