יום חמישי , אוגוסט 11 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 9.10

ספורט1

15:50 קזחסטן – בוסניה (מוק' המונדיאל) 

18:50 חגיגה אירופית על גבי פינלנד – אוקראינה 

21:35 חגיגה אירופית על גבי איי פארו – אוסטריה 

23:45 סיכום היום במוקדמות המונדיאל 

04:00 טייסון פיורי – דאונטיי ווילדר, איגרוף 

ספורט2

13:55 פורסט גרין רוברס – סווינדון (ליג 2) 

16:55 ניופורט – ברדפורד (ליג 2) 

22:05 פורטוגל – קטאר (הכנה) 

01:00 אינדיאן וולס, טניס נשים 

ספורט3

12:55 פטקימספור – גלאטסראי (סל) 

15:25 דארושפקה – טופאש בורסה (סל) 

18:55 חובנטוד בדאלונה – מנרסה (סל) 

21:35 הונגריה – אלבניה (מוק' המונדיאל) 

23:45 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט4

15:25 מנצ'סטר יונייטד – מנצ'סטר סיטי (פרמיירליג נשים) 

18:50 גאורגיה – יוון (מוקדמות המונדיאל) 

21:35 שוייץ – צפון אירלנד (מוקדמות המונדיאל) 

23:55 באנפילד – ריבר פלייט 

02:10 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – לאנוס 

 

ראשון 10.10

ספורט1

13:25 מורסיה – בילבאו (סל) 

15:50 מקום 3 ליגת האומות 

18:00 תחרות השייט, SAILGP  

21:35 גמר ליגת האומות 

24:00 אינדיאן וולס, טניס נשים 

ספורט2

14:25 צ'לסי – לסטר (פרמיירליג נשים)

16:55 ארסנל – אברטון (פרמיירליג נשים)

23:50 קולומביה – ברזיל (מוק' המונדיאל) 

02:20 (בין ראשון לשני) ארגנטינה – אורוגוואי (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

14:55 פוקסה ברלין – קיל (כדוריד גרמני) 

16:55 המבורג – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

 

21:00 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט4

17:55 ריאל בטיס – ברצלונה (סל, משולב) 

19:25 ולנסיה – ריאל מדריד (סל, משולב) 

20:55 באסקוניה – אוברדוירו (סל, משולב) 

22:55 בוליביה – פרו (משולב, מוק' המונדיאל) 

23:30 ונצואלה – אקוואדור (משולב, מוק' המונדיאל) 

02:50 (בין ראשון לשני) צ'ילה – פראגוואי (מוק' המונדיאל)

 

שני  11.10

ספורט1

18:50 קפריסין – מלטה (מוק' המונדיאל) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי קרואטיה – סלובקיה 

23:45 סיכום היום במוקדמות המונדיאל 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:35 רומניה – ארמניה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

21:35 סלובניה – רוסיה (מוק' המונדיאל) 

23:45 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט4

21:35 צפון מקדוניה – גרמניה (מוקדמות המונדיאל) 

23:45 אינדיאן וולס, טניס נשים 

 

שלישי 12.10

ספורט1

21:35 חגיגה אירופית על גבי איי פארו – סקוטלנד 

23:45 סיכום היום במוקדמות המונדיאל 

ספורט2

21:35 דנמרק – אוסטריה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

21:35 אוקראינה – בוסניה (מוק' המונדיאל) 

23:45 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט4

21:35 שבדיה – יוון (מוקדמות מונדיאל) 

23:45 אינדיאן וולס, טניס נשים 

 

 רביעי 13.10

ספורט1

19:40 קיל – זאגרב (כדוריד אלופות) 

21:40 קיילצה – פלנסבורג (כדוריד אלופות) 

 

ספורט2

21:00 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט3

01:00 רבעי גמר 1+2 אינדיאן וולס, טניס נשים 

ספורט4

 

חמישי 14.10

ספורט1

22:50 בוליביה – פראגוואי (מוק' המונדיאל) 

03:20 (בין חמישי לשישי) ברזיל – אורוגוואי (מוק' המונדיאל) 

ספורט2

23:50 קולומביה – אקוואדור (מוק' המונדיאל) 

02:20 (בין חמישי לשישי) ארגנטינה – פרו (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

19:40 פיק סגד – אלברום (כדוריד אלופות) 

21:40 ברצלונה – דינמו בוקרשט (כדוריד אלופות) 

02:50 (בין חמישי לשישי) צ'ילה – ונצואלה (מוק' המונדיאל)

ספורט4

21:00 רבעי גמר 1+2 אינדיאן וולס, טניס 

01:00 רבעי גמר 3+4 אינדיאן וולס, טניס נשים 

 

שישי 15.10

ספורט1

19:25 האנובר – שאלקה פריצות לפאדרבורן – יאן ריגנסבורג (בונדסליגה 2) 

21:25 הופנהיים (דאבור) – קלן 

ספורט2

21:55 ווסט ברומיץ' – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

19:55 איסטנבול בשאקשהיר  – בשיקטאש 

21:50 (החל ב 21:45)  קלאב ברוז' – קורטרייק 

ספורט4

21:00 רבעי גמר 3+4 אינדיאן וולס, טניס 

04:00 חצאי גמר אינדיאן וולס, טניס נשים 

 

 

יש לבדוק גם

פורעי חוק עונה 2

פורעי חוק 2 The Outlaws "פורעי חוק" ("The Outlaws") היא קומדיית פשע בריטית של ה-BBC. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.