יום שני , מאי 16 2022
לשרוד את ה-11 בספטמבר, כאן 11, BBC, בי בי סי

לשרוד את ה-11 בספטמבר

כאן 11 ישדר את הסרט "לשרוד את ה-11 בספטמבר, במלאות 20 שנה לפיגועים ששינו את העולם

הבמאי ארתור קארי הפגיש 13 אנשים. חלקם היו עדים לפיגועים, ואחרים איבדו את יקירהם, ודרכם מספר את סיפורם של פיגועי הטרור ששינו את העולם. הסרט "לשרוד את ה-11 בספטמבר" ישודר ב-כאן 11 במוצאי שבת, 11 בספטמבר, בשעה 21:15, במלאות 20 שנה לפיגועים.

 

פיגועי הטרור שהתרחשו ב-11 בספטמבר 2001 בארצות הברית, הם ככל הנראה האירוע ההיסטורי שהגדיר את המאה ה-21. זה היה רגע טראומטי ששודר בכל מקום ברחבי העולם, ועד היום כל מי שצפה בקריסת מגדלי התאומים בטלוויזיה, יכול לזכור היכן היה כשזה קרה.

20 שנה לאחר הפיגועים מפגיש הבמאי ארתור קארי בסרטו "לשרוד את ה-11 בספטמבר", שהופק עבור הבי.בי.סי,  13 אנשים שחלקם היו נוכחים בעת שהפיגועים התרחשו ואחרים מתמודדים עם מותו של יקירם באירועים.

הסרט, שישודר ב-כאן 11 במוצאי שבת, בשעה 21:15, במלאות 20 שנה לפיגועים ששינו את העולם, משלב יחד את סיפור השעתיים הדרמטיות בהן חטפו מחבלים ארבעה מטוסי נוסעים והטילו שלושה מהם לתוך מגדלי התאומים והפנטגון, ואת סיפור 20 השנים שחלפו מאז. דרך מיזוג עדויות עוצמתיות של מרואיינים אמריקאים ובריטים, וקטעי ארכיון  אישי וציבורי, מראה הסרט כיצד חייהם של אנשים רבים ממשיכים להיות מושפעים מאותם רגעים טראומטיים, ועד כמה לאירוע הזה הייתה השפעה על חיי כלל אזרחי העולם שנמשכת עד היום.

יש לבדוק גם

וידאו חדשות טלוויזיה: דוקטור הו חדש

אחרי הדוקטור הו האישה הראשונה, הגיע זמן הדוקטור שחור העור הראשון.   BBC הודיעו לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.