יום ראשון , ספטמבר 19 2021
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

 

שבת 24.7

ספורט1

14:25 דינמו דרזדן – אינגולשטאט (בונדסליגה 2) 

17:25 באיירן מינכן – איאקס (הכנה) 

ספורט2

22:50 גרמיו – אמריקה מיניירו 

00:50 פלמיירס – פלומיננסה 

ספורט3

16:55 דורטמונד – את’ בילבאו (הכנה) 

21:25 ורדר ברמן – האנובר  (בונדסליגה 2) 

02:10 (בין שבת לראשון) באנפילד – בוקה ג’וניורס 

ספורט4

22:30 אטלנטה – קולומבוס 

02:25 (בין שבת לראשון) קטאר – אל סלבדור (רבע גמר גולד קאפ)

04:50 (בין שבת לראשון) מקסיקו – הונדורס (רבע גמר גולד קאפ)

 

ראשון 25.7

ספורט1

14:25 סט. פאולי – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

20:00 לקראת אלוף האלופים 

20:25 מכבי חיפה – מכבי ת”א (אלוף האלופים) 

03:25 (בין ראשון לשני) אברטון – מיז’ונאריוס (טורניר פלורידה)

ספורט2

16:55 קלאב ברוז’ – אופן 

21:50 פלמנגו – סאו פאולו 

00:05 סאנטוס – אתלטיקו גויאניינסה 

ספורט3

01:00 ניו יורק סיטי – אורלנדו 

04:05 סיאטל – קנזס 

ספורט4

23:55 ריבר פלייט – אוניון סנטה פה 

01:55 (בין ראשון לשני) קוסטה ריקה – קנדה (רבע גמר גולד קאפ)

04:25 (בין ראשון לשני) ארה”ב – ג’מייקה (רבע גמר גולד קאפ)

 

 שני  26.7

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:55 ויסלה קראקוב (דור חוגי) – זגלביה לובין (הליגה הפולנית, מחזור הפתיחה)

 

שלישי 27.7

ספורט2

02:55 (בין שלישי לרביעי) בוקה ג’וניורס – סן לורנסו 

 

רביעי 28.7

ספורט1

20:40 מיטיולן  – סלטיק (עבדה, גומלין מוק’ אלופות) 

ספורט2

18:55 באיירן מינכן – מנשנגלאדבך (הכנה) 

20:55 גלאטסראי – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי, גומלין מוק’ אלופות) 

02:55 (בין רביעי לחמישי) לאנוס – ריבר פלייט 

ספורט4

20:40 זלצבורג – את’ מדריד (הכנה) 

00:55 (בין רביעי לחמישי) משחק על מקום 3 (טורניר פלורידה)

03:25 (בין רביעי לחמישי) גמר טורניר פלורידה 

 

 חמישי 29.7

ספורט1

20:15 (20:30) מכבי ת”א – סוטייסקה (מוק’ הקונפרנס, גומלין)

ספורט2

19:45 (20:00) מכבי חיפה – דינמו טביליסי (מוק’ הקונפרנס, גומלין)

02:25 (בין חמישי לשישי) חצי גמר גולד קאפ (שדר אנגלי)

05:10 (בין חמישי לשישי) חצי גמר גולד קאפ (שדר אנגלי)

ספורט3

ספורט4

19:45 (20:00) הפועל ב”ש – ארדה (מוק’ הקונפרנס, גומלין)

 

שישי 30.7

ספורט1

19:25 פאדרבורן – נירנברג (בונדסליגה 2) 

ספורט2

17:55 דורטמונד – בולוניה (הכנה) 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

  שבת 28.8 ספורט1 13:40 סערה בממלכה עם המדליסטים האולימפיים 14:20 מנצ’סטר סיטי – ארסנל  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.