יום חמישי , יוני 30 2022
אימהות אבודות, הוט8

אימהות אבודות

 

אימהות אבודות

 

 

סיפורן האישי והאינטימי של ארבע אימהות ביולוגיות שמסרו את ילדיהן לאימוץ ולראשונה מתעמתות עם עברן במסגרת סדנה ייחודית, לצד תיעוד של מסע חיים חד פעמי אליו הן יוצאות בתקווה להתאחד עם הילדים שעליהם נאלצו לוותר. דרך ארבע האימהות מנסה במאית הסרט, בגבולותיה, לבחון את יחסיה המורכבים עם אמה הביולוגית.

"אנחנו אימהות שכולות לילדים חיים", כך מגדירה אילנית, אחת מחברות הקבוצה. המפגשים מאפשרים להן לתת ביטוי לכאבן האישי והמשפחתי שממשיך ללוות אותן חרף השנים הרבות שעברו. לצד תיעוד המפגשים הקבוצתיים הסרט מתמקד בסיפורן של ארבע אימהות שבעקבות המפגשים מעזות לעשות מעשה למען הווה טוב יותר ושלם יותר עבורן ועבור משפחתן ויוצאות למסע חיים חדש.

הסרט מתעד את המפגשים בקבוצה לאורך שנה בה הן נחשפות ומשתפות אחת את השנייה ברגשות ובזיכרונות הכי אינטימיים שלהן לצד מסע החיים האישי שכל אחת מהן תעבור במהלך השנה, מסע שאף אחת מהן לא יודעת כיצד הוא יסתיים. רחל בת ה-70 יוצאת לחפש את בתה שמסרה לאימוץ לפני 50 שנה, האם תצליח למצוא אותה? רותי (57) מנסה לאזן את הקשר בין בנה שמסרה לאימוץ לבין בתה הבכורה שבשנים האחרונות לא מדברת איתה, והן חיות באותו בית. האם הקשר ביניהן אבוד או יש תקווה? לאילנית (52) נלקחו שני הילדים הראשונים בשל העובדה שהייתה מכורה לסמים, אחד מהם אומץ על ידי קרוב משפחתה ולמרות הקרבה הפיזית יש נתק ביניהם. אילנית מתפללת ליום בו תחזור להיות בקשר עם קרובי המשפחה שאימצו את בתה. האם היא תצליח? לאיילת (50) נלקח בנה הבכור לאימוץ כשהיה בן 3. במשך השנים האשימה את אמא שלה שחתמה על מסמכי האימוץ ולראשונה היא מתעמתת איתה. מה היא תגלה בפגישה? האם היא תסלח לה? ואיך יתפתח הקשר בינה לבין בנה שנמסר לאימוץ?

במאית הסרט, הינה ילדה מאומצת ולראשונה, בגבולותיה, היא מנסה לבחון את יחסיה המורכבים עם אמה הביולוגית.

ישראל 2021

בימוי: ציפי ביידר

 

 


ראשון 03.10, בשעה 21:00 ב-HOT8 וב-HOTVOD שידור נוסף במוצ"ש 09.10 בשעה 22:00

יש לבדוק גם

דרך הולינגטון

דרך הולינגטון Hollington Drive "דרך הולינגטון" ("Hollington Drive") היא דרמת מתח בת 4 פרקים של רשת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.