יום ראשון , נובמבר 28 2021
רן ואוהדי, בקרוב ב- סלקום tv

וידאו: רן ואוהדי

רן ואוהדי / Ran and Ohadi

סרט תעודה ישראלי חדש בבימויה של מירי פרלמן
יעלה בחודשים הקרובים בסלקום tv

הסרט, שסלקום תמכה בהפקתו, יוקרן בסינמטק תל אביב
ב- 27 באוקטובר בהקרנת בכורה, ובהמשך ישודר בסלקום tv.

“אקרא לך דודי ובגני אותך אשמור”, כך שר אוהד חיטמן לרן הרוש ביום חתונתם, מילים המבטאות את סיפור אהבתם, סיפור אהבה, כאב, חרדות ושמחה בדרך להיות משפחה.

אוהד חיטמן, מוסיקאי מחונן ובן זוגו רן הרוש, מנסים שוב ושוב להיות הורים, רק האהבה מאפשרת להם להתרסק זה בזרועות זה, להתפרק ולהיבנות מחדש עד להורות המיוחלת. הסרט עוקב אחרי רן ואוהד, שתועדו בחשיפה אינטימית במשך 5 שנים מורכבות, מחיפוש תורמת ביצית ועד רעידת האדמה בנפאל שהתרחשה זמן קצר לאחר הלידה, כשברקע, אנו נחשפים לילדותם שלהם המורכבת לא פחות.

מירי פרלמן, במאית ויוצרת הסרט “רן ואוהדי”: “רן ואוהדי הוא סיפור מסע בדרך להיותמשפחה, הוא גם סיפור ניצחון, אך הוא בעיקר סיפור אהבה. הדרך במסע שלהם היא ארוכה, מפותלת ומלאה מהמורות, דרך העוברת גם בתוך נפשו של כל אחד מהם ונוגעת בפחדים, בחששות, בתשוקות ובכמיהה להיות הורים. המסע של רן ואוהד בודק את מערכת היחסים, את טיבה, עומקה, עמידותה ושרידותה בתוך אי וודאות שעובר כל אחד מהם ביחד ולחוד כשהם חשופים, פגיעים ומלאי אהבה. רן ואוהד, תודה שהפקדתם אצלי את הלב שלכם, עכשיו שהעולם יראה ויתאהב.”

תקציר הסרט רן ואוהדי:

“אקרא לך דודי ובגני אותך אשמור”, כך שר אוהד חיטמן לרן הרוש ביום חתונתם, מילים המבטאות את סיפור אהבתם, סיפור אהבה, כאב, חרדות ושמחה בדרך להיות משפחה.

אוהד חיטמן, מוסיקאי מחונן ובן זוגו רן הרוש, מנסים שוב ושוב להיות הורים, רק האהבה מאפשרת להם להתרסק זה בזרועות זה, להתפרק ולהיבנות מחדש עד להורות המיוחלת.

“אם תשיר אנעים זמירות בבית הכנסת במשך שנה, אקנה לך פסנתר”, כך הבטיח החזן אברהם חיטמן ז”ל לנכדו הראשון אוהד והציל אותו מבדידות תהומית ואף סלל לו את הדרך אל היצירה, המוסיקה, והחלומות. חיטמן, המבטא את נשמתו ביצירה, מצליח להביס פעמיים את מחלת הסרטן בגופו.

רן הוא המוציא לפועל של החלומות ובעיניים בורקות ושתי רגליים על הקרקע הוא מוכן לכבוש כל יעד. הרוש גדל בבית חם שבמרכזו ניצב שולחן האוכל וסביבו כל ההתרחשויות המשפחתיות. גם הוא גדל בתחושה שהוא שונה ואחר, ואכל עד כדי בולמיה. רק בתל אביב מצא נחמה כשפגש אנשים שדומים לו והבין שהוא לא לבד.

שני הילדים רן ואוהד ידעו כבר בגיל צעיר שהם אחרים ולא שיתפו איש בתחושותיהם, הם החזיקו בבטן עד שהיא התפוצצה מפחדים ומחרדות.
במלחמתם להביא לעולם ילדים משלהם, הם מבטיחים לעצמם כי יגדלו אותם להיות פתוחים לכל אדם ומשוחררים מסטיגמות.

הסרט עוקב אחרי רן ואוהד, שתועדו בחשיפה אינטימית במשך 5 שנים מורכבות, מחיפוש תורמת ביצית ועד רעידת האדמה בנפאל שהתרחשה זמן קצר לאחר הלידה, כשברקע, אנו נחשפים לילדותם שלהם המורכבת לא פחות.

רן ואוהדי, בחודשים הקרובים, סלקום tv.

יש לבדוק גם

וידאו חדשות סטרימינג: תאריך וטיזר לסדרה “מקגרובר”

זוכרים את מקגרובר? הדמות המטורללת, המבוססת על מקגייבר, שגילם וויל פורטה ב- SNL ? ובכן, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.