יום רביעי , יולי 6 2022
דקסטר: דם חדש, יס, yes, שואוטיים, SHOWTIME

נובמבר 2021 בעולם הסדרות של yes

 

  

דרמה חדשה וסוחפת בכיכובו של הזמר המוכשר – בר צברי

מנגן ושר: החל מה-11/11

ב- yes VOD. ימי ה' בשעה 21:00 ב- yes ישראלי  וב- STINGTV רק ב-yes

דרמה חדשה וסוחפת בכיכובו של הזמר המוכשר בר צברי , במרכזה מוסיקאי צעיר ומוכשר מראש העין, גילי חדד, שהחלום הגדול שלו הוא להוציא שיר לרדיו.

הוא גדל כילד פלא שהופיע במועדונים של אביו, שנטש בהמשך את המשפחה ומאז הוא הילד הגדול שלוקח אחריות על המשפחה. הוא תמיד שם בשביל אמו האהובה (דפנה דקל) אחותו התיכוניסטית המורדת (קים אור אזולאי) ואחיו הג'ובניק שלא עוזר בכלום. (עדי אלון).  

גילי עובד באולם אירועים, מופיע בחפלות קטנות עם קלאסיקות מזרחיות, מצליח לאסוף כסף להקלטה באולפן ואף מנסה לרתום אליו את יהודה קיסר בכבודו ובעצמו, . אלא שכשסוף סוף מגיע יום ההקלטה הוא מקבל ידיעה על מות אביו באופן מפתיע ואפילו מתמיה. וכך גם במותו הצליח האב להרוס לו את החלום.

עכשיו הוא צריך לטפל בחובות שהשאיר אביו למאפיונר המקומי, (ששון גבאי) והוא נאלץ לעבוד כנהגו הפרטי. מה שמתחיל בעוינות גדולה בין השניים, לאט לאט מוליד מערכת יחסים מורכבת ואישית שמטלטלת את המשפחה כי דווקא בזכותו הוא מצליח לקדם את הקריירה המוזיקלית שלו ולקבל אולי את האב שאף פעם לא היה לו.  

הסדרה צולמה ברובה בראש העין הוותיקה, בבימוי של במאי הקולנוע המוערך ייבגני רומן (תושב המקום, כמו גם יוצר הסדרה – עודד נוי). בר צברי, הזמר העולה והמוכשר יבצע בסדרה שירים מקוריים שאת חלקם כתב, לצד קאברים בעיבודים והפקה של יעקוב למאי האחד והיחיד , שישתתף בסדרה 'בתפקיד עצמו' כמו גם אושיות  נוספות בסצנת המוזיקה המזרחית : יהודה קיסר, ישי לוי, יואב יצחק , ירון אילן, אסף אטדגי ובהופעת אורח – עדן חסון.

שחקנים: בר צברי, ששון גבאי, דפנה דקל,  ג'וי ריגר, עדי אלון, קים אור אזולאי, אמיתי יעיש, עינת שרוף, ריימונד אמסלם ועוד.

יוצר: עודד נוי                           במאי: יבגני רומן

מפיקה יוצרת: דקלה ברקאי       מפיקים אחראים: גיא המאירי ואיתן אבוט 

תסריטאים ראשיים: עודד נוי, כנרת פלד    עורך תסריט: שבי גביזון

עורך ראשי: יוסי מדמוני             מוסיקה מקורית: אבי בללי

 

הרוצח הסדרתי האהוב על אמריקה חוזר!

דקסטר: דם חדש (משודר צמוד לשידור בארה"ב) רק ב-yes

החל מה- 08/11 ימי ה' ב-22:00 ב- yes VOD ו ב- yes TV ACTION 

דקסטר מורגן, הרוצח הסדרתי האהוב על אמריקה, חוזר במיני-סדרה חדשה בת 10 פרקים, בשם "דקסטר: דם חדש", שלראשונה מאז סיום הסדרה ב-2013 תחזיר לחיינו את דקסטר בגילומו של מייקל סי הול ("עמוק באדמה") ותאפשר לצופים לראות מה קרה לדקסטר מאז שנאלץ לברוח ממיאמי בסוף העונה השמינית, זייף את מותו ובחר חיים כחוטב עצים מנותק מהעולם.

