יום שלישי , יולי 5 2022
ינואר 2022 בפרטנר tv

ינואר 2022 בפרטנר tv

ינואר בפרטנר TV:

בכורה – שומר הראש ואשתו של המתנקש

 

קרדיט צילום : באדיבות יונייטד קינג

המשך לשובר הקופות המצליח 'שומר הראש והמתנקש', בכיכובם של ריאן ריינולדס, סמואל ל. ג'קסון וסלמה הייק. חמש שנים לאחר שהמאבטח מייקל והמתנקש דריוס הכירו לראשונה, הם יוצאים להרפתקה נוספת. הפעם כדי להציל את חייה של סוניה, אשתו של דריוס.

החל מ- 6 בינואר בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

בכורה  – שומר טינה

 

קרדיט צילום : באדיבות יונייטד קינג

 

סרט האקשן החדש והמצליח של גיא ריצ'י, בכיכובו של ג'ייסון סטיית'ם. סוכן חשאי יוצא למצוא את רוצחי בנו. כאשר קבוצת אנשי צבא לשעבר מתכננים לשדוד את משאיות הכסף, תכנית הנקמה שלו ומשימתו לאבטח אותן מצטלבות והעניינים מסתבכים. 

 

החל מ- 13 בינואר בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

 

בכורה – לאסי שובי הביתה

 

קרדיט צילום : באדיבות יונייטד קינג

 

רימייק לסרט המשפחה הקלאסי 'לאסי שובי הביתה'. חברתו הטובה ביותר של פלו היא כלבת הקולי שלו, לאסי. כשמשפחתו חייבת למסור אותה, פלו נותר שבור לב. אך לאסי לא תיפרד ממנו בקלות, ותצא למסע לאורכה של הארץ, חזרה לחברה האהוב. בכיכוב: גיא גולדברג, אורה שולמן.

החל מ- 13 בינואר בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

וונטוורת'

 

דרמת אוסטרלית נועזת עטורת שבחים. הסדרה מתרחשת בזמן מודרני באוסטרליה ועוקבת אחר בי, אישה מהפרברים שנכנסת לכלא לאחר שהורשעה ברצח בעלה, ומותירה את בתה מאחור. עד שנגזר דינה, היא נאלצת ללמוד את כללי "וונטוורת'", יוצרת חברויות ואויבות, ואט אט הופכת לאסירה השליטה, שמולכת על בית-הסוהר ביד קשה. 

החל מ- 10 בינואר, ימי שני בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

רופא כלבבי

 

דרמה קומית אוסטרלית העוקבת אחר ד"ר יו נייט, מנתח לב מצליח ויהיר, שמתעורר אחרי מסיבה סוערת במלון עם דוגמנית מחוסרת הכרה שנטלה מנת יתר. מכאן הכל מתחיל להידרדר, בעודו עומד לשימוע, נאסר עליו להמשיך לנתח וכעת ישמש רופא במרפאה. 

החל מ- 11 בינואר, ימי שלישי בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

יחסים בהסכמה

 

דרמה מאולפני יוניברסל, שנוצרה על ידי ג'ונתן אברהמס ('מד מן'). שחקנית צעירה ויפיפייה נבחנת לתפקיד הנשי הראשי בשובר קופות לצדו של אחד מכוכבי האקשן הגדולים בעולם (רמז לטום קרוז וקייטי הולמס…?). האודישן המוצלח שלה מוביל לדייט המושלם שיסתיים באופן בלתי צפוי שעלול לשנות את חייה. בעיר שבה תהילה היא הדבר החשוב ביותר, היא תיאלץ להחליט כמה רחוק היא מוכנה ללכת כדי להגשים את חלומה.  

החל מ- 4 בינואר, ימי שלישי בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

ניו אמסטרדם 2

 

עונה שנייה של דרמת בית החולים המצליחה. שלושה חודשים לאחר המאורעות הטראומטיים, מקס מנסה למצוא דרך לחזור לשגרה, כאשר הוא עדיין ממשיך להילחם על חייו נגד מחלת הסרטן ובקביל נאלץ להתמודד עם האובדן של אחת הנשים החשובות בחייו. האם ישוב לנהל את בית החולים?

החל מ- 2  בינואר, ימי ראשון בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

 

גוונים של כחול 3

 

עונה שלישית של המותחן המשטרתי המצליח, בכיכובם של ג'ניפר לופז וריי ליוטה. בלשית ניו יורקית מושחתת נתפסת על ידי ה אף-בי-איי וכעת נאלצת לעבוד בתור מודיעה של הארגון. האם להישאר נאמנה לחבריה המושחתים במשטרה, או להסגירם ולא להיכנס לכלא?

החל מ- 2  בינואר, ימי ראשון בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

חוק וסדר: מדור מיוחד 15

 

עונה נוספת למותחן הפשע המשטרתי האהוב, זוכה 6 פרסי אמי. הסדרה עוקבת אחר המדור המיוחד לחקר פשעים מיניים, והמחלקה המשפטית המלווה את המקרים. 

