יום שישי , יולי 23 2021
אמונה, דרור משעני, אחוזת בית

אמונה

קוראות וקוראים יקרים,

כבר הרבה זמן אני נשאל, "מה שלום אברהם אברהם ומתי הוא חוזר אלינו". אז הנה – אברהם חזר.

הרעיון לרומן החדש, אמונה, עלה בדעתי לפני שנים, כשקראתי בעיתון ידיעה על תינוקת שנמצאה עזובה מחוץ לבית חולים. מי יכול היה להשאיר אותה שם? ולמה? השאלות האלה ליוו אותי מאז. בינתיים כתבתי ספרים אחרים, אפילו בלי הבלש שלי (שלוש), אבל אברהם התעקש שהתעלומה הזאת חייבת להתפענח, כדי שהתינוקת שנכנסה לדמיון של שנינו לא תישאר נטושה.

אמונה הוא ספר שאני מקדיש לכל מי ששמרו עליה – ומקווה שגם מי שאיבדו אותה, ינסו למצוא אותה בו מחדש. 

קריאה נעימה,

דרור משעני

 

 

 

לוגו חדש ספרי אחוזת בית אפור

 

אמונה

דרור משעני

הספר הרביעי בסדרת הבלש אברהם אברהם

והרומן החמישי של דרור משעני ("תיק נעדר", "שלוש")

 

 

רב-פקד אברהם אברהם, חוקר המשטרה החולוני, חוזר – ומבקש לעצמו תיקים גדולים יותר וסיפורים שיש בהם גם מנצחים

 

ב"אמונה" עומדות בפני אברהם שתי חקירות. בראשונה, תינוקת בת יומה נמצאת בתוך תיק מחוץ לבית חולים, והאישה החשודה שהשאירה אותה שם נתפסת מיד. אברהם, המובס מתיקים כואבים של אלימות במשפחה, מעדיף לא להאזין לסיפורה ומתרכז בחקירה השנייה – חיפושים אחרי תייר שווייצרי מסתורי, בעל כמה שמות ודרכון מזויף, שנעלם מבית מלון בבת ים, כאילו בלעה אותו האדמה.

שתי החקירות האלה, השונות לכאורה זו מזו, יובילו את אברהם קרוב מאוד הביתה וגם הרחק ממנו, לפריז המוכרת לו מספרי הבלשים האהובים עליו. הן יפגישו אותו עם אנשים שהוא חשב שהוא יודע עליהם הכול, ועם אנשים שלא פגש מעולם ושלא ברור אם הם קיימים, ויחשפו בפניו סיפורים שהוא יצטרך להחליט אם הוא מאמין בהם או לא. בסופן הוא יצטרך לענות על שאלה הנוגעת גם לחייו: מהו הדבר הנכון לעשות?

"אמונה" הוא הספר הרביעי בסדרת הבלש אברהם אברהם, והרומן החמישי של דרור משעני ("תיק נעדר", "שלוש"), שספריו קנו לו קהל אוהבים גדול, זכו בפרסים חשובים ברחבי העולם, ועוּבּדו לקולנוע ולטלוויזיה. בספרו החדש, הכתוב ביד אמן, מרשה לעצמו משעני, כמו הבלש שלו, להפליג לעולמות רחוקים ולנסח עמדה אתית אמיצה ויוצאת דופן, כשם שהיא מלאת תקווה ואהבת אדם.

יש לבדוק גם

סטייל משלך

חדש בהוצאת "אחוזת בית" מאת כתבת האופנה המיתולוגית שירה ברויאר:   סטייל משלךְ  10 צעדים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.