הסדרה החדשה מתרחשת כעשר שנים לאחר מאורעות סיום הסדרה המקורית. דקסטר מורגן חי כעת תחת השם הבדוי ג'ים לינדזי בעיירה שלגית בשם איירון לייק במדינת ניו יורק. הוא מועסק כמוכר בחנות נשק ופתיונות, ונמצא במערכת יחסים עם אנג'לה בישופ (ג'וליה ג'ונס "דמדומים"), מפקדת המשטרה בעיירה, ומאז הגעתו הצליח להדחיק את נטיותיו הרצחניות. אולם סדרה של תקריות באיירון לייק גורמות לדקסטר לחשוש ש"הנוסע האפל" שבו יתעורר לחיים. קלאנסי בראון ("חומות של תקווה", "איש הנצח") יגלם את הנבל העיקרי בסדרה, קורט קולדוול, האיש החזק באיירון לייק, מעיין "ראש עיר" לא רשמי, שהפך מנהג לבעל אימפריית משאיות. קולנדוול הוא איש חזק, נדיב, אהוב על ידי כולם ומי שתרצה שיהיה בפינה שלך. הבעיה היא כמובן של אלו שהוא לא מחבב.

מהסדרה המקורית צפויים לחזור שני שמות גדולים –  ג'ניפר קרפנטר, שגילמה את דב מורגן אחותו של דקסטר שמתה בסיום הסדרה, תחזור כמעיין חזיון של דקסטר (בדומה לאביו בסדרה המקורית), ומי שזכה באמי על תפקידו בסדרה, ג'ון ליתגו שגילם את ארתור מיטשל, רוצח הטריניטי, שאף הוא מת בסדרה.

סי הול יתאחד לראשונה מאז הסדרה המקורית עם יוצר הסדרה קלייד פיליפס שחוזר להפיק ולכתוב את הסדרה אותה עזב בתום העונה הרביעית. פיליפס נחשב לכותב האהוב ביותר על מעריצי הסדרה ותחתיו הסדרה קיבלה 18 מועמדויות לאמי כולל 3 מועמדויות לסדרת הדרמה הטובה ביותר. 

כל העונות המקוריות זמינות לצפייה ב-yes VOD

חנוקה רק ב-yes
החל מה-30/11 בבינג' ב- yes VOD 

 בעלה של ואל (דרבלה קירוואן) הרן מחליט שמסיבת יום הנישואין ה-30 שלהם היא הזמן הכי טוב להודיע לכל האורחים שהם החליטו להיפרד. 

כאשר הוא נרצח בהמשך אותו ערב וגופתו מתגלה למרגלות הצוק בבוקר לאחר המסיבה – הכל עומד להשתנות.

 ואל מתחילה לחפור עמוק יותר בחייו וסודותיו, ולהכיר בנזק שהיא אפשרה לו לחולל למשפחה שלהם במשך כל השנים. ככל שהיא מבינה עד כמה אופיו האכזרי והמניפולטיבי של בעלה הזיק לחייה ולחיי כל הסובבים אותם, היא מבינה שייתכן מאוד שאחד מהם הוא גם זה שאחראי למותו.

הסדרה חודשה לעונה שנייה. כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

המתמחה 5 רק ב-yes

החל מה-03/11 ימי ד' ב-21:00 ב- yes VOD ב- yes TV DRAMA, וב- STINGTV

דרמת בית החולים האהובה חוזרת בעונה חמישית. הסדרה עוסקת בשנות ההתמחות של מספר רופאים, בהן נחשפת האמת על מה באמת קורה – לטוב ולרע – במערכת הרפואית ובבתי החולים ברחבי ארה"ב. הסדרה עוקבת אחר צוות המתמחים והאחיות בבית החולים צ'סטיין פארק ממוריאל באטלנטה ובעיקר בחייהם של ד"ר קונרד הוקינס (מאט זקורי, "האישה הטובה"), דבון פרדש (מאניש דאיאל, "קוד שרוף") ובחייה של האחות המסורה ניקולט "ניק" נבין (אמילי ואנקמפ, "נקמה").

