יום שני , יולי 22 2024
פברואר 2022 בעולם הסדרות של yes

פברואר 2022 בעולם הסדרות של yes

 

   

עונה חדשה למשפחה הכי מתועדת בישראל

 

ילדים ביער רק ב-yes

החל מה-10/02 ב-yes VOD. ימי ה' בשעה 22:00 ב- yes TV ACTION וב- STINGTV

דרמת מתח פסיכולוגית במרכזה פרשייה בינלאומית מאת היוצרת והשחקנית דלית קהן

            

חיה (דלית קהן) היא הומלסית בהריון מתקדם, אנטי סוציאלית שגרה בין הריסותיו של מלון נטוש. עמי (יפתח קליין) הוא חוקר משטרה שלידיו מגיע תיק אפל ומסואב, במרכזו עומד סחר בתינוקות דרך הדארקנט, ארגון פשע חובק עולם שעוסק בחטיפה וסחר בתינוקות בני יומם. עמי עושה הכל כדי לגייס את חיה כסוכנת סמויה לנסיעה גורלית הרחק מישראל, במטרה שתוביל אותם אל ראשי הארגון. החשדנות והקושי בהיכרות, הופכים לתלות הדדית במסע חייהם, אשר מתגלה כמסוכן ומטלטל במיוחד. החקירה, אשר מתנהלת בשיתוף המשטרה הספרדית, מובילה אותם תוך אינספור סיכוני חיים, למקומות זרים ואפלים שמעוררים פצעים מהעבר שמעולם לא נסגרו. 

בהשתתפות: דלית קהן, יפתח קליין, לי בירן, נעמי לבוב, נאוסיקה בונין, חוליאן וילגראן אלון חמאווי, מירב גרובר ועוד.

תסריטאית ויוצרת: דלית קהן, 

במאים: אילן עבודי, דלית קהן  

חברת הפקה: אנדמול שיין ישראל

 

חקירה במצולות 

החל מה-24/02  בבינג' ב-yes VOD, וב-12/03 ימי שבת ב-22:00  yes TV ACTION

דרמת מתח בריטית משובחת ועתירת אדרנלין העוסקת בעולם הגרעין של בריטניה וחושפת קונספירציה בסיכון גבוה המאיימת על כוח ההרתעה הגרעינית של הממלכה. בסדרה מככבות שתי שחקניות בריטיות ענקיות – סוראן ג'ונס ("דר פוסטר")  ורוז לזלי ("משחקי הכס", "הטובות לקרב"). 

שני אירועים הנראים תחילה כלא קשורים אחד לשני – ההיעלמות של מכמורת דיג ומוות על סיפון צוללת גרעינית בלב האוקיינוס האטלנטי – מובילים את המשטרה לעימות ישיר עם חיל הים ושירותי הביטחון הבריטיים. האחראית על החקירה הינה בלשית מבריקה בשם איימי סילבה (סוראן ג'ונס – ג'נטלמן ג'ק", "דר' פוסטר"). היא עומדת בראש החקירה בים וביבשה ובעודה נזרקת למצב הטעון הזה, סילבה מוצאת את סמכותה נחלשת יותר ויותר והיא מבינה במהרה כי מעורבים בסיפור הזה המון כוחות וסמכויות חזקים ביותר. במקביל לחקירה היא מתמודדת עם טראומה ואובדן בחייה האישיים.

 עוד שחקנים בולטים בסדרה – גארי לואיס ("חומריו האפלים", "בילי אליוט") פטרסון ג'וזף ("הנותרים"). 

הסדרה לוקחת את הצופים עמוק לתוך המים השחורים של האוקיינוס ​​האטלנטי וחושפת עולם צללים שבו כוחות עוצמתיים נאבקים כבר עכשיו את המאבקים הגיאופוליטיים של מחר. 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

 

 

בשירות החוק עונות 1-6 

החל מה-16/02 בבינג' ב-yes VOD

דרמה משטרתית בריטית מצליחה של ג'ד מרקויריו ("שומר הראש").

