יום שלישי , מאי 17 2022
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 שבת 14.8

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם חנן בן ארי – חלק א'

14:20 מנצ'סטר יונייטד – לידס 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – וולבס 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 נוריץ' – ליברפול 

21:25 יובנטוס – אטאלנטה (הכנה) עם פריצות לקליארי – פיזה (22:00, יונתן כהן, גביע)

03:35 (03:38 בין שבת לראשון) דאלאס – קנזס (קינדה)

ספורט2

14:25 פיטרבורו – דרבי קאונטי (צ'מפיונשיפ) 

16:50 צ'לסי – קריסטל פאלאס 

19:50 סערה בממלכה עם חנן בן ארי – חלק א'

20:20 (20:30) בני סכנין – הפועל ק"ש (טוטו, משולב) 

20:20 (20:30) הפועל חדרה – הפועל נוף הגליל (טוטו, משולב) 

22:40 (החל ב 22:30) בראגה – ספורטינג ליסבון 

00:55 (בין שבת לראשון) את' מיניירו – פלמיירס 

03:00 חצי גמר טורניר טורונטו, טניס 

ספורט3

14:25 הולשטיין קיל – יאן ריגנסבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 אאוגסבורג – הופנהיים (דאבור) עם פריצות לאוניון ברלין – לברקוזן

19:20 דורטמונד – פרנקפורט  

21:30 סערה בממלכה עם חנן בן ארי – חלק א'

22:00 חצי גמר טורניר טורונטו, טניס 

01:00 חצי גמר 2 טורניר מונטריאול, טניס נשים 

ספורט4

11:45 חצי גמר כדורעף חופים, נשים 

12:45 חצי גמר כדורעף חופים, נשים 

16:50 ווטפורד – אסטון וילה 

19:40 הראקלס – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) 

21:55 איאקס – ניימיכן 

23:55 ריבר פלייט – ולס סארספילד 

 

 

ראשון 15.8

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם חנן בן ארי, חלק א'

15:50 ניוקאסל – ווסטהאם 

18:10 טוטנהאם – מנצ'סטר סיטי 

20:30 גמר טורניר מונטריאול, טניס נשים 

23:00 גמר טורניר טורונטו, טניס 

ספורט2

13:00 חצי גמר כדורעף חופים 

14:00 חצי גמר כדורעף חופים 

17:30 מדליית ארד כדורעף חופים 

18:45 גמר כדורעף חופים 

20:20 (20:30) הפועל ת"א – הפועל ירושלים (טוטו) 

01:00 שיקגו – קולומבוס 

ספורט3

14:25 ורדר ברמן – פאדרבורן (בונדסליגה 2) 

16:20 מיינץ – לייפציג 

18:25 קלן – הרטה ברלין 

21:10 סערה בממלכה עם חנן בן ארי, חלק א'

21:40 ונציה (דור פרץ) – פרוזינונה (גביע) 

00:10 פורטלזה – סאנטוס 

ספורט4

17:40 ווילם וו – פיינורד (מרציאנו) 

20:20 (20:30) בית"ר י-ם – מכבי נתניה (טוטו) 

22:40 סערה בממלכה עם חנן בן ארי, חלק א'

23:55 אסטודיאנטס – בוקה ג'וניורס 

 

 שני  16.8

ספורט1

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:40 גירסונספור – גלאטסראי 

02:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט4

18:55 בולוניה – טרנאנה (גביע) 

21:55 סמפדוריה – אלסנדריה (גביע) 

 

 

שלישי 17.8

ספורט1

18:00 טורניר סינסינטי, טניס 

02:00 טורניר סינסינטי, טניס

ספורט2

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט3

01:10 ברגנטינו – רוסאריו (רבע גמר סודאמריקנה, גומלין)

03:25 פלמיירס – סאו פאולו (רבע גמר ליברטדורס, גומלין)

ספורט4

21:20 דורטמונד – באיירן מינכן (סופרקאפ) 

 

רביעי 18.8 

ספורט1

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט2

01:10 פלמנגו – אולימפיה (רבע גמר ליברטדורס, גומלין)

03:25 את' מיניירו – ריבר פלייט (רבע גמר ליברטדורס, גומלין)

ספורט3

18:00 טורניר סינסינטי, טניס 

02:00 טורניר סינסינטי, טניס 

ספורט4

03:35 קנזס (קינדה) – פורטלנד 

 

חמישי 19.8

ספורט1

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט2

03:25 ברצלונה – פלומיננסה (רבע גמר ליברטדורס, גומלין)

ספורט3

17:55 סרביה – בוסניה (אליפות אירופה בכדורעף נשים) 

20:25 גרמניה – פולין (אליפות אירופה בכדורעף נשים) 

01:10 את' פראנאנסה – קיטו (רבע גמר סודאמריקנה, גומלין)

03:25 ליברטאד – סאנטוס (רבע גמר סודאמריקנה, גומלין)

ספורט4

18:00 טורניר סינסינטי, טניס 

 

שישי 20.8

ספורט1

16:00 גרנד פרי סאלי דנמרק, שייט 

19:25 דיסלדורף -הולשטיין קיל עם פריצות להאנובר -היידנהיים (בונדסליגה 2) 

21:20 לייפציג – שטוטגרט 

ספורט2

18:10 איטליה – בלארוס (אליפות אירופה בכדורעף נשים) 

21:40 בריסטול סיטי – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

20:00 2 רבעי גמר סינסינטי, טניס 

02:00 2 רבעי גמר סינסינטי, טניס 

ספורט4

18:00 רבעי גמר טורניר סינסינטי, טניס נשים 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

שבת 30.4 ספורט1 14:20 ניוקאסל – ליברפול  16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – ברנלי  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.