בחודש אוגוסט האחרון הפקת הסדרה הודיעה כי אמילי ואנקמפ (ניק) לא תמשיך לעונה החמישית. הפרקים הראשונים של העונה החדשה עוסקים במערכת היחסים של דר' הוקינס וניק, התינוק שנולד להם, לוח הזמנים העמוס שלהם וכמובן האופן בו היא עוזבת את הסדרה. כל זה כמובן, לצד סיפורם של חולים המגיעים לבית החולים ולצוות המסור שאנו עוקבים אחריו כבר לא מעט עונות.

 

הטירון 4 (משודר צמוד לשידור בארה"ב) רק ב-yes

החל מה-01/11 ב- yes VOD, וב- 24/11 ימי ד' ב-22:45  yes TV ACTIONוב- STINGTV

 עונה רביעית לסדרת האקשן האהובה בכיכובו של ניית'ן פיליון ("קאסל").

הסדרה עוסקת בג'ון נולן, גרוש ואב לילד שהחליט להתגייס למשטרה וגויס למשטרת לוס אנג'לס. נולן מתמודד עם השלכות היותו הטירון המבוגר ביותר בתחנה ולא מוותר על חלומו להמשיך בקריירה ולהפוך לשוטר.

בהמשך לעלילה של עונה 3 שהסתיימה עם חטיפתה של אנג'לה לופז ההריונית לגואטמלה שם היא מוחזקת כבת ערובה על ידי La Fiera. סמל גריי (ריצ'רד טי ג'ונס) והצוות לוקחים על עצמם את המשימה הכפולה של מציאת והצלת אנג'לה ותפיסת האדם שהרג את ג'קסון (טיטוס מקין ג'וניור( במהלך החטיפה.

 

4 פרקים ראשונים יהיו זמינים ב-yes VOD  ב-01/11

 

9-1-1 עונה 5 רק ב-yes

החל מה-24/11 ימי ד' ב-22:00 ב- yes VOD, yes TV ACTION וב- STINGTV

עונה חמישית לסדרת הדרמה-אקשן האהובה והממכרת העוסקת בחייהם ובחוויותיהם של אנשי שירותי החירום המגיעים ראשונים אל האירועים הכי מאתגרים, לא צפויים ומסוכנים שיש.

העונה נפתחת בסדרת מתקפות סייבר עבור כופר המשתקות מערכות מרכזיות בעיר ביניהן מגדלי בקרת תנועה אווירית ובתי חולים, בנוסף ישנו הרס גדול ברחבי L.A. בינתיים, אתנה (אנג'לה באסט)  עסוקה במקרה חירום משפחתי, הדיכאון שלאחר לידה של מאדי (ג'ניפר לאב יואיט) מחריף, אדי (ריאן גוזמן) עומד בפני איום משמעותי למצבו הבריאותי ומרכזנית חדשה ומנוסה (ונסה אסטל ווליאמס) מנסה להשתלט על העניינים במוקד. 

 

בול 6 (משודר צמוד לשידור בארה"ב) רק ב-yes
החל מה-16/11 ב- yes VOD וב- STINGTV

 עונה חדשה ל"בול", הדרמה המצליחה בכיכובו של מייקל וות'רלי (NCIS) בהשראת סיפור הקריירה המוקדמת של ד"ר פיל מקגרו ("ד"ר פיל"), מייסד אחת מפירמות הייעוץ המשפטי המצליחות בכל הזמנים. ד"ר בול הוא מפעיל הבובות האולטימטיבי, מבריק, חצוף ומקסים. הוא משלב פסיכולוגיה, יכולות אינטואיטיביות גבוהות ומערכות נתונים מתקדמות כדי להבין מה גורם למושבעים, לעורכי הדין, לעדים ולנאשמים, לפעול.

בעונה החדשה אנו מגלים כי בני (פרדי רודריגז) עזב את ניו יורק כדי להתחתן עם אישה שהכיר תקופה קצרה, ועבר איתה לרומא שבאיטליה ולמעשה בכך סיימה דמותו את תפקידה בסדרה. כל זה לצד סיפורם של אנשים הזקוקים לעזרת ולווי של צוות המשרד במקרים משפטיים שונים.