הסדרה עוקבת אחר סמל ארנוט (מרטין קומפסטון), קצין נשק המצטרף ליחידה נגד שחיתות שנקראת AC-12. סמל ארנוט משתף פעולה עם די.סי פלמינג (ויקי מקלור, "ברודצ'רץ"), קצינה מוערכת מאוד עם יצר עז לחקור את האמת. הם עובדים תחת פיקוחו של ניצב הייסטינגס (אדריאן דנבר, "משחק הדמעות", "דם סמיך") וחושפים שחיתות בתוך כוח המשטרה המרכזי. 

AC-12 חוקרת מקרים שונים הכוללים שוטרים מושחתים לכאורה, וחושפת את גודל השחיתות ואת הקשרים של המשטרה עם קבוצות פשע מאורגן. בכל עונה הצוות חוקר מקרה שחיתות שונה במשטרה, כשעלילה ארוכת שנים סובבת סביב גילוי זהותו של "H", אדם או אנשים מושחתים בדרגה בכירה במשטרה, המסייעים בניהול הפשע המאורגן.

בשירות החוק היא סדרת דרמה פופולרית ששודרה ב-BBC Two ואף זכתה בפרס Royal Television Society ובפרס Broadcasting Press Guild עבור סדרת הדרמה הטובה ביותר.

בנוסף היא נכללה ברשימת 50 התוכניות המובילות של ה-BBC בכל הזמנים.

כל העונות עולות ל-VOD בבינג'

עונה 6 החדשה שזה לה השידור הראשון בארץ – רק ב-yes

 

אחוות הזברה רק ב-yes

החל מה-28/02 בבינג' ב-yes VOD 

בפנימייה מפורסמת ויוקרתית בשוודיה – ישנה אחווה סודית לעשירים בלבד – אחוות הזברה. לאחוות בית ספריות משקל כבד באופי המוסד הלימודי ותלמידים רבים מייחלים להיבחר ולהיות חלק מהן. הבעיות בפנימייה מתחילות למחרת ליל הסמסטר החדש, כאשר אחד מהחברים החדשים בה, נמצא ללא רוח חיים.

החשדות מופנים במהרה לתלמידים מבית הספר הממלכתי השכן, בית ספר בו לומדים תלמידים משכבות חלשות יותר. שרה בודן (אליטה אופיים, "רצח בדם קר") יועצת בית הספר מחליטה לעשות מעשה ולפרוץ את חומת השתיקה. היא מגיבה ברשתות החברתיות ומעלה סרטון שחושף את טקסי החניכה המשפילים שנעשים בפנימייה השכנה. שרה מבקרת את עולם הפנימיה ובאמצעות מעשיה מלהיטה את היצרים בקרב חברי הקהילה.

בניסיון להציל את מוניטין המוסד ולהשתיק את שרה – מוצעת לה משרה שווה ביותר בפנימייה המדוברת, היא מסכימה לקבל את התפקיד על מנת לחקור ולגלות את האמת מאחורי הרצח.

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

המתים המהלכים 11- חלק ב' (משודר צמוד לשידור בארה"ב) רק ב-yes

החל מה-21/02 ב-yes VOD. ימי ב' בשעה 21:15 ב- yes TV ACTION וב- STINGTV 

חלק ב' בעונת הסיום לאחת הסדרות האהובות ביותר. 

בפרק הסיום של החלק הראשון של העונה ראינו את הקוצרים מגנים על מרידיאן מפני מתקפה ופופ חושד שמגי עומדת מאחורי המתקפה. במקביל, תושבי אלכסנדריה נאבקים כדי להגן על עצמם כאשר סערה קשה הרסה חלקים מהחומה והשאירה אותם חשופים ופגיעים.

כעת, המתים המהלכים חוזרת לחלק חדש: רבים מהגיבורים נלחמים באש הגיהינום תחת מתקפה של הקוצרים, בעוד שאחרים נלחמים מול זעמה של אמא אדמה באלכסנדריה. עבור חלק התקווה תתחדש, אחרים יידחקו מעבר לנקודת האל חזור, וברור שעבור כולם העולם פשוט קורס. אך אמת אחת תמיד תקפה: החיים תלויים על בלימה כאשר כל החלטה משנה באופן דרסטי את עתידם, סיכויי הישרדותם ואת מצבה של כל קהילה.

