שבת , אוקטובר 16 2021
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 25.9

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

14:15 צ’לסי – מנצ’סטר סיטי 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לידס – ווסט האם 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברנטפורד – ליברפול 

21:30 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

22:00 (דחוי מ 15:00 לערך) חצי גמר 1, טורניר אוסטרבה 

24:00 (דחוי מ 17:00 לערך) חצי גמר 2, טורניר אוסטרבה 

ספורט2

14:20 מנצ’סטר יונייטד – אסטון וילה 

16:55 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

17:25 ווילם II – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) 

19:45 הפועל ת”א – הפועל חיפה 

22:25 טונדלה – פמליקאו 

00:55 קורינתיאנס – פלמיירס 

ספורט3

14:25 רדינג – מידלסברו (צ’מפיונשיפ) 

17:30 (17:45) הפועל ירושלים – בני סכנין 

19:55 (החל ב – 19:45) איאקס – כרונינגן 

21:55 פיינורד – ניימיכן 

24:00 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

02:10 (בין שבת לראשון) קורדובה – ריבר פלייט 

ספורט4

14:25 פאדרבורן – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

16:20 הופנהיים (דאבור) – וולפסבורג עם פריצות ללייפציג – הרטה ברלין 

19:20 מנשנגלאדבך – דורטמונד 

03:00 (בין שבת לראשון) ניו יורק סיטי – ניו יורק רד בולס 

 

ראשון 26.9

ספורט1

10:10 מרתון ברלין 

15:15 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

15:50 סאותהמפטון – וולבס 

18:15 ארסנל – טוטנהאם 

20:55 ריאל מדריד – אוברדוירו (סל ספרדי) 

02:00 (בין ראשון לשני) מרוץ הנסקאר, לאס וגאס 

ספורט2

14:25 דינאמו דרזדן – ורדר ברמן עם פריצות להמבורג – נירנברג  

16:25 בוכום – שטוטגרט 

18:55 לאציו – רומא 

21:40 נאפולי – קליארי 

02:20 (בין ראשון לשני) קנזס (קינדה) – סיאטל 

ספורט3

15:30 גמר טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

18:40 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

19:15 (19:30) מ.ס. אשדוד – בית”ר ירושלים 

21:55 פלומיננסה – ברגנטינו 

ספורט4

14:25 מנצ’סטר יונייטד – צ’לסי (נשים)

16:55 ריין נקר לוון – גופינגן (כדוריד גרמני) 

19:10 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

19:45 לקראת מכבי חיפה – מכבי פ”ת 

20:10 (20:15) מכבי חיפה – מכבי פ”ת 

22:30 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:20 סערה בממלכה עם ראובן עטר, חלק א’

02:10 (בין ראשון לשני) בוקה ג’וניורס – קולון 

 

שני  27.9 – ערב סוכות שני

ספורט1

19:55 טרבזונספור – אלניאספור 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:40 ונציה (פרץ) – טורינו 

ספורט3

18:00 טורניר שיקגו, טניס נשים 

ספורט4

21:50 קריסטל פאלאס – ברייטון 

 

שלישי 28.9 – סוכות

ספורט1

18:00 טורניר שיקגו, טניס נשים 

 

רביעי 29.9

ספורט1

19:00 טורניר שיקגו, טניס נשים 

 

ספורט2

19:40 וספרם – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

21:40 פלנסבורג – פ.ס.ז’ (כדוריד אלופות) 

01:10 (בין רביעי לחמישי) ליברטאד – בראגנטינו (חצי גמר סודאמריקנה, גומלין)

ספורט3

02:00 (בין רביעי לחמישי) אטלנטה – אינטר מיאמי 

ספורט4

03:25 (בין רביעי לחמישי) את’ מיניירו – פלמיירס (חצי גמר ליברטדורס, גומלין)

 

חמישי 30.9

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית על גבי פנרבחצ’ה – אולימפיאקוס  

21:50 חגיגה אירופית על גבי ווסט האם – ראפיד וינה 

24:00 טורניר שיקגו, טניס נשים 

ספורט2

19:35 רומא – זוריה (קונפרנס ליג) 

21:50 סלטיק (עבדה וביטון) – לברקוזן (אירופית) 

03:25 (בין חמישי לשישי) אתלטיקו פראנאנסה – פניארול (חצי גמר סודאמריקנה, גומלין)

ספורט3

19:30 (19:45) לאסק – מכבי ת”א (קונפרנס ליג) 

21:50 (22:00) טוטנהאם – מורה (קונפרנס ליג) 

03:25 (בין חמישי לשישי) ברצלונה – פלמנגו (חצי גמר ליברטדורס ,גומלין)

ספורט4

19:35 שטורם גראץ – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי, אירופית) 

21:50 (22:00) אוניון ברלין – מכבי חיפה (קונפרנס ליג) 

03:05 (בין חמישי לשישי) דאלאס – קנזס (קינדה)

 

שישי 1.10

ספורט1

19:25 ורדר ברמן – היידנהיים משולב עם ארצגבירגה אווה – המבורג (בונדסליגה 2) 

21:25 קלן – גרויתר פורת 

ספורט2

21:40 סטוק – ווסט ברומיץ’ (צ’מפיונשיפ) 

ספורט3

23:10 פמליקאו – ויטוריה גימראיש 

ספורט4

19:00 רבעי גמר טורניר שיקגו, טניס נשים

 

 

 

יש לבדוק גם

היכונו לאירוע המעריצים של נטפליקס

“טודום” ייצא לדרך ב-18:50 שעון ישראל. כאן תוכלו לראות הכל בשידור ישיר מעדיפים שפה אחרת? …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.