יום חמישי , אוגוסט 11 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 23.10

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם גיא פלג

14:20 צ'לסי – נוריץ' 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לידס – וולבס 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברייטון – מנצ'סטר סיטי 

21:40 בולוניה – מילאן 

23:45 סערה בממלכה עם גיא פלג

ספורט2

14:25 קארדיף – מידלסברו (צ'מפיונשיפ) 

16:25 ארמיניה בילפלד – דורטמונד 

18:30 (החל ב 17:30) סנטה קלרה – פמליקאו (מחצית שנייה) 

19:25 הרטה ברלין – מנשנגלאדבך 

21:40 אנדורה (מקל) – ולנסיה (סל ספרדי) 

ספורט3

12:00 2 חצאי גמר טורניר מוסקבה, טניס נשים 

17:10 סערה בממלכה עם גיא פלג

17:45 (18:00) הפועל חדרה – הפועל ת"א 

20:10 לקראת הפועל ב"ש – הפועל י-ם 

20:25 (20:30) הפועל ב"ש – הפועל י-ם 

22:40 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

ספורט4

12:00 (עד 14:00 לערך) מרוץ מכוניות, Extreme E 

14:25 נירנברג – היידנהיים (בונדסליגה 2) 

16:25 באיירן מינכן – הופנהיים (דאבור) 

18:30 (החל ב – 18:00) בורסאספור – פנרבחצ'ה (סל) 

19:55 טונדלה – פורטו 

22:45 סיאטל – קנזס (קינדה) 

01:00 (בין שבת לראשון) קולומבוס קרו – ניו יורק רד בולס 

 

ראשון 24.10

ספורט1

13:25 ריאל מדריד – גראן קנאריה (סל) 

15:50 ווסט האם – טוטנהאם 

18:15 מנצ'סטר יונייטד – ליברפול 

21:55 את' מיניירו – קויאבה 

00:10 ברגנטינו – סאו פאולו 

 

ספורט2

11:00 (דחוי משבת ב – 17:00) מרוץ מכוניות, Extreme E 

13:00 מרוץ מכוניות, Extreme E 

15:50 ברנטפורד – לסטר 

18:00 סערה בממלכה עם גיא פלג

18:55 רומא – נאפולי 

20:55 מורסיה – באסקוניה (סל ספרדי) 

23:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

02:10 (בין ראשון לשני) ולס סארספילד – בוקה ג'וניורס 

ספורט3

14:25 אנטוורפן – קלאב ברוז' 

16:20 קלן – לברקוזן 

18:20 שטוטגרט – אוניון ברלין 

20:25 בוכום – פרנקפורט 

22:30 (החל ב – 22:00) מרוץ הנסקאר, קנזס 

ספורט4

12:00 גמר טורניר מוסקבה, טניס נשים 

15:25 ויטסה (דסה) – גו אהד איגלס 

17:35 איאקס – פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) 

19:55 בית"ר י-ם – הפועל חיפה 

22:30 סערה בממלכה עם גיא פלג

  

שני  25.10

ספורט1

19:55 בשיקטאש – גלאטסראי 

00:55 (בין שני לשלישי) ריבר פלייט – ארחנטינוס ג'וניורס 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

20:00 (20:15) מכבי ת"א – מ.ס. אשדוד 

 

 

שלישי 26.10

ספורט1

19:25 ספציה (פודגוראנו) – גנואה 

21:40 ארסנל – לידס (גביע הליגה) 

ספורט2

19:25 באבלסברג – לייפציג (גביע גרמני) 

21:40 צ'לסי – סאותהמפטון (גביע הליגה) 

ספורט4

20:55 דורטמונד – אינגולשטאט (גביע) 

 

 

רביעי 27.10

ספורט1

19:40 קיילצה – פ.ס.ז'. (כדוריד אלופות) 

21:40 ווסט האם – מנ' סיטי (גביע הליגה) 

23:50 (ראשוני מ 21:45) לאציו – פיורנטינה 

ספורט2

21:40 פרסטון – ליברפול עם פריצות לברנלי – טוטנהאם (גביע הליגה) 

ספורט3

19:25 יובנטוס – סאסואולו 

21:25 פרטיזן בלגרד (מדר) – טורק טלקום (יורוקאפ) 

02:30 (בין רביעי לחמישי) אטלנטה – אינטר מיאמי 

ספורט4

19:25 לברקוזן – קרלסרוהה (גביע גרמני) 

21:40 מנשנגלאדבך – באיירן מינכן (גביע) 

00:55 סאנטוס – פלומיננסה 

03:50 (בין רביעי לחמישי) קנזס (קינדה) – ל.א. גלאקסי 

 

חמישי 28.10

ספורט1

21:40 נאפולי – בולוניה 

23:45 סערה בממלכה עם מוטלה שפיגלר, חלק א'

ספורט2

19:40 דינאמו בוקרשט – וספרם (כדוריד אלופות) 

21:40 פורטו – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

 

שישי 29.10

ספורט1

19:25 היידנהיים – שאלקה (בונדסליגה 2) 

21:25 הופנהיים (דאבור) – הרטה ברלין 

23:30 סערה בממלכה עם מוטלה שפיגלר, חלק א'

ספורט2

21:00 סערה בממלכה עם מוטלה שפיגלר, חלק א'

21:40 ק.פ.ר. – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ) 

 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.7 ספורט1 20:25 מכבי חיפה – הפועל ב"ש, אלוף האלופים  ספורט2 13:55 סט. פאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.