לעונת הסיום סה"כ 3 חלקים. 

משודר רק ב- yes ובמקביל לשידור בארה"ב.

 

ליל המכשפות 3: עונת הסיום רק ב-yes

החל מה-01/02 בבינג' ב-yes VOD

עונה חדשה ואחרונה לסדרת הפנטזיה הרומנטית מבית Sky ורשת AMC ("מד מן" "המתים המהלכים") המבוססת על סדרת ספריה של דבורה הרקנס.

דיאנה בישופ (תרזה פאלמר – "אני מספר ארבע"), היא היסטוריונית צעירה, נצר למשפחת מכשפות מפוארת, שחייה השתבשו כאשר מצאה ספר מכושף שהעיר כוחות על אנושיים. הגילוי אילץ אותה להיכנס לעולם הקסם ולחשוף סודות של מכשפות, ערפדים ושאר יצורים קסומים.  מת'יו קליירמונט (מת'יו גוד, "הכתר", "האישה הטובה") גנטיקאי שהוא גם ערפד, הציע לה עזרה במשימות והשניים עבדו בשיתוף פעולה והתאהבו.  

בחלק השלישי והאחרון של העיבוד המלהיב לטרילוגיית All Souls של דבורה הרקנס, מת'יו ודיאנה שנמצאת כעת בהריון עם תאומים – חוזרים לימינו לאחר שהסתתרו בלונדון האליזבתנית בעונה הקודמת. הם מתמודדים מיד עם טרגדיה, כאשר דודתה האהובה של דיאנה נהרגת על ידי מנהיג המכשפות המרושעות פיטר נוקס (אוון טיל, "משחקי הכס").

נחושה לנקום את מותה, דיאנה יודעת שהיא חייבת להשתמש בכוחה למטרה הרסנית, דבר שהתנגדה לו נחרצות בעבר. 

כעת, אויבים מאחדים כוחות במרוץ נגד הזמן, למצוא את ספר החיים ולהפיל את הקהילה הכל יכולה, כדי שדיאנה ומתיו יוכלו להקים את המשפחה החדשה שלהם בשלום.

 כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

בי פלוס עונות 1-2 רק ב-yes

החל מה-03/02 בבינג' ב- yes VOD

מלך הסיטקומים האמריקאי צ'אק לורי ("המפץ הגדול, "שני גברים וחצי") עושה זאת שוב בקומדיה המצחיקה והמרגשת, על ג'ינה (סנסציית ברודווי, אנלי אשפורד) בחורה נטולת מחויבויות אשר מפגש עם דרו (תומס מידלדיץ', "עמק הסיליקון) חבר שלא ראתה מאז בית הספר, הופך את חייה כשהיא מתגלה כמתאימה לתרום לו כליה. 

בין השניים נרקמת חברות אמיצה ומרגשת. צוות שחקני טלוויזיה ותיקים ואייקונים מגלמים את המטופלים בבית האבות בו ג'ינה עובדת, המתגלים גם כחבריה הטובים ביותר – וכולל את זוכת הטוני לינדה לוין, ג'יין סימור ("ד"ר קווין רופאה במערב") והקטור אליזונדו ("שיקגו הופ").

הצלחתה של הסדרה, הסיטקום החדש המצליח ביותר בארה"ב, הובילה לחידוש לעונה שניה. 

כל פרקי העונות עולים ל-VOD בבינג'

 

תושב חוץ 2 חלק א' (משודר צמוד לשידור בארה"ב) 

החל – מה06/02 ב-yes VOD וב-STINGTV

חלק ראשון לעונה השנייה של סדרת המדע הבדיוני הקומית.

העונה הראשונה השאירה קווי עלילה רבים לא פתורים, ואנחנו מחכים לתשובות שיגיעו בתחילת העונה החדשה: האם הארי יחשוף את צורתו החייזרית, ואולי יחזור למסלול ההתנגשות שלו כדי להשמיד את האנושות? או שמא יתמקם יותר באנושיותו וישאיר את הבלגן בפיישנס מאחוריו?

