יום חמישי , מאי 19 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 7.8

ספורט1

19:05 (19:15) לסטר – מנצ'סטר סיטי (מגן הקהילה) 

21:40 ויסבאדן – דורטמונד (גביע גרמני) 

02:30 (02:38 בין שבת לראשון) קולומבוס – אטלנטה 

ספורט2

14:40 מנ' יונייטד – אברטון 

16:55 בלקבורן – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

20:50 (21:00) איאקס – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי, סופרקאפ) 

02:10 (בין שבת לראשון) גודוי קרוס – ריבר פלייט 

ספורט3

16:25 סנדהאוזן – לייפציג (גביע גרמני) 

19:15 (19:30) הפועל חיפה – הפועל ק"ש  (טוטו, משולב) 

20:00 הפועל חדרה – בני סכנין (משולב, טוטו) 

22:00 שפילד יונייטד – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ) 

04:05 (04:08 בין שבת לראשון) קולורדו – קנזס (קינדה)

ספורט4

20:15 (20:30) הפועל ת"א – בית"ר י-ם (טוטו) 

22:55 ריאל בטיס – רומא 

01:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר סיליקון ואלי, טניס נשים 

04:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר סיליקון ואלי, טניס נשים 

 

ראשון 8.8

ספורט1

15:25 פולהאם – מידלסברו (צ'מפיונשיפ) 

19:25 ריאל מדריד – מילאן 

22:20 ברצלונה – יובנטוס (גביע גאמפר) 

ספורט2

17:55 פיינורד (מרציאנו) – אתלטיקו מדריד 

19:55 פורטו – בלננסס 

22:25 פאסוס פריירה  – פמליקאו 

00:20 (החל ב 00:15) פלמנגו – אינטרנסיונל 

ספורט3

14:25 סטנדארד ליאז' (שמיר) – אנטוורפן 

16:25 מנהיים – פרנקפורט (גביע גרמני) 

19:25 אנדרלכט (רפאלוב) – סרה 

22:00 מרוץ הנסקאר, ניו יורק 

 

ספורט4

17:55 ליברפול – אתלטיק בילבאו 

20:20 (20:30) מכבי פ"ת – מכבי נתניה (טוטו) 

23:55 בוקה ג'וניורס – ארחנטינוס ג'וניורס 

02:00 (בין ראשון לשני) גמר טורניר סיליקון ואלי, טניס נשים 

 

שני  9.8

ספורט1

20:55 ליברפול – אוסאסונה 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:00 טורניר טורונטו, טניס 

ספורט3

18:00 טורניר מונטריאול, טניס נשים 

ספורט4

19:25 ויקטוריה קלן – הופנהיים (דאבור, גביע גרמני) 

21:40 קייזרסלאוטרן – מנשנגלאדבך (גביע גרמני) 

 

שלישי 10.8

ספורט1

18:00 טורניר טורונטו, טניס 

ספורט2

18:00 טורניר מונטריאול, טניס נשים 

20:25 שחטיור דונייצק (סולומון) – גנק (מוק' ליגת האלופות, גומלין) 

ספורט3

19:50 (20:00) הפועל ק"ש – הפועל חדרה (טוטו) 

22:05 (החל ב 22:00)  בולטון – בארנסלי (גביע הליגה) 

ספורט4

20:20 (20:30) הפועל נוף הגליל – הפועל חיפה (טוטו) 

01:10 (בין שלישי לרביעי) רוסאריו – בראגנטינו (רבע גמר סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) סאו פאולו – פלמיירס (רבע גמר ליברטדורס)

 

רביעי 11.8

ספורט1

18:00 (עד 06:00 לערך) טורניר טורונטו, טניס 

ספורט2

18:00 (עד 06:00 לערך) טורניר מונטריאול, טניס נשים 

ספורט3

19:50 (20:00) הפועל ירושלים – מכבי פ"ת (טוטו) 

22:05 (החל ב 21:45) לייטון אוריינט – ק.פ.ר. (גביע הליגה) 

01:10 (בין רביעי לחמישי) ספורטינג קריסטל – פניארול (רבע גמר סודאמריקנה)

ספורט4

20:20 (20:30) מכבי נתניה – הפועל ת"א (טוטו) 

01:10 (בין רביעי לחמישי) אולימפיה – פלמנגו (רבע גמר ליברטדורס)

03:25 (בין רביעי לחמישי) ריבר פלייט – את' מיניירו (רבע גמר ליברטדורס)

 

חמישי 12.8

ספורט1

18:00 (עד 06:00 לערך) טורניר טורונטו, טניס 

ספורט2

18:00 (עד 20:00 לערך) טורניר מונטריאול, טניס נשים 

21:40 HB טורשאבן – מכבי חיפה (מוק' הקונפרנס,סיבוב 3, גומלין) 

03:25 (בין חמישי לשישי)  XXX – ברצלונה (רבע גמר ליברטדורס)

ספורט3

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – שלונסק ורוצלאב (מוק' הקונפרנס,סיבוב 3, גומלין) 

22:10 (עד 06:00 לערך) טורניר מונטריאול, טניס נשים 

ספורט4

20:15 (20:30) מכבי ת"א – ספרטק טרנבה (מוק' הקונפרנס,סיבוב 3, גומלין)

01:10 (בין חמישי לשישי) קיטו – את' פראנאנסה (רבע גמר סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) סאנטוס – ליברטאד (רבע גמר סודאמריקנה)

 

שישי 13.8

ספורט1

21:20 מנשנגלאדבך – באיירן מינכן (מחזור הפתיחה) 

ספורט2

19:25 סט. פאולי – המבורג משולב עם שאלקה – ארצגבירגה אווה  (בונדסליגה 2) 

21:50 ברנטפורד – ארסנל (פרמיירליג, מחזור הפתיחה) 

ספורט3

19:00 2 רבעי גמר טורניר מונטריאול, טניס נשים 

02:00 2 רבעי גמר טורניר מונטריאול, טניס נשים 

ספורט4

19:00 2 רבעי גמר טורניר טורונטו, טניס 

02:00 2 רבעי גמר טורניר טורונטו, טניס 

 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

שבת 30.4 ספורט1 14:20 ניוקאסל – ליברפול  16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – ברנלי  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.