שבת 27.11
ספורט1
13:50 סערה בממלכה עם מוטל'ה שפיגלר – חלק ב'
14:20 ארסנל – ניוקאסל
16:50 חגיגה אנגלית על גבי קריסטל פאלאס – אסטון וילה
18:55 סיכום היום באנגליה
19:20 ברייטון – לידס
21:50 פלמיירס – פלמנגו (גמר הליברטדורס)
ספורט2
14:25 פרסטון – פולהאם (צ'מפיונשיפ)
16:50 ליברפול – סאותהמפטון
18:55 יובנטוס – אטאלנטה
21:40 שרלרואה – אנדרלכט (רפאלוב)
23:45 סערה בממלכה עם מוטל'ה שפיגלר – חלק ב'
ספורט3
14:25 שאלקה – סנדהאוזן (בונדסליגה 2)
16:20 וולפסבורג – דורטמונד עם פריצות לגרויתר פורת – הופנהיים (דאבור)
19:20 באיירן מינכן – ארמיניה בילפלד
21:25 הולשטיין קיל – ורדר ברמן (בונדסליגה 2)
23:30 (ראשוני מ 17:25) פמליקאו – פורטימוננסה
ספורט4
11:00 (עד 13:30) גביע העולם במזחלות, נשים, אינסברוק
14:15 סערה בממלכה עם מוטל'ה שפיגלר – חלק ב'
14:45 הפועל ק"ש – הפועל ב"ש
17:15 מכבי נתניה – מכבי פ"ת עם פריצות לנוף הגליל – בני סכנין (17:15)
19:40 בית"ר י-ם – הפועל חדרה
22:25 בלננסס – בנפיקה
ראשון 28.11
ספורט1
15:20 סערה בממלכה עם מוטל'ה שפיגלר – חלק ב'
15:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – ווטפורד
18:15 צ'לסי – מנצ'סטר יונייטד
20:55 ויטסה (דסה) – אלקמאר
ספורט2
15:50 מנצ'סטר סיטי – ווסט האם
17:55 (החל ב 17:45) הירנביין – פ.ס.וו. איינדהובן
19:45 אולפן לקראת הפועל חיפה – מכבי ת"א
20:10 הפועל חיפה – מכבי ת"א
22:30 פספורט
23:30 סערה בממלכה עם מוטל'ה שפיגלר – חלק ב'
ספורט3
11:00 גביע העולם במזחלות, נשים, אינסברוק
15:55 ספציה (פודגוראנו) – בולוניה
18:55 רומא – טורינו
21:55 רוסאריו – ריבר פלייט
23:55 אינטרנסיונל – סאנטוס
02:25 (בין ראשון לשני ) בוקה ג'וניורס – ניולס
ספורט4
13:10 ספרטה רוטרדאם – איאקס
15:50 ברנלי – טוטנהאם
18:20 לייפציג – לברקוזן
20:30 (החל ב- 20:00) ספורטינג ליסבון – טונדלה
22:00 קנזס (קינדה) – ריאל סולט לייק (חצי גמר מערב MLS )
00:30 פילדלפיה – נאשוויל (חצי גמר מזרח MLS )
שני 29.11
ספורט1
18:55 גוזטפה – פנרבחצ'ה
21:40 דרבי קאונטי – ק.פ.ר. (צ'מפיונשיפ)
03:00 WWE- Monday Night RAW
שלישי 30.11
ספורט1
19:15 מכבי נתניה – מ.ס. אשדוד
22:05 לידס – קריסטל פאלאס
ספורט2
11:50 טוניסיה – מאוריטניה (הגביע הערבי)
14:50 עיראק – עומאן (הגביע הערבי)
18:20 קטאר – בחריין (הגביע הערבי)
21:20 ניוקאסל – נוריץ'
23:30 (דחוי מ – 20:55) איחוד האמירויות – סוריה (הגביע הערבי)
ספורט3
16:25 גלאטסראי – בשיקטאש (סל)
19:25 פיורנטינה – סמפדוריה
21:40 סלרניטנה – יובנטוס
02:30 (בין שלישי לרביעי) ניו אינגלנד – ניו יורק (חצי גמר MLS אזורי)
ספורט4
20:00 (20:15) בני סכנין – בית"ר י-ם
רביעי 1.12
ספורט1
11:50 אלג'יריה – סודן (הגביע הערבי)
14:50 מצרים – לבנון (הגביע הערבי)
17:50 מרוקו – פלסטין (הגביע הערבי)
21:20 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – צ'לסי
ספורט2
19:15 מכבי ת"א – הפועל נוף הגליל
22:00 אברטון – ליברפול
ספורט3
19:25 אינטר – ספציה (פודגוראנו)
21:40 סאסואולו – נאפולי
23:45 (דחוי מ – 20:55) ערב הסעודית – ירדן (הגביע הערבי)
ספורט4
20:00 הפועל ב"ש – הפועל ת"א
22:30 (החל ב – 22:15) אסטון וילה – מנצ'סטר סיטי
חמישי 2.12
ספורט1
22:05 מנצ'סטר יונייטד – ארסנל
ספורט2
21:20 טוטנהאם – ברנטפורד
ספורט3
19:40 וספרם – דינאמו בוקרשט (כדוריד אלופות)
21:40 פ.ס.ז' – קיילצה (כדוריד אלופות)
ספורט4
19:25 טורינו – אמפולי
21:55 איאקס – ווילם II
שישי 3.12
ספורט1
19:25 ורדר ברמן – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2)
21:25 אוניון ברלין – לייפציג
ספורט2
18:55 קסימפאשה – בשיקטאש
21:40 פולהאם – בורנמות (צ'מפיונשיפ)
ספורט3
11:50 בחריין – עיראק (הגביע הערבי)
14:50 עומאן – קטאר (הגביע הערבי)
17:50 מאוריטניה – איחוד האמירויות (הגביע הערבי)
20:50 סוריה – טוניסיה (הגביע הערבי)
ספורט4
17:55 קרשיאקה – גלאטסראי (סל)
20:55 פורטימוננסה – פורטו
23:10 בנפיקה – ספורטינג ליסבון