בעונה החדשה, הארי עדיין תקוע על כדור הארץ שם הוא מתמודד עם השינוי בתוכו וההחלטה שלו לא לחסל את האנושות. כעת הוא יצור מתוקן, שרוצה להגן על האנשים שפעם רצה להרוג. ככל שהוא מתמקם יותר בצורתו האנושית ומתחיל להרגיש את המגוון הרחב של רגשות שבני האדם נאבקים בהם, הזהות החייזרית שלו מתחילה לדעוך. במהלך העונה מהארי ואסטה (שרה טומקו) יוצאים להרפתקה בעיר ניו יורק ושרה תכיר לו דמות שבסופו של דבר הוא יחשיב כמשפחה. 

בזמן שהארי ואסטה חוקרים את  ה"תפוח הגדול", בעיירה פיישנס, השריף מייק (קורי ריינולדס) וסגניתו ליב (אליזבת בואן) מנסים לפענח את ההעלמות המסתורית ומותו של סם הודג'. 

יוצר הסדרה כריס שרידן מתאר את העונה החדשה כשונה מהעונה הקודמת בעיקר בכך שהיא מתרחשת בקיץ וכוללת התפתחות משמעותית במסעו של הארי לקראת הפיכתו לאנושי. 

כל הדמויות מהעונה הראשונה צפויות לחזור לעונה זו. בנוסף, פרומו וידאו בלעדי של Syfy מרמז על נוכחותו של דוויין "דה רוק" ג'ונסון ככוכב אורח.

 

המרוץ לדראג של רופול 14 + הכל בחוץ רק ב-yes

החל מה-07/02  ב-yes VOD, וב-11/02 ימי שישי ב-21:00  ב- yes TV DRAMA וב- STINGTV

המרוץ לדראג של רו פול חוזרת בעונה חדשה וצבעונית!

את הסדרה מנחה זוכה האמי רו פול, מלכת הדראג הבינלאומית ששברה כל שיא ומנחה את הסדרה שמכתירה את מלכת הדראג הבאה של אמריקה! חבורה של מלכות דראג מכל רחבי אמריקה יתחרו ביניהן בסדרה של מבחנים שיבחנו ויחפשו את מלכת הדראג הטובה ביותר. מלכת הדראג/זמרת רו-פול הוא המנחה, ההשראה והמנטור בסדרה.
בתור רו–פול צ'ארלס הוא יהווה מנטור למשתתפים ויעזור להם להתכונן פיזית ומנטלית לאתגרים.
בתום המשימות הוא יהפוך לרו פול, הדראג קווין האייקונית, שתשפוט אותם יחד עם חבר השופטים שלה.

העונה ה-14 מקבלת בזרועות פתוחות את מאדי מורפוסיס, הגבר ההטרוסקסואל, סיסג'נדר הראשון שמשתתף בתוכנית מאז עלתה ב- 2009.  

אחרי כל פרק תשודר "רו פול: הכל בחוץ", סדרת בת המראה את מאחורי הקלעים בזמן שהמתמודדות מחכות להכרעה, בה רובן נחשפות לסיפורי החיים של המתמודדות האחרות.

 

שיקגו Fire עונות 4-5

החל מה-07/02 בבינג' ב-yes VOD, ימי א'-ה' בשעה 20:30 וב-21:15 ב-yes TV ACTION וב- STINGTV

דרמת אקשן פופולארית מבית מייקל ברנדט ודרק האס עם זוכה האמי דיק וולף כמפיק בכיר והיא הראשונה בזיכיון הסדרות "שיקגו".  

הסדרה עוקבת אחר חייהם, המקצועיים והאישיים, של לוחמי האש, אנשי ההצלה והפרמדיקים של מכבי האש בשיקגו. 

האחריות העצומה של התפקיד גובה גם מחיר אישי. עם מוניטין גדול ואגו חסון, הלחץ לבצע ולקבל החלטות בשבריר שנייה לעתים מסכן את חברי הקבוצה. 

משפחת בית האש מתמודדת מדי יום עם החלטות חיים או מוות, אך הם מתייחסים זה לזה כאל משפחה ומקפידים לדאוג זה לזה לא משנה מה.

