יום שני , מאי 23 2022
בלתי מוסבר עם ויליאם שאטנר, ערוץ ההיסטוריה

וידאו: בלתי מוסבר עם ויליאם שאטנר

ויליאם שאטנר, האיש, האגדה, והאסטרונאוט הטרי, חוזר בעונה חדשה של "בלתי מוסבר", הבוחנת מקרוב את כל התופעות המסתוריות, האפלות, המוזרות והעל-­טבעיות המתרחשות בפינות שונות של כדור הארץ.

הסדרה חוקרת וחושפת תעלומות ותופעות מוזרות ביותר שהתרחשו במהלך ההיסטוריה האנושית: ­ מהימצאות מבנים מסתוריים בפינות שונות ברחבי העולם, דרך ערים עתיקות ומקוללות ועד לקיומם של כתות קטלניות, נבואות אפלות, ריטואלים ביזאריים, מאגרי אנרגיה נסתרים בגוף האנושי, ועד להיתקלויות של בני אדם עם עב"מים ויצורים מעולמות אחרים.

בין הסוגיות שנבחנות ע"י ויליאם שאטנר בעונה החדשה:
במשך דורות, אנשים מאמינים בקיום השטן – התגלמות הרוע. האם הוא רק מיתוס, או שיש סימנים המעידים על קיומו והרוע שהוא מטיל בעולמנו?
אניות טרופות. ערי זהב אבודות. מקדשים עתיקים; מאז ומעולם החיפוש אחר אוצרות חבויים הצית את הדמיון האנושי. האם יש סיכוי כי הם קיימים במציאות?
החיפוש אחר ארון הברית האבוד נמשך לכל אורך ההיסטוריה. כיצד חפץ בעל חשיבות דתית כה עצומה נעלם? הייתכן שעוד ניתן למצוא אותו?
משחר הציביליזציה, האנושות מנסה לנבא מה תהיה האפוקליפסה שתביא להכחדתה – מחורים שחורים ועד אסטרואידים. האם יש דרך להתגונן מפניה?

בלתי מוסבר עם ויליאם שאטנר / The UnXplained with William Shatner
ימי ראשון ב-22:30, החל מ-9 בינואר, בערוץ ההיסטוריה

יש לבדוק גם

ויראלי: החתימה של ג'וליה לואי דרייפוס

מעריץ מושבע של "סיינפלד" קעקע את דמויות הסדרה על גופו. מה קרה כשנתקל ברחוב בג'וליה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.