יום שישי , אוגוסט 12 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 11.9

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

14:20 קריסטל פאלאס – טוטנהאם 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – מנצ'סטר סיטי 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 צ'לסי – אסטון וילה 

21:30 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

22:55 טנריפה – ריאל מדריד (חצי גמר סופרקאפ, סל) 

00:55 (ראשוני מ – 19:55) ברצלונה – ולנסיה (חצי גמר סופרקאפ סל)

ספורט2

13:25 ווסטהאם – אסטון וילה (נשים)

16:15 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

16:50 מנצ'סטר יונייטד – ניוקאסל 

19:20 לייפציג – באיירן מינכן 

22:25 ספורטינג ליסבון – פורטו 

24:30 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

03:35 (בין שבת לראשון) קנזס (קינדה) – שיקגו 

ספורט3

14:25 אינגולשטאט – ורדר ברמן (בונדסליגה 2) 

16:25 לברקוזן – דורטמונד משולב עם הופנהיים (דאבור) – מיינץ 

18:40 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

19:15 מכבי ת"א – מכבי פ"ת 

21:55 אלקמאר – פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) 

24:00 (ראשוני מ 17:00) ארסנל – נוריץ' 

ספורט4

14:30 גרנד פרי שייט סאלי, צרפת 

17:10 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

17:45 הפועל ק"ש – הפועל ת"א 

20:10 לקראת מכבי חיפה – בני סכנין 

20:25 (20:30) מכבי חיפה – בני סכנין 

22:40 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

23:30 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

02:30 (בין ראשון לשני) מרוץ הנסקאר, ריצ'מונד 

 

ראשון 12.9

ספורט1

14:25 צ'לסי – אברטון (נשים)

17:00 שמינית גמר אליפות אירופה בכדורעף 

20:00 הפועל ב"ש – הפועל חדרה 

22:30 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

ספורט2

16:25 נוטינגהאם פורסט – קארדיף (צ'מפיונשיפ) 

18:20 לידס – ליברפול 

20:25 (החל ב 20:00) טרבזונספור – גלאטסראי 

21:55 פלמיירס – פלמנגו עם פריצות לפורטלזה – את' מיניירו 

00:10 את' גויאניינסה – קורינתיאנס 

ספורט3

13:50 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים, חלק ב'

14:25 פאדרבורן – שאלקה (בונדסליגה 2) 

16:20 פרנקפורט – שטוטגרט 

18:20 בוכום – הרטה ברלין 

20:20 מנשנגלאדבך – ארמיניה בילפלד 

ספורט4

14:25 אנדרלכט (רפאלוב) – מכלן 

17:25 מורירנסה – פמליקאו 

19:25 גמר הסופרקאפ, סל ספרדי 

21:30 שמינית גמר אליפות אירופה בכדורעף 

  

שני  13.9

ספורט1

21:50 אברטון – ברנלי 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

17:00 שמינית גמר אליפות אירופה בכדורעף 

20:00 שמינית גמר אליפות אירופה בכדורעף 

ספורט3

ספורט4

19:55 איסתקלאל – אל אהלי (שמינית גמר אלופות מערב אסיה)

 

שלישי 14.9

ספורט1

17:10 מכבי חיפה – פיינורד (קונפרנס ליג) 

ספורט2

17:15 מכבי ת"א – אלשקרט (קונפרנס ליג) 

ספורט3

18:30 רבע גמר אליפות אירופה בכדורעף 

21:30 רבע גמר אליפות אירופה בכדורעף 

02:30 (בין שלישי לרביעי) טורונטו – אינטר מיאמי 

ספורט4

11:55 נאגויה – דאגו (שמינית גמר אלופות מזרח אסיה)

13:55 אולסאן – קאווסאקי (שמינית גמר אלופות מזרח אסיה)

02:55 (בין שלישי לרביעי) בוקה ג'וניורס – דפנסה אי חוסטיסיה 

 

רביעי 15.9 – ערב יום כיפור

ספורט2

11:25 ג'ונבוק – פאטום (שמינית גמר אלופות מזרח אסיה)

ספורט3

11:55 אוסאקה – פואנג (שמינית גמר אלופות מזרח אסיה)

 

חמישי 16.9 – יום כיפור (שידורים החל מ 19:35)

ספורט1

21:50 חגיגה אירופית על גבי לסטר – נאפולי

ספורט2

19:35  ריאל בטיס – סלטיק (עבדה וביטון, אירופית)

21:50 פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) – ריאל סוסידאד (אירופית) 

ספורט3

19:35 דינאמו זאגרב – ווסטהאם (אירופית)

21:50 לסטר – נאפולי (אירופית) 

ספורט4

19:35 רן – טוטנהאם (קונפרנס ליג)

21:50 רומא – צסק"א סופיה (קונפרנס ליג) 

03:35 (בין חמישי לשישי) קנזס (קינדה) – מינסוטה 

 

שישי 17.9

ספורט1

19:25 שאלקה – קרלסרוהה (בונדסליגה 2) 

21:20 הרטה ברלין – גרויתר פורת 

ספורט2

21:50 ניוקאסל – לידס 

02:00 (בין שישי לשבת) אינטר מיאמי – ניו יורק רד בולס 

 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.7 ספורט1 20:25 מכבי חיפה – הפועל ב"ש, אלוף האלופים  ספורט2 13:55 סט. פאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.