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג' / העונות הקודמות זמינות לצפייה ב-yes VOD

 

בוגרת כזה 4 – חלק ב' (משודר צמוד לשידור בארה"ב)
החל מה-05/02 ב- yes VOD  וב-STINGTV

 הספין-אוף לקומדיה האהובה "שחור-כזה", בכיכובה של יארה שאהידי המגלמת את זואי, חוזרת לחלק השני של העונה. בחלק הראשון של העונה זואי חוגגת 21 אביבים ויוצאת לחופשה מטורפת ומוצאת עצמה מאוהבת שוב ובנוסף היא מאוד מתוסכלת שהיא לא מצליחה למצוא התמחות חדשה.

הקומדיה החכמה, המושחזת והמרעננת היא המשך ישיר של "שחור כזה" שמשתמשת בנוכחות, באנרגיות ובכריזמה המתפרצות של שאהידי כדי לבחון את חוויית ההתבגרות של בני הנוער האמריקאים בקולג'ים בעידן המודרני ממקום כן ואמיתי, בלי שיפוטיות או התייפייפות.

מרוששות – כל העונות 

החל מה- 13/02 בבינג' ב-yes VOD  ימים א-ה וב- yes TV COMEDY וב- STINGTV

כל העונות של הקומדיה המדוברת מגיעות ל-yes COMEDY ול- yes VOD

את הסדרה יצרו מייקל פטריק קינג ("סקס והעיר הגדולה", "הקאמבק") והסטנדאפיסטית וויטני קאמינגס, היא מתרחשת בעיר ניו יורק ועוקבת אחר חייהן של החברות בשנות ה- 20 שלהן, מקס בלאק (קאט דנינגס, "ת'ור"), וקרוליין צ'אנינג (בת' ברס, "חדשים בשכונה"). מאחר שקרוליין גדלה כבתו של מיליארדר (שנתפס בהונאה וכעת היא חסרת כל), ומקס גדלה על ידי אם חד הורית בבית עני, נקודת המבט שלהן על העולם שונה, אך יחד עם זאת הן עובדות יחד כמלצריות בדיינר שכונתי, הופכות במהרה לשותפות לדירה וחברות טובות ומנסות לגייס כספים ולפתוח חנות קאפקייקס. 

כל העונות עולות ל-VOD בבינג'

 

השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר 9 (משודר צמוד לשידור בארה"ב)

החל מה-22/02  ב-yes VOD  וב-STINGTV

עונה חדשה לאחת התוכניות המרעננות והאקטואליות עם המנחה החד והמצחיק בטלוויזיה האמריקאית בשנים האחרונות. ג'ון אוליבר מנחה את תוכניתו בHBO –  כבר מספר עונות: התוכנית בת חצי השעה, מספקת לו פלטפורמה לפריסת הפרספקטיבה המיוחדת לו וקולו הייחודי. אוליבר מביא נקודת מבט שונה ומצחיקה על הנושאים החמים בחדשות בשבוע שעבר, פוליטיקה, אירועים שוטפים ועניינים חברתיים המתרחשים בארה"ב ובעולם כולו. 

וייפאאוט 2021: פרקים חדשים רק ב-yes

החל מה18/02 ימי  שישי ב-16:00 ב- yes VOD, ב- yes TV ACTION וב- STINGTV 

מסלול המכשולים המשוכלל, המסורבל והכי מצחיק שיש חוזר בפרקים חדשים! היכונו לעונה חדשה שבה המטרה העיקרית היא להצליח לא ליפול, ולהשתדל לא לחטוף מכה רצינית. 

 

NCIS: לוס אנג'לס עונה 9

החל מה-02/02 בבינג' ב-yes VOD  וב- STINGTV

עונה מתקדמת לספין אוף המצליח שחצה כבר את קו ה-200 הפרקים, המתרחש בלוס אנג'לס – של דרמת האקשן הפופולרית NCIS. הסדרה עוקבת אחר חקירות בעולם רווי הסיכונים של יחידה הממונה על לכידת הפושעים המסוכנים והחמקמקים המציבים איום על הביטחון הלאומי. על ידי שימוש בזהויות שאולות ובטכנולוגיות החדשות ביותר, צוות  NCISהמורכב מסוכנים מאומנים המשמשים כסוכנים סמויים ומציבים את חייהם בסכנה בשטח במטרה לתפוס את המטרות שלהם. 

