יום שישי , אוגוסט 12 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 13.11

ספורט1

15:25 טוטנהאם – ארסנל (נשים) 

18:50 נורבגיה – לטביה (מוק' מונדיאל) 

21:00 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר – חלק ב'

21:35 חגיגה אירופית על גבי מונטנגרו – הולנד (מוק' המונדיאל) 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

ספורט2

13:55 פורט וייל – ברדפורד (ליג 2) 

16:55 איפסוויץ' – אוקספורד (ליג 1) 

21:35 בלגיה – אסטוניה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

14:25 טורק טלקום – בורסאספור (סל) 

16:55 דארושפקה – באחצ'שהיר (סל) 

18:55 חובנטוד בדאלונה – סראגוסה (סל) 

22:00 טורניר גמר ה –  WTA, טניס נשים 

03:30 טורניר גמר ה  WTA , טניס נשים 

ספורט4

19:00 פוקסה ברלין – מגדבורג (כדוריד גרמני) 

21:35 מונטנגרו – הולנד (מוק' המונדיאל) 

23:45 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר – חלק ב'

 

ראשון 14.11

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר – חלק ב'

15:50 קרואטיה – רוסיה (מוק' המונדיאל) 

18:50 ארמניה – גרמניה (מוק' המונדיאל) 

21:00 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר – חלק ב'

21:35 חגיגה אירופית 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

ספורט2

13:25 פואנלבראדה – ריאל מדריד (סל) 

16:55 פנרבחצ'ה – מרקזפנדי (סל) 

19:25 ברצלונה – ולנסיה (סל) 

22:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

ספורט3

16:55 מנ' סיטי – צ'לסי (נשים) 

20:55 סאו פאולו – פלמנגו 

23:10 פלומיננסה – פלמיירס 

03:30 טורניר גמר ה  WTA – טניס נשים 

ספורט4

15:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

21:35 חגיגה אירופית 

23:45 סערה בממלכה עם ווילי רוטנשטיינר – חלק ב'

00:15 (ראשוני מ 22:00) טורניר גמר ה – WTA ,טניס נשים 

 

שני  15.11

ספורט1

15:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

21:35 חגיגה אירופית 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

03:30 טורניר גמר ה –  WTA, טניס נשים 

ספורט3

ספורט4

22:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

24:15 (ראשוני מ 22:00) טורניר גמר ה – WTA ,טניס נשים 

 

שלישי 16.11

ספורט1

17:50 אלג'יריה – בורקינה פאסו (מוק' מונדיאל) 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

01:20 (בין שלישי לרביעי) ארגנטינה – ברזיל (מוק' המונדיאל) 

ספורט2

15:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

02:10 צ'ילה – אקוואדור (מוק' המונדיאל)

ספורט3

22:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

00:15 (ראשוני מ 22:00) חצי גמר 1 טורניר גמר ה –  WTA , טניס נשים 

03:30 (עד 05:30 לערך, בין שלישי לרביעי) חצי גמר 2 טורניר גמר ה – WTA, טניס נשים 

ספורט4

21:50 בוליביה – אורוגוואי (משולב, מוק' המונדיאל) 

23:00 ונצואלה – פרו (משולב, מוק' המונדיאל) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) קולומביה – פראגוואי (מוק' המונדיאל) 

 

 

רביעי 17.11

ספורט1

21:25 פרטיזן בלגרד (מדר) – ליטקאבליס (יורוקאפ) 

03:30 (בין רביעי לחמישי) גמר טורניר ה –  WTA , טניס נשים 

ספורט2

19:40 אלברום – מונפלייה (כדוריד אלופות) 

21:40 פלנסבורג – דינאמו בוקרשט (כדוריד אלופות) 

ספורט3

15:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

ספורט4

22:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

 

חמישי 18.11

ספורט1

19:40 קיל – אולבורג (כדוריד אלופות) 

21:40 ברצלונה – קיילצה  (כדוריד אלופות) 

ספורט2

22:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

ספורט4

15:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס  

 

שישי 19.11

ספורט1

19:25 האנובר – פאדרבורן (בונדסליגה 2) 

21:25 אאוגסבורג – באיירן מינכן 

ספורט2

21:40 ק.פ.ר. – לוטון (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

15:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

21:40 מכלן – קלאב ברוז' 

ספורט4

22:00 טורניר המאסטרס בטורינו, טניס 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.7 ספורט1 20:25 מכבי חיפה – הפועל ב"ש, אלוף האלופים  ספורט2 13:55 סט. פאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.