יום שלישי , אוגוסט 16 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת  3.7

ספורט1

17:15 סערה בממלכה עם טל ברמן

17:45 אולפן היורו 

18:50 צ'כיה – דנמרק (רבע גמר יורו 2020) 

21:00 אולפן היורו 

21:50 אוקראינה – אנגליה (רבע גמר יורו 2020) 

24:00 סערה בממלכה עם טל ברמן

01:00 סיכום היום ביורו 

ספורט2

16:30 סערה בממלכה עם טל ברמן

17:00 לייב מבאקו: לקראת צ'כיה – דנמרק

ספורט3

20:30 סערה בממלכה עם טל ברמן

21:00 לייב מהאולימפיקו: לקראת אוקראינה – אנגליה

00:05 קולומבוס – ניו אינגלנד 

02:30 מונטריאול – אינטר מיאמי 

ספורט4

00:20 סערה בממלכה עם טל ברמן

00:50 אורוגוואי – קולומביה (רבע גמר קופה אמריקה) 

03:20 סערה בממלכה עם טל ברמן

03:50 ארגנטינה – אקוואדור (רבע גמר קופה אמריקה) 

רשת 13

24:00 אולפן סיכום היום ביורו 

 

ראשון 4.7

ספורט1

17:00 דיימונד ליג, שטוקהולם 

ספורט2

05:35 לוס אנג'לס גלאקסי — קנזס (קינדה)

ספורט3

ספורט4

 

שני 5.7

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

01:50 חצי גמר קופה אמריקה 

 

שלישי  6.7

ספורט1

01:00 סיכום היום ביורו 

03:50 חצי גמר קופה אמריקה 

ספורט2

20:00 לייב מוומבלי: לקראת חצי גמר יורו 2020

רשת 13

21:30 אולפן היורו

21:50 חצי גמר היורו 

24:00 אולפן סיכום היום ביורו 

 

רביעי 7.7

ספורט1

01:00 סיכום היום ביורו 

02:00 ניו אינגלנד – טורונטו 

04:00 סיאטל – יוסטון 

ספורט2

19:45 מכבי חיפה – קייראט (מוק' ליגת האלופות, סיבוב 1) 

ספורט3

ספורט4

20:00 לייב מוומבלי: לקראת חצי גמר יורו 2020

רשת 13

21:30 אולפן היורו

21:50 חצי גמר היורו 

24:00 אולפן סיכום היום ביורו 

 

חמישי 8.7

ספורט2

12:40 יורו 2020 בגיימינג 

 

שישי 9.7

ספורט1

21:00 דיימונד ליג, מונאקו 

ספורט2

12:40 יורו 2020 בגיימינג 

02:50 מקום שלישי בקופה אמריקה 

 

שבת 10.7

ספורט1

22:25 פלמיירס – סאנטוס 

02:50 גמר קופה אמריקה 

ספורט2

12:40 יורו 2020 בגיימינג 

23:50 אל סלבדור – קוראסאו (משחק הפתיחה, גולד קאפ) 

04:50 (בין שבת לראשון) מקסיקו – XXX (גולד קאפ)

 

ראשון 11.7

ספורט1

01:00 סיכום היום ביורו (צ'רלטון) 

ספורט2

20:00 לייב מוומבלי: לקראת גמר יורו 2020

01:20 (בין ראשון לשני) קנדה – מרטיניק (גולד קאפ)

03:25 (בין ראשון לשני) ארה"ב – XXXX (גולד קאפ)

ספורט3

22:30 מרוץ הנסקאר, אטלנטה 

ספורט4

00:10 פלמנגו – שאפוקאנסה 

רשת 13

21:30 אולפן היורו

21:50 גמר היורו 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת  23.7 ספורט1 21:50 צרפת – הולנד (רבע גמר יורו 2022 נשים)  02:55 (בין שבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.