גם העונה מככבים בסדרה – הסוכן המיוחד קאלן (כריס א'ודונל) מומחה בזהויות בדויות ועבודה סמויה ושותפו לצוות הסוכן סאם האנה (אל. אל. קול ג'יי) אריה ים לשעבר, מומחה לתרבות המזרח התיכון, שלחם באפגניסטן ובעיראק. לצידם שבים לככב העונה גם השחקנית הישראלית בר פאלי ("נון סטופ"), שחוזרת לגלם את דמותה של אנה קולצ'ק, וזוכת האוסקר לינדה האנט ("שנה בצל הסכנה") ועוד..

 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

איך פגשתי את אמא – כל העונות

החל מה-02/02, ימי א'-ה' בשעה 20:30  ב-yes TV COMEDY

הקומדיה האהובה שפרצה לחיינו לפני יותר מעשור, שבה אלינו עם כל הפרקים לשידור יומי 

עבור מי שפספס או שכבר שכח, הסדרה עוקבת אחרי חיי האהבה של טד(ג'וש רנדור), בחור חביב שמחפש אהבה בכל המקומות הלא נכונים. כל פרק נפתח בכך שטד העתידי (שלעולם לא נראה למצלמה, אך מדובב בקולו של בוב סאגט האהוב שהלך לעולמו לאחרונה) מספר לשני ילדיו, בשנת 2030, כיצד בעבר הרחוק, אי שם בשנת 2005, הוא פגש את אמא שלהם. אל טד מצטרפים תמיד חבריו הטובים לילי (אליסון הניגן,"באפי", "אמריקן פאי"), ברני (ניל פטריק הריס "דוגי האוזר", "הדרדסים") רובין (קובי סמולדרז "הנוקמים", "סטמפטאון") וג'ייסון סגל ("הדייט שתקע אותי") בתפקיד הילדים – לינדזי פונסקה ודיוויד הנרי.

 

זרה – עונות 1-5
החל מה-01/02 בבינג' ב- yes VOD  

כל העונות של הדרמה האפית-היסטורית המצליחה, המבוססת על סדרת הרומנים בעלי אותו השם, פרי עטה של דיאנה גבלדון אשר מתמקדת בזוג אוהבים שלא יכולים להתאחד. העונות הקודמות חוזרות אל מסך הטלוויזיה רגע לפני עליית העונה החדשה – שישית במספר.

 

מתנות קטנות

מתנות קטנות, החל מ-1.2, בyes VOD KIDS, לילדי yes ו-STINGTV

 סדרה חדשה לכל המשפחה, מבית היוצר של רמי קלינשטיין ונעם חורב.

הסדרה בת 12 הפרקים, מתרחשת בחנות המתנות הקסומה, ומלאת הדמיון, בניהולו של מאסטר המתנות הגדול, רמי קלינשטיין. בחנות נפגוש גם את עוזריו הנאמנים של רמי: פרח וסרט ואת פיליס, בובת הפלמינגו.

בכל פרק מגיע לחנות אמן אורח מיוחד, כדי לחפש את המתנה המושלמת, ונסחף יחד עם כל עובדי החנות לחגיגה צבעונית, מוזיקלית ובלתי נשכחת.

האומנים המשתתפים:

שירי מימון, ישראל קטורזה, לי בירן, טלי אורן, ציפי שביט, רוני דלומי, יובל המבולבל, מירי מסיקה, אליעד, משה פרץ, הראל סקעת ולהקת שלווה.

כל שירי הסדרה שמבוצעים על ידי האומנים האורחים יחד עם רמי ומשתתפי הסדרה, נכתבו ע"י נעם חורב (מילים) ורמי קלינשטיין (לחן). 

תוכן ילדים ישראלי, המתאים לצפייה כל המשפחה.

 

  

יש לבדוק גם

עכשיו בדיסקברי פלוס: בלונדינית קטלנית

בלונדינית קטלנית, סדרת דוקו בת שישה פרקים, בהפקת הולי מדיסון (מנחת "רציחות הפלייבוי") מגיעה לישראל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.