יום שישי , אוגוסט 12 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 11.12

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

14:20 מנצ'סטר סיטי – וולבס 

16:50 צ'לסי – לידס עם פריצות לארסנל – סאותהמפטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 נוריץ' – מנצ'סטר יונייטד 

22:25 ספורטינג ליסבון – בואבישטה 

00:30 (דחוי מ 17:00) מצרים – ירדן (רבע גמר הגביע הערבי)

ספורט2

11:00 (עד 13:45) גביע העולם במזחלות, ווינטרברג 

14:25 האדרספילד – קובנטרי (צ'מפיונשיפ) 

16:45 ליברפול – אסטון וילה 

18:55 ונציה (פרץ) – יובנטוס 

20:55 מרוקו – אלג'יריה (רבע גמר הגביע הערבי) 

23:00 (ראשוני מ 17:00) ארסנל – סאותהמפטון 

ספורט3

14:25 פאדרבורן – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

16:20 באיירן מינכן – מיינץ עם פריצות לבוכום – דורטמונד ופרייבורג – הופנהיים 

18:35 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

19:20 וולפסבורג – שטוטגרט 

22:15 פורטלנד – ניו יורק סיטי (גמר ה – MLS) 

ספורט4

14:25 טורק טלקום – בשיקטאש (סל) 

16:40 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

17:15 (17:30) הפועל ירושלים – הפועל חיפה 

19:30  לקראת מכבי נתניה – הפועל ת"א 

19:45 (19:50) מכבי נתניה – הפועל ת"א 

22:00 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

23:00 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

00:10 אתלטיקו טוקומאן – ריבר פלייט 

02:55 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – סנטרל קורדובה 

 

ראשון 12.12

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

15:50 חגיגה על גבי ברנלי – ווסט האם 

18:20 קריסטל פאלאס – אברטון 

21:55 קלאב ברוז' – זולטה וארחם 

ספורט2

10:00 גביע העולם במזחלות, ווינטרברג, נשים 

15:50 ברייטון – טוטנהאם 

17:50 (החל ב 17:45) איאקס – אלקמאר 

20:00 (20:15) הפועל ב"ש – הפועל נוף הגליל 

22:30 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

ספורט3

14:25 המבורג – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2) 

16:25 גרויתר פורת – אוניון ברלין 

18:25 פרנקפורט – לברקוזן 

20:20 (החל ב 20:00) פמליקאו – בנפיקה 

22:25 פורטו – בראגה 

00:30 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

ספורט4

15:55 יובנטוס – מילאן (סלימהוגיץ', נשים) 

18:55 סאסואולו – לאציו 

21:00 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

21:40 אינטר – קליארי 

23:45 סערה בממלכה עם אסי ישראלוף (תכנית ה-100!)

 

שני  13.12

ספורט1

14:00 הגרלת שלב הפלייאוף בליגה האירופית 

15:00 הגרלת שלב הפלייאוף בקונפרנס ליג 

20:00 (20:15) מכבי ת"א – הפועל חדרה 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

16:55 סיבאספור – גלאטסראי 

19:25 גזיאנטפ – פנרבחצ'ה 

21:40 רומא – ספציה (פודגוראנו) 

 

שלישי 14.12

ספורט1

19:20 שטוטגרט – באיירן מינכן 

21:50 מנצ'סטר סיטי – לידס 

ספורט2

21:20 ברנטפורד – מנצ'סטר יונייטד 

ספורט3

15:55 ונציה (פרץ) – טרנאנה (גביע) 

18:55 אודינזה – קרוטונה (גביע) 

21:35 נוריץ' – אסטון וילה 

ספורט4

20:55 אנדורה (מקל) – ליטקבליס (יורוקאפ) 

 

רביעי 15.12

ספורט1

21:20 חגיגה אנגלית על גבי ברייטון – וולבס/ארסנל – ווסט האם 

ספורט2

19:40 טוונטה – פיינורד (גביע) 

21:50 ארסנל – ווסט האם 

ספורט3

16:50 חצי גמר הגביע הערבי 

20:50 חצי גמר הגביע הערבי 

ספורט4

19:20 מנשנגלאדבך – פרנקפורט 

21:20 דורטמונד – גרויתר פורת עם פריצות לברקוזן – הופנהיים (דאבור) 

 

חמישי 16.12

ספורט1

21:50 ליברפול – ניוקאסל 

ספורט2

21:35 צ'לסי – אברטון 

ספורט3

21:20 לסטר – טוטנהאם 

ספורט4

18:55 ספציה (פודגוראנו) – לצ'ה (גביע) 

21:55 סמפדוריה – טורינו (גביע) 

  

שישי 17.12

ספורט1

19:25 הולשטיין קיל – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

21:25 באיירן מינכן – וולפסבורג 

23:25 (החל ב-23:15) אשטוריל – פמליקאו 

ספורט2

21:40 בארנסלי – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

21:55 פאריס – ליון (גביע) 

ספורט4

19:25 לאציו – גנואה 

21:40 סלרניטנה – אינטר 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.7 ספורט1 20:25 מכבי חיפה – הפועל ב"ש, אלוף האלופים  ספורט2 13:55 סט. פאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.