יום ראשון , יוני 26 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.10

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם משה גרטל

14:20 ווטפורד – ליברפול 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי מנ' סיטי – ברנלי 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברנטפורד – צ'לסי 

21:40 מילאן – ורונה 

23:45 חצאי גמר  אינדיאן וולס, טניס 

ספורט2

14:25 פולהאם – ק.פ.ר. (צ'מפיונשיפ) 

16:50 לסטר – מנצ'סטר יונייטד 

19:00 ראיון מיוחד: ניב דברת עם פול אינס

19:40 הרנביין – איאקס 

21:55 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – זוולה 

24:00 סערה בממלכה עם משה גרטל

02:10 (בין שבת לראשון) הוראקאן – בוקה ג'וניורס 

ספורט3

14:25 היידנהיים – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

16:25 דורטמונד – מיינץ 

18:30 מ.ס. אשדוד – בני סכנין עם פריצות להפועל חיפה – נוף הגליל (19:00)

21:25 המבורג – דיסלדורף (בונדסליגה 2) 

ספורט4

12:55 בשיקטאש – גזיאנטפ (סל) 

15:25 קרשיאקה – בורסאספור (סל) 

17:45 הפועל ירושלים – מכבי חיפה 

20:10 לקראת מכבי נתניה – מכבי ת"א 

20:25 מכבי נתניה – מכבי ת"א 

22:45 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

23:40 סערה בממלכה עם משה גרטל

 

ראשון 17.10

ספורט1

13:20 סערה בממלכה עם משה גרטל

13:55 סוונזי – קארדיף (צ'מפיונשיפ) 

15:50 אברטון – ווסט האם 

18:20 ניוקאסל – טוטנהאם 

20:30 ראיון מיוחד: ניב דברת עם פול אינס

21:55 פלמיירס – אינטרנסיונל 

00:10 את' גויאניינסה – את' מיניירו 

02:10 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – סן לורנסו 

ספורט2 

14:25 סט. טרוידן – אנדרלכט (רפאלוב) 

16:25 לברקוזן – באיירן מינכן 

18:55 נאפולי – טורינו 

21:00 סערה בממלכה עם משה גרטל

05:05 (בין ראשון לשני) ונקובר – קנזס (קינדה)

ספורט3

07:55 פוהאנג סטילרס – נאגויה גרמפוס (רבע גמר אלופות אסיה)

12:55 ג'אונבוק מוטורס – אולסאן (רבע גמר אלופות אסיה)

14:55 מגדבורג – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

16:55 למגו – קיל (כדוריד גרמני) 

18:55 טרבזונספור – פנרבחצ'ה 

21:00 מרוץ הנסקאר, טקסס 

ספורט4

13:25 קליארי – סמפדוריה 

15:55 אמפולי – אטאלנטה 

17:55 ריו בראוגן – ריאל מדריד (סל) 

20:00 הפועל ב"ש – מכבי פ"ת 

22:30 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

23:00 גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס נשים 

02:00 גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס 

  

שני  18.10

ספורט1

20:10 פנרבחצ'ה – אנדולו אפס (סל) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:50 ארסנל – קריסטל פאלאס 

ספורט3

ספורט4

 

שלישי 19.10

ספורט1

17:20 סלטיק (עבדה וביטון) – פרנצווארוש (אירופית) 

20:20 המבורג – פרטיזן בלגרד (מדר, יורקאפ) 

ספורט2

19:50 טורק טלקום – לבלואה (גינת, יורוקאפ) 

ספורט3

20:55 חצי גמר אלופות אסיה (מערב) 

ספורט4

11:00 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

 

רביעי 20.10

ספורט1

17:20 ספרטק מוסקבה – לסטר (אירופית) 

ספורט2

19:40 קיל – פיק סגד (כדוריד אלופות) 

21:40 מונפלייה – משקוב ברסט (כדוריד אלופות) 

02:30 (בין רביעי לחמישי) אינטר מיאמי – טורונטו 

ספורט3

11:00 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

20:00 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

ספורט4

12:55 חצי גמר אלופות אסיה (מזרח)

15:55 נאסף (אוזבקיסטן – לימאן (הונג קונג) חצי גמר מחזיקות אסיה (מזרח) 

18:55 מוחראק (בחריין) – מ.ס. כוויית, גמר מחזיקות אסיה (אזורי) 

03:10 (בין רביעי לחמישי) בוקה ג'וניורס – גודוי קרוס 

 

חמישי 21.10

ספורט1

17:15 הלסינקי – מכבי ת"א (קונפרנס ליג) 

19:35 חגיגה אירופית על גבי פיינורד – אוניון ברלין 

21:50 חגיגה אירופית על גבי נאפולי – לגיה ורשה 

ספורט2

19:35 ויטסה (דסה) – טוטנהאם (קונפרנס ליג) 

21:50 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – מונאקו (אירופית) 

ספורט3

11:00 טורניר מוסקבה, טניס נשים 

19:35 בודה גלימט – רומא (קונפרנס ליג) 

21:40 ברצלונה – פ.ס.ז'. (כדוריד אלופות) 

03:10 (בין חמישי לשישי) טאז'רס קורדובה – ריבר פלייט 

ספורט4

19:30 (19:45) מכבי חיפה – סלביה פראג (קונפרנס ליג) 

22:00 פרטיזן בלגרד (נאתכו) – גנט (מלדה, קונפרנס ליג) 

 

 

שישי 22.10

ספורט1

19:25 פאדרבורן – המבורג (בונדסליגה 2) 

21:25 מיינץ – אאוגסבורג 

ספורט2

21:50 ארסנל – אסטון וילה 

ספורט3

11:00 רבעי גמר טורניר מוסקבה, טניס נשים 

ספורט4

19:25 טורינו – גנואה
21:40 סמפדוריה – ספציה (פודגוראנו) 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.