יום חמישי , מאי 19 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.10 

ספורט1

14:20 לסטר – ארסנל 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ניוקאסל – צ'לסי 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 טוטנהאם – מנצ'סטר יונייטד 

21:55 רדינג – בורנמות (צ'מפיונשיפ) 

00:00 (ראשוני מ 17:00) מנצ'סטר סיטי – קריסטל פאלאס 

ספורט2

14:25 פולהאם – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

16:50 ליברפול – ברייטון 

19:20 פרנקפורט – לייפציג 

21:25 המבורג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

00:55 פלמנגו – את' מיניירו 

ספורט3

14:25 ורדר ברמן – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

16:25 אוניון ברלין – באיירן מינכן משולב עם דורטמונד – קלן 

17:30 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – טוונטה (משולב) 

19:40 הראקלס – איאקס 

21:40 טורינו – סמפדוריה 

01:10 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – חימנסיה 

ספורט4

17:15 (17:30) הפועל ק"ש – מכבי ת"א 

19:40 לקראת מכבי נתניה – הפועל ב"ש – פאנל 

19:55 (20:00) מכבי נתניה – הפועל ב"ש 

22:10 פספורט 

 

ראשון 31.10

ספורט1

15:50 נוריץ' – לידס 

18:20 אסטון וילה – ווסט האם 

20:30 (החל ב – 20:00) מרוץ הנסקאר, מרטינסוויל 

ספורט2

14:25 אינגולשטאט – יאן ריגנסבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 אאוגסבורג – שטוטגרט 

18:20 (החל ב – 18:00) גלאטסראי – גזיאנטפ 

20:00 (20:15) הפועל ת"א – בני סכנין 

22:30 פמליקאו – ויזלה 

ספורט3

14:55 גופינגן – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

16:55 למגו – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני) 

19:00 מינסוטה – קנזס (קינדה) 

21:05 (החל ב 21:00) גרמיו – פלמיירס 

23:10 סאו פאולו – אינטרנסיונל 

ספורט4

13:25 ברצלונה – פואנלבראדה (סל ספרדי) 

15:55 גנואה – ונציה (פרץ) 

18:55 סלרניטנה – נאפולי 

21:40 רומא – מילאן 

01:10 (בין ראשון לשני) אסטודיאנטס – ריבר פלייט 

 

שני  1.11

ספורט1

20:00 (20:15) הפועל נוף הגליל – בית"ר י-ם 

02:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:50 וולבס – אברטון 

ספורט3

21:40 בולוניה – קליארי 

ספורט4

13:00 טורניר פאריס, טניס 

 

שלישי 2.11

ספורט1

21:25 פרטיזן בלגרד (מדר) חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ) 

ספורט2

12:00 טורניר פאריס, טניס 

 

רביעי 3.11

ספורט1

18:25 לוקומוטיב קובאן – לבלואה (גינת, יורוקאפ) 

ספורט2

03:05 (בין רביעי לחמישי) אוסטין – קנזס (קינדה)

ספורט4

12:00 טורניר פאריס, טניס 

 

חמישי 4.11

ספורט1

17:20 קייראט – קרבאך (קונפרנס ליג) 

19:35 חגיגה אירופית על גבי לגיה ורשה – נאפולי 

21:50 חגיגה אירופית על גבי רומא – בודה גילמט (קונפרנס ליג) 

ספורט2

19:35 מונאקו – פ.ס.וו איינדהובן (זהבי, אירופית) 

21:50 סלביה פראג – מכבי חיפה (קונפרנס ליג) 

ספורט3

12:00 טורניר פאריס, טניס 

19:35 גנט (מלדה) – פרטיזן בלגרד (נאתכו, קונפרנס ליג) 

21:50 טוטנהאם – ויטסה (דסה, קונפרנס ליג) 

ספורט4

19:30 (19:45) מכבי ת"א – הלסינקי (קונפרנס ליג) 

22:00 פרנצווארוש – סלטיק (עבדה וביטון, אירופית) 

 

שישי 5.11

ספורט1

19:25 נירנברג – ורדר ברמן (בונדסליגה 2) 

21:25 מיינץ – מנשנגלאדבך 

23:25 בואבישטה – פמליקאו 

ספורט2

21:50 סאותהמפטון – אסטון וילה 

ספורט3

21:40 אמפולי – גנואה 

ספורט4

15:00 רבעי גמר 1+2 טורניר פאריס, טניס 

20:30 רבעי גמר 3+4 טורניר פאריס, טניס 

יש לבדוק גם

ויראלי: פליטת הפה של ג'ורג' בוש

הנשיא שהוציא את ארה"ב למלחמה שנויה במחלוקת בעיראק נאם אמש , והתייחס למצב ברוסיה ובאוקראינה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.