יום שני , אוגוסט 8 2022
שב"ס עונה 2 , כאן 11

נמכרה ל"וורנר מדיה"

תכנית הסאטירה שב"ס של כאן 11 נמכרה לוורנר מדיה העולמי

התוכנית "שב"ס" מספרת באמצעות מערכונים קומיים על המתרחש בכלא "ענבים" בו מרוכזים כל חוליי החברה. בתוכנית שיחקו, בין היתר, מנשה נוי, נעמי לבוב ונועה קולר.

 

תוכנית הסאטירה, "שב"ס", ששתי עונותיה שודרו ב-כאן 11, תופק בגרסה אמריקאית על ידי חברת וורנר מדיה ותשודר ברשת TNT. בימים אלה נכתבת גרסה אמריקאית לסדרה והיא תשודר במהלך שנת 2023. .

וורנר מדיה נחשבת לקונצרן המדיה השלישי בגודלו בעולם, ומחזיקה בידיה שורה של מותגים מרכזיים בתחום התקשורת והבידור ובהם HBO ו-CNN.

הסדרה "שב"ס" מספרת באמצעות מערכונים קומיים על המתרחש בכלא "ענבים" בו מרוכזים כל חוליי החברה: שחיתות של פוליטיקאים, שחיקתה של הסנגוריה הציבורית, חולשתה של המערכת, ולצד אלה גם חוסר השוויון בין גברים לנשים, השסע בין יהודים וערבים, הקשר בין דת ומדינה ועוד.

הסדרה הופקה על ידי דפנה דננברג ואבירם אברהם מחברת "שמונה הפקות". כתבו אותה דורון צור ועידו רוזנטל, ועל הצוות הקבוע שלה נמנו, בין היתר, מנשה נוי, נעמי לבוב, מעיין בלום, יניב סויסה, יניב ביטון, נועה קולר, אמיר שורוש ואיתי זבולון, וביימו אורן שקדי וקובי חביה.

מההפקה ומהיוצרים נמסר כי "העסקה הזאת, שבמסגרתה נמכרו הזכויות על הפקת הגרסה האמריקאית לסדרה לוורנר, היא תוצאה של עבודה קשה של המון אנשים שעזרו לנו לפני ומאחורי הקלעים. אנחנו גאים מאוד ומודים לכולם".

מ-כאן 11 נמסר כי "אנחנו שמחים על העיבוד הראשון לסדרה שלנו בארצות הברית. זו הצלחה המצטרפת לגל ההצלחות הגדול של כאן 11 בארץ ובעולם".

 

יש לבדוק גם

פסטיבל מחוללות בכפר

  "מחוללות בכפר" 2022 לנשים בלבד: פסטיבל תרבות נשית-אתיופית פסטיבל "מחוללות בכפר", שמתקיים לקראת ט"ו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.