יום שישי , אוגוסט 12 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.9

ספורט1

15:50 פינלנד – קזחסטן (מוק' המונדיאל) 

18:50 חגיגה אירופית על גבי לטביה – נורבגיה 

21:35 חגיגה אירופית על גבי סקוטלנד – מולדובה 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

00:10 סערה בממלכה נפרדת מסלבה ברזילאי

ספורט2

16:55 ווימבלדון – אוקספורד (ליג 1) 

19:50 קיל – למגו (סופרקאפ, כדוריד גרמני) 

21:40 סלובקיה – קרואטיה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

15:25 אברטון – מנצ'סטר סיטי (נשים

17:25 הולנד – רוסיה (אליפות אירופה בכדורעף) 

20:55 גמר אליפות אירופה בכדורעף נשים 

02:10 רוסאריו – בוקה ג'וניורס 

ספורט4

19:35 קטאר – פורטוגל 

21:35 הולנד – מונטנגרו (מוק' המונדיאל) 

23:45 סערה בממלכה נפרדת מסלבה ברזילאי

02:30 אורלנדו – קולומבוס 

 

ראשון 5.9

ספורט1

14:25 ארסנל – צ'לסי (נשים)

18:50 חגיגה אירופית על גבי אנגליה – אנדורה (מוק' המונדיאל) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי גרמניה – ארמניה (מוק המונדיאל)  

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

00:50 אורוגוואי – בוליביה עם פריצות לפראגוואי – קולומביה (מוק' המונדיאל)

ספורט2

21:50 ברזיל – ארגנטינה (מוק' המונדיאל) 

23:50 אקוואדור – צ'ילה (מוק' המונדיאל) 

03:10 ריבר פלייט – אינדפנדיינטה 

ספורט3

21:35 שוייץ – איטליה (מוק' המונדיאל) 

01:00 מרוץ הנסקאר, דרלינגטון 

ספורט4

15:50 שבדיה – אוזבקיסטן (הכנה) 

18:50 אנגליה – אנדורה (מוק' המונדיאל) 

21:35 גרמניה – ארמניה (מוק' המונדיאל) 

00:50 פראגוואי – קולומביה (מוק' המונדיאל)

03:50 פרו – ונצואלה (מוק' המונדיאל)

 

שני  6.9 – ערב ראש השנה

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט4

21:55 בולטון – ברטון (ליג 1)

 

שלישי 7.9 – ראש השנה

ספורט1

18:50 אזרבייג'אן – פורטוגל (מוק' המונדיאל) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי אוסטריה – סקוטלנד (מוק' המונדיאל)  

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

ספורט2

21:35 קרואטיה – סלובניה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

18:25 סרביה – יוון (אליפות אירופה בכדורעף, משולב) 

19:55 פינלנד – הולנד (אליפות אירופה בכדורעף, משולב) 

21:25 בלגיה – אוקראינה (אליפות אירופה בכדורעף, משולב) 

ספורט4

21:35 צרפת – פינלנד (מוק' המונדיאל) 

 

רביעי 8.9

ספורט1

21:35 חגיגה אירופית על גבי פולין – אנגליה (מוק' המונדיאל) 

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל 

ספורט2

21:35 איסלנד – גרמניה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

18:30 דיימונד ליג, ציריך, היום הראשון 

21:35 צפון אירלנד – שוייץ (מוק' המונדיאל) 

ספורט4

16:55 סלובקיה – קרואטיה (אליפות אירופה בכדורעף,משולב) 

17:25 פולין – אוקראינה (אליפות אירופה בכדורעף, משולב) 

21:35 פולין – אנגליה (מוק' המונדיאל) 

חמישי 9.9

ספורט1

20:00 האנובר – ריין נקר לוון (כדוריד גרמני) 

02:20 ארגנטינה – בוליביה (מוק' המונדיאל) 

ספורט2

20:00 דיימונד ליג, ציריך, היום השני 

01:20 אורוגוואי – אקוואדור עם פריצות לפראגוואי – ונצואלה (מוק' המונדיאל)

03:20 ברזיל – פרו (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

16:55 בולגריה – בלארוס (אליפות אירופה בכדורעף) 

19:55 אסטוניה – צרפת  (אליפות אירופה בכדורעף) 

01:20 פראגוואי – ונצואלה (מוק' המונדיאל)

ספורט4

01:50 קולומביה – צ'ילה (מוק' המונדיאל) 

 

שישי 10.9

ספורט1

21:55 ברמינגהאם – דרבי קאונטי (צ'מפיונשיפ) 

ספורט4

21:40 קלאב ברוז' – אוסטנד 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.7 ספורט1 20:25 מכבי חיפה – הפועל ב"ש, אלוף האלופים  ספורט2 13:55 סט. פאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.