שבת , יולי 24 2021
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 19.6

ספורט1

01:00 סיכום היום ביורו 

ספורט2

ספורט3

12:00 חצי גמר טורניר ברלין, טניס נשים 

17:00 חצי גמר טורניר ברלין, טניס נשים 

03:05 די.סי יונייטד – אינטר מיאמי 

05:35 פורטלנד – קנזס 

ספורט4

15:15 אולפן היורו 

15:50 הונגריה – צרפת (יורו) 

18:00 אולפן היורו 

18:50 פורטוגל – גרמניה (יורו) 

21:00 אולפן יורו 

21:50 ספרד – פולין (יורו) 

24:15 סערה בממלכה עם ברק בכר, חלק ב’

רשת 13

24:00 אולפן סיכום היום ביורו 

 


ראשון 20.6

ספורט1

17:35 סערה בממלכה עם ברק בכר, חלק ב’

18:00 אולפן היורו 

18:50 שוייץ – טורקיה (יורו) 

21:00 אולפן היורו 

01:00 סיכום היום ביורו 

ספורט2

18:00 אולפן היורו 

18:50 איטליה – וויילס (יורו) 

21:00 אולפן היורו 

00:10 סאנטוס – סאו פאולו 

ספורט3

23:50 ונצואלה – אקוודור (קופה) 

02:50 קולומביה – פרו (קופה) 

ספורט4

16:30 גמר טורניר ברלין, טניס נשים 

22:30 מרוץ הנסקאר, נאשוויל 

רשת 13

24:00 אולפן סיכום היום ביורו 

 

שני  21.6

ספורט1

13:00 טורניר אוסבורן, טניס נשים 

01:00 סיכום היום ביורו 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:00 אולפן יורו 

21:50 רוסיה – דנמרק (יורו) 

ספורט3

23:50 אורוגוואי – צ’ילה (קופה) 

02:50 ארגנטינה – פראגוואי (קופה) 

ספורט4

18:50 אוקראינה – אוסטריה (יורו) 

21:00 אולפן יורו 

21:50 פינלנד – בלגיה (יורו) 

רשת 13

18:30 אולפן היורו 

18:50 צפון מקדוניה – הולנד (יורו) 

24:00 אולפן סיכום היום ביורו 

 

 

שלישי 22.6

ספורט1

21:50 קרואטיה – סקוטלנד (יורו) 

01:00 סיכום היום ביורו 

ספורט2

13:00 טורניר אוסבורן, טניס נשים 

ספורט3

ספורט4

רשת 13

21:30 אולפן היורו 

21:50 צ’כיה – אנגליה (יורו) 

24:00 אולפן סיכום היום ביורו 

 

 

רביעי 23.6

ספורט1

13:00 טורניר אוסבורן, טניס נשים 

01:00 סיכום היום ביורו 

ספורט2

18:00 אולפן היורו 

18:50 שבדיה – פולין (יורו) 

21:00 אולפן היורו 

03:35 קנזס (קינדה) – קולורדו 

ספורט3

23:50 אקוואדור – פרו (קופה) 

02:50 ברזיל – קולומביה (קופה) 

ספורט4

18:00 אולפן היורו 

18:50 סלובקיה – ספרד (יורו)  

21:00 אולפן היורו 

21:50 גרמניה – הונגריה (יורו) 

רשת 13

21:30 אולפן היורו 

21:50 פורטוגל – צרפת (יורו) 

24:00 סיכום היום ביורו 

 

חמישי 24.6

ספורט1

13:00 טורניר אוסבורן, טניס נשים 

ספורט2

12:55 גואנגז’ו – אוסאקה (אלופות אסיה)

16:55 קיצ’י – פורט (אלופות אסיה)

19:55 קיל – למגו (כדוריד גרמני) 

ספורט4

23:50 בוליביה – אורוגוואי (קופה) 

02:50 צ’ילה – פראגוואי (קופה) 

 

 

שישי 25.6

ספורט1

13:00 חצי גמר טורניר אוסבורן, טניס נשים 

15:30 חצי גמר טורניר אוסבורן, טניס נשים 

ספורט2

ספורט3

12:55 נאגויה – פוהאנג סטילרס (אלופות אסיה)

16:55 טמפינס רוברס – גמבה  אוסקה (אלופות אסיה)

18:55 ג’אונבוק מוטורס – סידני  (אלופות אסיה)

ספורט4

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

  שבת  3.7 ספורט1 17:15 סערה בממלכה עם טל ברמן 17:45 אולפן היורו  18:50 צ’כיה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.