החל מ- 6  בינואר, ימי חמישי בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

 

אמריקה גוט טאלנט 16

 

ריאליטי הכישרונות המצליח של אמריקה, בו מתחרים אמנים מתחומים שונים כמו ריקוד ושירה, על פרס של מיליון דולר ומופע משלהם בסטריפ של לאס וגאס. המנצחים בכל פרק ובסוף העונה נבחרים על ידי הצופים. בפאנל השופטים: סופיה ורגרה, ג'וליאן האף, סיימון קאוול והאווי מנדל.

החל מ- 1  בינואר, ימי שישי בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

פרויקט מסלול 17

 

ריאליטי האופנה המצליח בהנחייתה של הדוגמנית הצעירה קרלי קרוס (עד עונה 17 מי שהנחתה את התכנית במשך 16 עונות היא דוגמנית-העל היידי קלום). מספר מעצבי אופנה מתחילים משתתפים באתגרי עיצוב שונים במטרה לזכות בתואר 'מעצב האופנה המוביל הבא'.

החל מ- 1  בינואר בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

המורה לאנגלית

 

מותחן ריגול המבוסס על רב המכר מאת יפתח רייכר עתיר. צעירה אנגליה מגויסת לשורות המוסד ונשלחת לאיראן למשימת סיכול תכניות הגרעין. שתומאס, המפעיל  שלה מגלה שהיא התחילה לנהל רומן עם איש עסקים איראני. האיזון העדין בין חייה האישיים והמקצועיים מתחיל להתערער. עם: דיאן קרוגר, מרטין פרימן.

החל מ- 1  בינואר  בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

 

חיים נסתרים

 

דרמת מלחמה מרתקת, המבוססת על סיפורו האמיתי של פרנץ, חוואי אוסטרי בעל משפחה, אשר סירב להישבע אמונים להיטלר בעת פרוץ מלחמת העולם השנייה, מה שהביא לזעם הסביבה עליו ועל משפחתו. עקשנותו ומחויבותו חסרת הפשרות למצפונו מוציאה אותו למסע מטלטל. 

החל מ- 1  בינואר  בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

האוטו של השכן

 

שנות השמונים בקליפורניה. סיפורו האמתי של ג'ון דה-לורין ונסיקתו המטאורית כמייסד חברת ייצור המכוניות "דה-לורין". התיידדותו הגורלית של דה-לורין עם עבריין-לשעבר שעובד בסתר עבור ה-FBI תוביל אותו להסתבכות כלכלית ופלילית שממנה אין דרך חזרה. בכיכוב: ג'ייסון סודקיס, לי פייס. 

החל מ- 1  בינואר  בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

הנשף

 

דרמה ישראלית להט"בית עטורת שבחים, שהייתה מועמדת ל-12 פרסי אופיר, בהם לסרט הטוב ביותר. שלוש תלמידות אינטגרציה מתיכון בירושלים, מחליטות לעבור ניתוחים קוסמטיים בקייב, שישנו את חייהן לנצח. בדרך אל הגשמת החלום יגלו כי לאחת מהן סיבה משלה לצאת למסע. בכיכוב: סתיו סטרשקו. בימוי: טל גרניט, שרון מימון. עברית, 2018.

החל מ- 1  בינואר  בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

 

אסטריקס ושיקוי הקסמים

 

אנימציית הרפתקאות לכל המשפחה, המבוססת על סדרת ספרי הקומיקס 'אסטריקס'. קוסם מטפס על עצים בזריזות, כדי לאסוף את צמחי הדבקון שביערות המקיפים את הכפר שלו ושל חבריו. בעודו נופל ודואג מה יקרה לכפרו האהוב, הוא יוצא יחד עם חבריו לחפש ברחבי גאליה אחרי קוסם מוכשר וצעיר כדי להעביר לו את סוד הכנת שיקוי הקסמים. 

החל מ- 1  בינואר בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

הנסיכה איימי

 

ילדים. לנסיכה הצעירה איימי יש כישרון סודי – היא היחידה בממלכה שיכולה לדבר עם סוסים. חיה המושלמים בממלכה משתנים, כשהדודנית הקנאית מגיעה לביקור ומנסה להרוס לאיימי את הסיכוי להפוך רשמית לנסיכה. 

החל מ- 1  בינואר בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

חבורת חיות המחמד

 

רוג'ר, כלב רחוב קשוח, ובל, חתולה אלגנטית ומפונקת, נאלצים לשתף פעולה בכדי להציל את העיר שלהם ממתקפת רובוטים. בימוי: ריינרד קלוס. גרמניה, 2019

החל מ- 1  בינואר בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

 

יש לבדוק גם

העונות האחרונות של "ארתור"

ארתור  Arthur שתי העונות האחרונות בהחלט ב BIGI – ו BIGI בפרטנר TV החל מה 15 במאי, ימים א'-ה'     …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.