יום חמישי , מאי 19 2022
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.12

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם אליעד נחום

14:20 ווסט האם – צ'לסי 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי וולבס – ליברפול 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ווטפורד – מנצ'סטר סיטי 

21:40 סראגוסה – ריאל מדריד (סל) 

23:30 (דחוי מ 20:55) פלסטין – ערב הסעודית (הגביע הערבי)

ספורט2

10:00 גביע העולם במזחלות, אלטנברג 

14:25 קובנטרי – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

16:50 וולבס – ליברפול 

19:20 דורטמונד – באיירן מינכן 

21:25 סט. פאולי – שאלקה (בונדסליגה 2) 

00:55 פורטלנד – ריאל סולט לייק (גמר המערב MLS)

ספורט3

14:25 נירנברג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

16:25 הופנהיים (דאבור) – פרנקפורט משולב עם לברקוזן – גרויתר פורת 

19:30 הפועל ק"ש – מכבי נתניה 

22:00 ארסנל – בוקה ג'וניורס 

ספורט4

11:50 ירדן – מרוקו (הגביע הערבי) 

14:50 לבנון – אלג'יריה (הגביע הערבי) 

17:50 סודן – מצרים (הגביע הערבי) 

21:40 נאפולי – אטאלנטה 

23:45 סערה בממלכה עם אליעד נחום

 

ראשון 5.12

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם אליעד נחום

15:50 מנצ'סטר יונייטד – קריסטל פאלאס

18:20 אסטון וילה – לסטר 

20:55 את' מיניירו – ברגנטינו 

23:00 (ראשוני מ 19:55)  ז'יל ויסנטה – פמליקאו 

ספורט2

10:30 גביע העולם במזחלות, נשים, אלטנברג 

15:50 טוטנהאם – נוריץ' 

17:55 (החל ב 17:45) פיינורד – פורטונה סיטארד 

19:40 (החל ב 19:30) ברצלונה – באסקוניה (סל) 

21:40 יובנטוס – גנואה 

23:45 סערה בממלכה עם אליעד נחום

ספורט3

13:25 בולוניה – פיורנטינה 

15:55 ארסנל – צ'לסי (גמר הגביע האנגלי, נשים) 

19:15 הפועל ת"א – הפועל י-ם 

02:25 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – דפנסה אי חוסטיסיה 

ספורט4

13:25 ריאל בטיס – מלאגה (סל) 

15:50 לידס – ברנטפורד 

17:55 פנרבחצ'ה – ריזספור 

20:00 (20:15) הפועל נוף הגליל – מכבי חיפה 

22:30 סערה בממלכה עם אליעד נחום

שני  6.12

ספורט1

16:50 סוריה – מאוריטניה (הגביע הערבי)

21:50 אברטון – ארסנל 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

16:50 טוניסיה – איחוד האמירויות (הגביע הערבי)

20:50 קטאר – עיראק עם פריצות לעומאן – בחריין (הגביע הערבי) 

ספורט3

21:40 קליארי – טורינו 

00:55 פלמנגו – סאנטוס 

ספורט4

19:45 לקראת הפועל חיפה – הפועל ב"ש 

20:10 (20:15) הפועל חיפה – הפועל ב"ש 

 

שלישי 7.12

ספורט1

16:50 מרוקו – ערב הסעודית (הגביע הערבי)

20:50 אלג'יריה – מצרים עם פריצות ללבנון – סודן (הגביע הערבי) 

ספורט2

16:50 ירדן – פלסטין (הגביע הערבי)

20:50 לבנון – סודן (הגביע הערבי) 

 

רביעי 8.12

ספורט1

21:25 לבלואה – פרטיזן בלגרד (מדר, יורוקאפ) 

ספורט2 

19:40 אלברום – אולבורג (כדוריד אלופות) 

21:40 זאגרב – ורדאר (כדוריד אלופות) 

 

חמישי 9.12

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית על גבי נאפולי – לסטר 

21:50 חגיגה אירופית על גבי לאציו – גלאטסראי (אירופית) 

ספורט2

19:30 אלשקרט – מכבי ת"א (קונפרנס ליג) 

21:50 טוטנהאם – רן (קונפרנס ליג) 

ספורט3

19:35 צסק"א סופיה – רומא (קונפרנס ליג) 

21:50 סלטיק (עבדה וביטון) – ריאל בטיס (אירופית) 

ספורט4

19:35 ריאל סוסידאד – פ.ס.וו. איינדהובן (אירופית) 

21:45 פיינורד – מכבי חיפה (קונפרנס ליג) 

 

שישי 10.12

ספורט1

19:25 יאן ריגנסבורג – ורדר ברמן עם פריצות לשאלקה – נירנברג (בונדסליגה 2) 

21:25 קלן – אאוגסבורג 

ספורט2

21:50 ברנטפורד – ווטפורד 

ספורט3

16:50 רבע גמר הגביע הערבי 

20:50 רבע גמר הגביע הערבי 

ספורט4

21:40 גנואה – סמפדוריה 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

שבת 30.4 ספורט1 14:20 ניוקאסל – ליברפול  16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – ברנלי  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.