יום רביעי , ספטמבר 22 2021
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 17.7

ספורט1

21:40 קלאב ברוז’ – גנק (סופרקאפ בלגי) 

ספורט2

22:55 סאו פאולו – פורטלזה 

00:55 קורינתיאנס – אתלטיקו מיניירו 

ספורט3

16:00 תחרות גרנד פרי, שייט סאלי 

00:00  אטלנטה – ניו אינגלנד 

02:00 ניו יורק רד בול – אינטר מיאמי 

ספורט4

02:25 גרנדה – קטאר (גולד קאפ)

04:25 פנמה – הונדורס (גולד קאפ)

 

ראשון 18.7

ספורט1

21:55 אתלטיקו גויאניינסה  – פלמיירס 

00:10 באהייה – פלמנגו 

ספורט2

23:55 ארצות הברית – קנדה (גולד קאפ)

04:50 (בין ראשון לשני) מקסיקו – אל סלבדור (גולד קאפ)

ספורט3

16:30 תחרות גרנד פרי, שייט סאלי 

22:00 מרוץ הנסקאר, ניו המפשייר 

ספורט4

23:55 ריבר פלייט – קולון (מחזור הפתיחה בארגנטינה) 

04:50 (בין ראשון לשני) גוואטמלה – טרינידד וטובגו (גולד קאפ)

 

שני  19.7

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

שלישי 20.7

ספורט1

18:55  ליברפול – אינסברוק (טורניר הכנה) 

19:40 ליברפול – שטוטגרט (טורניר הכנה) 

01:10 אתלטיקו מיניירו – בוקה ג’וניורס (ליברטדורס)

03:25 ראסינג – סאו פאולו (ליברטדורס)

ספורט2

01:10 פלומיננסה – סרו פורטניו (ליברטדורס)

03:25 את’ פראנאנסה – אמריקה דה קאלי (סודאמריקנה)

ספורט3

01:10 גרמיו – קיטו (סודאמריקנה)

03:55 פנמה – גרנדה (גולד קאפ)

ספורט4

01:55 קוסטה ריקה – ג’מייקה (גולד קאפ)

03:55 הונדורס – קטאר (גולד קאפ)

 

רביעי 21.7

ספורט1

01:10 פלמיירס – אוניברסידאד קתוליקה (ליברטדורס)

03:25 ארחנטינוס ג’וניורס – ריבר פלייט (ליברטדורס)

ספורט2

21:55 פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) – גלאטסראי (מוק’ האלופות) 

02:30 אינטר מיאמי – ניו אינגלנד 

ספורט3

01:10 ארסנל – ספורטינג קריסטל (סודאמריקנה)

03:25 פלמנגו – דפנסה אי חוסטיסיה (ליברטדורס)

ספורט4

01:10 ברצלונה – ולס סארספילד (ליברטדורס)

03:35 קנזס (קינדה) – סן חוזה 

 

חמישי 22.7

ספורט1

20:55 ארדה – הפועל ב”ש (מוק’ הקונפרנס) 

01:10 אינדפנדיינטה – סאנטוס (סודאמריקנה)

03:25 אינטרנסיונל – אולימפיה (ליברטדורס)

ספורט2

03:25 פניארול – נסיונאל (סודאמריקנה)

ספורט3

18:55 קרבאך – מ.ס. אשדוד (מוק’ הקונפרנס) 

02:35 אורלנדו – פילדלפיה 

ספורט4

שעה? סוטייסקה (מונטנגרו)/גאגרה (גאורגיה) – מכבי ת”א (מוק’ הקונפרנס) 

           

03:25 רוסאריו – דפורטיבו טאצ’ירה (סודאמריקנה)

 

 

 

שישי 23.7

ספורט1

19:10 ליברפול – מיינץ (הכנה) 

21:25 שאלקה – המבורג (בונדסליגה 2, מחזור הפתיחה) 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

  שבת 28.8 ספורט1 13:40 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים 14:20 מנצ’סטר סיטי – ארסנל  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.