6 פרקים ראשונים יהיו זמינים ב-yes VOD ב-16/11

הגולדברגים 9 רק ב-yes

החל מה-06/11 ימי ש' ב-18:40 ב- yes VOD, yes TV COMEDY וב- STINGTV

 

עונה חדשה לקומדיה המתרחשת בשלהי שנות ה-80.

בשביל אדם גולדברג (שון ג'ימברון), היו אלו שנות הקסם והוא ניצב בפניהן חמוש במצלמת וידאו, כדי שיוכל לתעד את כל הטירוף שמייצרת משפחתו. 

משפחת גולדברג היא משפחה חמה ואוהבת כמו כל האחרות, רק עם הרבה יותר צעקות. אם המשפחה, בוורלי (וונדי מקלנדון-קווי), אם שתלטנית, מגנה יתר על המידה ששולטת במשפחתה ביד רמה ועם אפס מודעות. האב מורי (ג'ף גרלין, "תרגיע"), איש מחוספס, חם מזג שמשתדל מאוד לחנך את ילדיו בלי לצעוק, אך מצליח רק לעיתים רחוקות. הבת הבכורה, אריקה (היילי אורנטיה) יפה, מפחידה, ולא אחת שכדאי להתעסק איתה. בארי (טרוי ג'נטיל) הוא נער רגיש הלוקה בתסמונת הילד האמצעי במצב מתקדם, ואדם הצעיר, מפעיל המצלמה שעתיד להפוך לבימאי.  

העונה החדשה תהיה העונה הראשונה ללא סב המשפחה הפרוע – אל "פאפס" סולומון (ג'ורג' סיגל). סיגל הלך לעולמו בחודש מרץ 2021 בגיל 87 והפרק הראשון של העונה עוסק בפרידה מדמותו בסדרה, שהייתה חלק מרכזי ובלתי נפרד ממנה.

 

המרוץ לדראג בריטניה  3 רק ב-yes

החל מה-01/11 ב- yes VOD, וב- 05/11 ימי ו' ב-21:00  yes TV DRAMAוב- STINGTV

הגרסה הבריטית לסדרת הלהיט, זוכת האמי, בכיכובו של רופול צ'ארלס חוזרת לממלכה בעונה חדשה!

את הסדרה מנחה זוכה האמי רופול, מלכת הדראג הבינלאומית ששברה כל שיא ומנחה את הסדרה שמכתירה את מלכת הדראג הבאה של בריטניה!

שילוב של טופ מודל, אמריקן איידול, פרויקט מסלול וכל תחרות איפור שאי פעם ראיתם  – המרוץ לדראג היא סדרה סוחפת שעוררה שיחה ערה וכנה כולל הצצה אמיתית לאומנות הדראג. 

12 מלכות דראג מכל רחבי הממלכה הבריטית יתחרו ביניהן בסדרה של מבחנים שיבחנו ויחפשו את מלכת הדראג הטובה ביותר.
רופול צ'ארלס יהווה מנטור למשתתפים ויעזור להם להתכונן פיזית ומנטלית לאתגרים. בתום המשימות הוא יהפוך לרו פול, הדראג קווין האייקונית, שתשפוט אותם יחד עם חבר השופטים.

העונה בפעם ראשונה תיקח חלק בתחרות מתמודדת שהינה אישה ביולוגית (סיסג'נדר),  ותחזור מתמודדת מהעונה הקודמת: "ורוניקה קווין" שפרשה מאחר וחלתה בקורונה ונאלצה לפרוש.

 

העוקץ: החזרה- חלק ב' רק ב-yes

החל מה-03/11 בבינג' ב- yes VOD, וב- 11/11 ימי ה' ב-22:00 yes TV ACTION

חלק ב' לסדרת האקשן הכיפית והממכרת. 

לאחר הפסקה של מספר חודשים הסדרה חוזרת בחלק השני של העונה.

כזכור, הסדרה המקורית עקבה אחר צוות של חמישה גנבים שפועלים כסוג של רובין הוד מודרניים ומסייעים לאנשים הנפגעים ממונופולים וגורמים רבי כוח. 

הסדרה המקורית, 5 עונות, שודרה ב-yes  בשנים 2008- 2012 והן זמינות לצפייה ב-VOD.

