שבת , מאי 21 2022

LOG OUT

תיאטרון קליפה גאה לארח בבכורה:

LOG OUT

רצף של התמודדויות פיזיות קיצוניות 

המתקיימות במפגש בין הגוף לבולי עץ

בימוי, עיצוב במה ואובייקטים: דרור ליברמן 

 כוריאוגרפיה: קזויו שיונוירי 

יום חמישי 10 בפברואר | יום רביעי 23 בפברואר 

יום רביעי 2 במרץ | יום חמישי 3 במרץ 

בשעה 20:30

תיאטרון קליפה- הרב קוק 37 תל אביב

טריילר: https://bit.ly/3qdkGry

 

אנו בוחרים להציג את LOG OUT בתקופה בה נדמה שהגוף האנושי כמו שאנחנו מכירים אותו מגיע לקיצו. אנו מנסים לחזור אל הקדום, אל הפרימיטיבי, אל הבסיסי. 

חבורה של פרפורמרים משליכים את עצמם אל רצף של התמודדויות פיזיות קיצוניות המתקיימות במפגש בין הגוף לבולי עץ, בחוקיות תובענית אך נסתרת. הם גוררים אותם, מטיחים אותם, מוסרים אותם, עומדים עליהם, מתחמקים מהם, מחככים אותם כנגד הגוף וכנגד הרצפה, מנסים למצוא שיווי משקל, היצירה נעה בין העדין והגס, בין הפיוטי לבין לאלים, בין המתחשב לזדוני, בין אנוכיות לשיתוף פעולה, הגוף ובולי העץ חוזרים להיות גושים של נפח, משקל וטקסטורה, שבים להיות חומרי גלם.

הפרפורמרים (קזויו שיונוירי, דרור ליברמן, נועם בן ישראל), מתקיימים במרחב דיסטופי, החוקיות המאפיינת אותו לא ברורה עד הסוף, רק ניכר שהמרחב מרוקן ממשמעות, רצף של פעולות חסרות פשר הנעות במרווח שבין משחק לעבודה, עם רמת סיכון העולה כל הזמן. 

זה עולם שיש בו ברוטליות אבל אין בו אכזריות, תחושת הסכנה המרחפת מעל הכל, נובעת מקלות הדעת של הפרפורמרים ביחס לחייהם שלהם, ומציעה פרשנות אסתטית חדשה למושג החיות, לקיום הגופני, ותפקידם של כל אלה בעידן רווי תהפוכות.

 

"LOG OUT" תעלה בבכורה ב'תיאטרון קליפה' החל מה10 בפברואר .

דרור ליברמן (1988),יליד באר שבע, אמן פרפרומנס רב- תחומי, בוגר הסדנא להכשרת רקדנים בחיפה, ו"כלים" גוף לעבודה כוריאוגרפית, חבר תיאטרון קליפה מאז 2014
קזויו שיונירי (1984), ילידת טוקיו בעלת תואר שני מהאקדמיה למחול וחינוך גופני בטוקיו, חברת תיאטרון קליפה מאז 2010.

שיונירי וליברמן זוג בחיים ועל הבמה, יוצרים יחד החל משנת 2015, יצירותיהם זכו לשבחי הביקורת ונתמכו על ידי גורמים רבים, ביניהם קרן רבינוביץ', משרד התרבות והספורט, מועצת הפיס לתרבות ואמנות, עיריית תל אביב, ועוד, עבודותיהם עלו במסגרות המובילות "חשיפה בינלאומית", "אינטימדנס", "מחול שלם" ורבות אחרות, בשנים האחרונות השניים הוזמנו להופיע, ליצור וללמד ביפן, בולגריה, אלבניה, נורבגיה, גרמניה, קרואטיה, שוויץ, ספרד, צ'כיה, פולין ועוד..

יצירותיהם מתאפיינות בנקיטת עמדה פוליטית חריפה, יחד עם חיפוש אחר דרכי הבעה פיזית חסרת פשרות, תוך שמירה בלתי מתפשרת על חיפוש דרכי ביטוי חדשניות וגישה מולטי-דיסיפלינרית, יצירה זו משלבת בין סוגים שונים של אמנויות הבמה כולל תיאטרון, תנועה, עיצוב, שירה ומוזיקה חיה.

נועם בן ישראל (1998), יליד מלכישוע בוגר הסדנא להכשרת רקדנים של ורטיגו, רקדן ומורה לקונטקט אימפרוביזציה, השתתף כרקדן יוצר בעבודותיהם של יוצרים שונים, ביניהם תמר לרנר, תמה קסטל, עילאי אלפרוביץ' ואחרים. כיום מופיע עם להקת המחול ורטיגו ביצירה "לידת הפניקס" ועם הכוריאוגרף שרון פרידמן (ישראל/ספרד) ביצירות "Shape on us" ו"Hasta Donde" 

 

בימוי, עיצוב במה ואובייקטים: דרור ליברמן | כוריאוגרפיה: קזויו שיונוירי 

רקדן יוצר ושותף ליצירה: נועם בן ישראל | מופיעים:  קזויו שיונוירי, דרור ליברמן, נועם בן ישראל

דרמטורגיה: עידית הרמן | עיצוב תאורה: יניר ליברמן  | היצירה הופקה בתמיכת משרד התרבות

 

מופעי בכורה: 

10 בפברואר בשעה 20:30 | 23 בפברואר בשעה 20:30

2 במרץ בשעה 20:30 | 3 במרץ בשעה 20:30

תיאטרון קליפה- הרב קוק 37 ת"א

מחיר: 80 ₪ אזרח ותיק, חייל או סטודנט 60 ש"ח

לינק לרכישת כרטיסים https://www.clipa.co.il/show/logout/

———————————————————

 

 

יש לבדוק גם

ציור על ציור

Primitive & Design פרימיטיב & דיזיין – אמנות ישראלית תערוכת יחיד תמר בר זאב /  ציור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.