יום שני , ינואר 30 2023
הייתי שם, תיאו וילסון, ערוץ ההיסטוריה

מארס 2022 בערוץ ההיסטוריה

 

הסדרה החדשה של ערוץ ההיסטוריה, "הייתי שם", חוזרת בזמן ומציבה את הצופים במרכזם של כמה מהאירועים הכי גדולים בהיסטוריה, אירועים  שהגדירו את האנושות לטוב ולרע, ושואלת את השאלה: כיצד אותו רגע היסטורי התרחש?
מגיש הסדרה, תיאו וילסון, שחונך על ברכי סיפורי הגבורה של סבו, טייס בטייסת טסקיגי האגדית במלחמת העולם השנייה, חוזר בכל פרק לרגעי מפתח של אירועים בולטים בהיסטוריה.
בין האירועים ההיסטוריים הבולטים בסדרה "הייתי שם": ההתנקשות בנשיא ארה"ב אברהם לינקולן, אסון הכור הגרעיני בצ'רנוביל, אסון מעבורת ההינדנבורג, הקרב על סטלינגרד במלחמת העולם השנייה, הפיגוע באוקלהומה סיטי, ציד המכשפות בסיילם, והוצאתו להורג של ה.ה. הולמס – הרוצח הסדרתי הראשון בהיסטוריה.
הסדרה ממקמת את וילסון באותם מקומות בהם התרחשו הדרמות ההיסטוריות הללו – אסונות, מלחמות ורגעי שפל, לצד רגעי ניצחון של הרוח האנושית, ומציעה בחינה מחודשת ומפתיעה של אותם אירועים,  באמצעות חומרים ארכיוניים מקוריים, עדויות מומחים ושחזורים דרמטיים מרהיבים.

 

הייתי שם / I Was There
ימי רביעי ב-23:10, החל מ-30 במרץ

 

 

 

עונה חדשה ומלהיבה לסדרה הוותיקה שצברה לה קהל מעריצים אדוק ונאמן, הבוחנת בקפדנות את השאלה – הייתכן שאורחים מעולמות אחרים ביקרו בכדור הארץ בעת העתיקה, ואם כן – מה הותירו מאחוריהם?
בין הסוגיות הנדונות בעונה החדשה של "חייזרים מן העבר":
  • ב-2021 שבר הממסד האמריקאי קשר שתיקה בן 70 שנה, ושיחרר דו"ח על תופעת העב"מים. האם אנו נמצאים על סף חשיפה ממשלתית מלאה על העצמים המוזרים המרחפים בשמינו?
  • מדוע בעולם הפרה-היסטורי הוקמו מבני אבן ענקיים עומדים, כמעט בכל יבשת? מיקום המונוליתים הללו, לצד הרכבם הגאולוגי, יכול להצביע על התערבות ממקור חוצני.
  • מדוע פקידי ממשלה בעולם, מדברים בגלוי על עב"מים דווקא כעת? לפי תיאורטיקנים, שלל העדויות בנושא לא מותיר ברירה, והאמת על נוכחות חוצנית בכדו"א תיחשף בקרוב.

 

חייזרים מן העבר / Ancient Aliens S14
ימי ראשון ב-22:30, החל מ-6 במרץ

 

 

יש לבדוק גם

וידאו: אוצר האי המקולל – עונה חדשה

הסדרה המצליחה ביותר בתולדות ערוץ ההיסטוריה, שזוכה לקהל מעריצים אדוק ונאמן גם בישראל, חוזרת לעונתה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.