כעת, צוות העוקץ חוזר עם כוחות ומוטיבציה חדשים. הצוות צפה תקופה ארוכה מהצד בעשירים ובעלי העוצמה הממשיכים לקחת את מבוקשם ללא השלכות. הם מבינים כי בשנים שחלפו דברים השתנו ולבעלי ההון נהיה קל יותר – ולפעמים אפילו חוקי – להתעשר ולרסק כל מי שנקרה בדרכם.

הצוות כולל את סופי דברו (ג'ינה בלמן) "הנוכלת" המבריקה, פארקר (בת' ריסגאף) "הגנבת" שאמונה על הפעולות הטכניות הדרושות, אליוט ספנסר (כריסטיאן קיין)  "המכה" וההאקר אלק הארדיסון (אלדיס הודג') חוזר לפעולה ומצרף אליהם את בהארי ווילסון (נוח ווייל – ER), עורך דין תאגידי שמחפש לעשות עם עצמו תיקון לאחר שהבין שהוא ישב יותר מידי זמן בצד הלא נכון, אליהם מצטרפת גם ברנה קייסי (אליזה שאנון), אחותו של הארדיסון – שלה כישרון למחשבים, לרובוטיקה ובגדול להסתבכויות.

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

מאסר
החל מה- 14/11  בבינג' ב- yes VOD

 דרמה כלא אפלה ובריטית בת 3 פרקים שנכתבה על ידי ג'ימי מקגוברן, בבימויו של לואיס ארנולד ("דז", "ברודצ'רץ'") , ובכיכובם של שון בין ("משחקי הכס", "שר הטבעות") וסטיבן גרהאם.

במרכז העלילה נמצא מארק קובדן (שון בין) אשר נכלא לאחרונה וסובל מרגשות אשם קשים לאחר שהרג בטעות אדם חף מפשע. 

מארק מקבל את עונשו, נכנס לארבע שנים בכלא ובכאב קושי רב נפרד ממשפחתו. 

בכלא הוא פוגש את אריק מקנאלי (סטיבן גרהאם), קצין כלא אכפתי שעושה כמיטב יכולתו כדי להגן על האסירים עליהם הוא אחראי. 

עם זאת, כאשר אחד האסירים המסוכנים מזהה את חולשתו, אריק עומד בפני בחירה בלתי אפשרית; בין עקרונותיו לבין משפחתו. 

זהו סיפור על אשמה וסליחה, עונש וחרטה, בו גם אריק וגם מארק לכודים בעברם ולא בטוחים לגבי עתידם.

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

חוק וסדר: מדור מיוחד 23 (משודר צמוד לשידור בארה"ב)
החל מה-11/11 ב- yes VOD  וב-STINGTV  

עונתה ה -23, של דרמת הפשע האיקונית של דיק וולף ממשיכה לקבוע שיאים בארצות הברית כסדרת ה live-action הארוכה ביותר בכל הזמנים. סרן אוליביה בנסון (זוכת פרס האמי מריסקה הארגיטיי) חוזרת כמפקדת היחידה מדור מיוחד, יחידת בלשים ייעודית שחוקרת פשעים מרושעים של תקיפה מינית ואלימות במשפחה. 

שניים מכוכבי הסדרה לא ממשיכים לעונה ה-23 דמור בארנס, המגלם את סגן הצ'יף כריסטיאן גרלנד, ועל עזיבתו נרמז כבר בפרק הסיום של העונה הקודמת, וג’יימי גריי היידר, המגלמת את השוטרת קאט טאמין.

עזיבתם של הדמויות את הסדרה תערך במהלך פרק פתיחת העונה הכפול.

בנוסף צפויה העונה חגיגה מיוחד – פרק ה-500 של הסדרה הוא למעשה פרק מספר 6 של העונה החדשה והפרק יכלול את חזרתו לסדרה של הבלש ניק אמרו.

מסתמן כי, צפויה להיות עונה עמוסה בתיקים חדשים שנלקחו ישר מהכותרות, קבוצת SVU מחויבת מתמיד לעמוד לצד הקורבנות במרדף אחר צדק.

