יום שני , דצמבר 5 2022
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 6.11

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר

14:15 מנ' יונייטד – מנ' סיטי 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – ברנלי 

18:55 יובנטוס – פיורנטינה 

21:00 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר

03:00 (בין שבת לראשון) קאנלו אלבארס – קיילב פלאנט, איגרוף 

ספורט2

14:25 יאן ריגנסבורג – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2) 

16:20 באיירן מינכן – פרייבורג עם פריצות לבוכום – הופנהיים (דאבור) 

18:30 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר

19:20 לייפציג – דורטמונד 

21:25 קרלסרוהה – המבורג (בונדסליגה 2) 

ספורט3

11:55 גזיאנטפ – גלאטסראי (סל) 

14:10 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר

14:45 (15:00) הפועל ירושלים – מכבי נתניה 

17:10 (17:30) הפועל ב"ש – מ.ס. אשדוד 

19:40 (19:50) מכבי פ"ת – בית"ר י-ם (פאנל) 

22:00 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

23:00 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר

ספורט4

15:00 חצי גמר 1 טורניר פאריס 

17:30 חצי גמר 2 טורניר פאריס 

19:30 ברייטון – ניוקאסל 

21:40 ולנסיה – חובנטוד בדאלונה (סל) 

 

ראשון 7.11

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר

15:50 ארסנל – ווטפורד 

18:20 ווסט האם – ליברפול 

20:55 איאקס – גו אהד איגלס 

23:00 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר

ספורט2

15:50 אברטון – טוטנהאם משולב עם לידס – לסטר 

18:55 לאציו – סלרניטנה 

20:55 ריאל מדריד – בילבאו (סל) 

23:10 בנפיקה – בראגה 

01:20 (בין ראשון לשני) קנזס (קינדה) – ריאל סולט לייק 

ספורט3

13:25 אוברדוירו – ברצלונה (סל) 

16:00 גמר טורניר פאריס, טניס 

19:25 אנטוורפן – אנדרלכט (רפאלוב) 

21:20 (החל ב – 21:00) סאנטוס – פלמיירס 

23:10 באהייה – סאו פאולו 

01:10 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – פטרונאטו 

ספורט4

13:25 ונציה (פרץ) – רומא 

15:25 פורטונה סיטארד – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) 

17:40 ויטסה (דסה) – אוטרכט 

20:00 (20:15) מכבי חיפה – הפועל ק"ש 

22:30 (החל ב – 22:00) מרוץ הנסקאר, פיניקס (מרוץ אליפות)

  

שני  8.11

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

02:10 (בין שני לשלישי) אלדוסיבי – בוקה ג'וניורס 

 

שלישי 9.11

ספורט2

21:20 לבלואה (גינת) – טרנטו (יורוקאפ) 

 

רביעי 10.11

ספורט1

20:50 אנדורה – פרטיזן בלגרד (מדר, יורוקאפ) 

ספורט2

19:55 פלנסבורג – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני) 

ספורט4

22:00 (עד 00:00 לערך) טורניר גמר ה – WTA, טניס נשים 

03:30 טורניר גמר ה – WTA, טניס נשים 

 

חמישי 11.11

ספורט1

18:50 חגיגה אירופית על גבי  רוסיה – קפריסין (מוק' המונדיאל) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי  אירלנד – פורטוגל (מוק' המונדיאל) 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

ספורט2

18:50 ארמניה – צפון מקדוניה (מוק' המונדיאל) 

21:35 גרמניה – ליכטנשטיין (מוק' מונדיאל) 

00:50 (בין חמישי לשישי) פראגוואי – צ'ילה (מוק' המונדיאל) 

03:50 (בין חמישי לשישי) פרו – בוליביה (מוק' המונדיאל)

ספורט3

19:20 אוקראינה – בולגריה (ידידות) 

21:35 מלטה – קרואטיה (מוק' המונדיאל) 

03:30 טורניר גמר ה – WTA, טניס נשים 

ספורט4

21:35 אירלנד – פורטוגל (מוק' מונדיאל) 

02:20 (בין חמישי לשישי) ברזיל – קולומביה (מוק' המונדיאל) 

 

שישי 12.11

ספורט1

18:50 מולדובה – סקוטלנד (מוק' המונדיאל) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי איטליה – שוייץ (מוק' המונדיאל) 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

00:50 (בין שישי לשבת) אורוגוואי – ארגנטינה (מוק' המונדיאל) 

ספורט2

21:35 אנדורה – פולין (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

22:00 טורניר גמר ה – WTA, טניס נשים 

03:30 טורניר גמר ה – WTA, טניס נשים 

ספורט4

21:35 איטליה – שוייץ (מוק' המונדיאל) 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 26.11 ספורט1 18:55 גראן קאנריה – מנרסה (סל) 20:25 בראוגן – טנריפה (סל, משולב) …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.