7 פרקים ראשונים יהיו זמינים ב-yes VOD  ב-11/11

 

 

 

 

 חוק וסדר: פשע מאורגן 2 (משודר צמוד לשידור בארה"ב)
החל מה-11/11 ב- yes VOD  וב-STINGTV  

עונה שנייה לסדרה הפשע העוקבת אחר הבלש האסרטיבי והשנוי במחלוקת, אליוט סטייבלר (כריסטופר מאלוני) המוכר לנו מעונות רבות של חוק וסדר: מדור מיוחד, אשר חוזר למשטרת ניו יורק על מנת להילחם בפשע המאורגן לאחר שאשתו נרצחה.
סטיילבר מנסה לשקם את חייו לאחר האובדן שחווה ולוקח חלק בכוח משימה עלית שהוקם לרדיפה ומיגור הפשע המאורגן במשטרת ניו-יורק.. 

בהנהגתו המיומנת של הסמל ושותפו איאנה בל (דניאל מונה טרוט) ובעזרת האקר המומחה ג'ט סלוטמאקרס (איינסלי סייגר) מבקשים סטייבלר וצוות המשימה להוריד את ארגוני הפשע הגדולים ביותר בעיר.

עקב דרישת הצופים גם בעונה השנייה ייקח חלק דילן מקדרמוט בתור הנמסיס החוזר ריצ'רד ויטלי וכוכבי אורח העונה כוללים את וויני ג'ונס, רון צ'פאס ג'ונס ואלן בורסטין, שמחדשת את תפקידה שזכה באמי בתור אמו של סטייבלר, ברנדט.

7 פרקים ראשונים יהיו זמינים ב-yes VOD  ב-11/11

 

עובדת על זה 2 רק ב-yes

החל מה-7/11 בבינג' ב- yes VOD וב- STINGTV

הקומדיה מבית Showtime שזכתה לביקורות מהללות חוזרת בעונה שנייה. את הסדרה יצרו אבי מקאנאני שגם מככבת בתפקיד הראשי, הבמאי טים מייסון ולילי ווואשובסקי, חצי מהאחיות וואשובסקי ("המטריקס", "ענן אטלס") שאחראית על הכתיבה וההפקה. 

הסדרה עוקבת אחרי אבי בת ה- 45 משיקגו, שהמזל הרע והייאוש מובילים אותה באופן לא צפוי למערכת יחסים חדשה, מלהיבה, אמינה ונוגעת ללב עם כריס, טרנסג'נדר צעיר שמחזיר לה את שמחת החיים.

למרות שוואשובסקי חתומה על הסדרה, אף רשת לא האמינה תחילה בחומרים ולא הסכימה להפיק אותה, צוות השחקנים וההפקה קיבלנו שכר מינימום עבור צילומי הפיילוט, כעת  מסתבר שההימור הצליח ובגדול!  

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

 

שייטאון 4 רק ב-yes

החל מה-10/11 ימי ד' ב-23:30 ב- yes VOD, yes TV ACTION וב- STINGTV

עונה רביעית לסדרה מבית Showtime מזוכת האמי לאנה ווית' ומתרחשת בדרום שיקגו. 

באזור הדרומי של שיקגו בכל יום רגיל, ילדים מתכוננים לבית הספר בזמן שההורים שלהם יוצאים לעבודה בתקווה להביא פרנסה הביתה והמבוגרים יושבים על המרפסת, משקיפים ושמים עין על השכונה.

 אבל אלו גם שכונות קשות, עם סכנות אמיתיות המאיימות מדי יום לרמוס חלומות וההחלטה הכי פשוטה יכולה להיות עניין של חיים ומוות. שיי-טאון היא בדיוק במרכז העניינים כדרמת התבגרות על חבורת אפרו אמריקאים ממעמד הביניים הנאחזים ברצון לחיות ולחוות ומראים שמעל הכל הרוח האנושית והתקווה לעולם לא מתים. 

בעונה הרביעית, ג'ייק (מייקל אפס), פאפא (שאמון בראון ג'וניור) וקווין (אלכס ר. היברט) מתעמתים עם המציאות היומיומית הקשה ועם הדרך בה העולם רואה גברים צעירים ואפרו אמריקאים בעקבות מעשה של אכזריות משטרתית. שלושת החברים עושים חשבון נפש מול המערכת השבורה ולדברים יש השפעות רחבות שעומדות להרעיד את כל האזור הדרומי של העיר.

 

 

 

שידורים חדשים בערוצים (זמינות כבר ב-VOD)

הלוטוס הלבן

החל מה-14/11 ימי א' בשעה 21:45 ב- yes TV DRAMA 

דרמה מצליחה ומסקרנת מבית HBO ומבית היוצר של מייק וויט ("מוארת"). הסדרה מספרת את סיפורן של מספר דמויות מעניינות ומורכבות שנמצאות, כל אחת מהסיבות שלה בריזורט מפנק ואקסקלוסיבי בהוואי המהממת. הסדרה צולמה בחופים המרהיבים של מוואי שבהוואי.

הסדרה חודשה לעונה שנייה / כל פרקי העונה זמינים לצפייה ב-VOD 

רצח בחווה הלבנה

החל מה-19/11 ימי ש' בשעה 22:00 ב- yes TV ACTION

 דרמת פשע בריטית בת 6 חלקים המבוססת על אירועים אמתיים שהתרחשו באסקס באוגוסט 1985. חמישה מבני משפחת במבר-קאפל נורים למוות בחוות הבית הלבן. המשטרה, בראשות המפקח הראשי  טאף ג'ונס (סטיבן גרהאם, "אימפריית הפשע") וסגנו סטן ג'ונס (מארק אדי, "משחקי הכס"), נקראת לחקור את המקרה. 
הסדרה חודשה לעונה שנייה. כל פרקי העונה זמינים לצפייה ב-VOD 

נקודת שוויון

החל מה-08/11 ימי ב' בשעה 22:45 ב- yes TV ACTION

סדרת פשע כיפית וממכרת, המבוססת על סדרה משנות ה-80 (עליה התבססו גם שני סרטי אקשן, אחד מהם בכיכובו של דנזל וושינגטון). קווין לטיפה מגלמת את רובין מק'קול , אם חד-הורית לבת מתבגרת, ואישה מסתורית המשתמשת בכישורים שרכשה בעברה הסודי כסוכנת ביון, כדי לעזור ולהגן על חפים מפשע. גם כריס נות' ("סקס והעיר הגדולה", "האישה הטובה") מככב כשותף מעברה של רובין, המתווך בינה לבין ה-.CIA. 

הסדרה חודשה לעונה שנייה. כל פרקי העונה זמינים לצפייה ב-VOD 

 

דו איט רק לילדי yes

החל מ-11/11 בבכורה ב-yes VOD Kids ובימי א-ג בשעה 14:30 בערוץ ZOOM , רק לילדי yes וב-STINGTV

לאחר חיפושים ומיונים בכל רחבי הארץ, 12 ילדים מוכשרים במיוחד, שאומנות ויצירה זורמים להם בדם, נבחרו להיכנס לנבחרת הכי מוכשרת בארץ! בכל תכנית יתמודדו שלושה מחברי הנבחרת במשימות DIY אותן יהיה עליהם לבצע תחת לחץ של זמנים. בכל פרק אחד המשתתפים יקבל את תואר מצטיין התכנית כשלגמר הגדול יגיעו שלושת המצטיינים של העונה כדי להתחרות על תואר אלוף הDIY של ישראל ועל פרס שווה במיוחד!! 

סט הצילומים של התוכנית מעוצב כסטודיו ליצירה הכי שווה וצבעוני שיש – חלומו של כל יוצר! עם כל החומרים הכי יפים, מגוונים ושימושיים ליצירה שיעמדו לרשות הילדים המתחרים בתוכנית.

את התוכנית תנחה טיילור מלכוב, כוכבת הרשת המובילה, דוגמנית, זמרת ושחקנית, ביחד עם מעצב האופנה, גורו היצירה וה- DIY , יואב מאיר.

 

עורכת ראשית: מיכל דבש אוסטרר

עורך: תומר לוין

מפיק ראשי: סער פין

מפיקה בפועל: גלית יתום

הפקה: Storyz הפקות

 

יש לבדוק גם

הלילה בארה"ב, מחר אצלנו: ווסטוורלד 4

הפסקה ארוכה ארוכה של שנתיים היא בעייתית לכל סדרה, על אחת כמה וכמה לסדרה כמו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.