יום רביעי , מאי 19 2021
מולאן

מארס 2021 בפרטנר tv

מולאן (רק בפרטנר TV)

חיכינו שנה שלמה והנה היא סוף סוף כאן! גרסת הלייב אקשן המדוברת של דיסני לסרט 'מולאן' נוחתת בפרטנר TV לפני כולם! הלוחמת הסינית מחליפה את אביה בקרב למען כבוד המשפחה ובעודה מתחזה לגבר, הופכת לאחת הלוחמות הגדולות ביותר שידעה ממלכת סין.לאחר שלא הגיע לבתי הקולנוע בישראל בשל הקורונה, הסרט המדובר מגיע ישירות לפרטנר TV, לרכישה לצפייה ללא הגבלת זמן.

 

לרכישה ב-VOD החל מ-1.3 לצפייה ללא הגבלת זמן בפרטנר TV

זמין גם להשכרה ב-VOD החל מתאריך 15.3

 

 

ערוץ VICE – 'ובינתיים כולנו נמות' ‘While the Rest of Us Die’

 

על פי ספרו של גארט גרף, הסדרה בת שישה החלקים חושפת את התוכניות הלקויות של ממשלת ארה"ב להגן על אזרחיה. התוכנית פורשת את הוצאות הביטחון הלאומי של אמריקה על ערי מחתרת נסתרות, חיל אוויר חשאי ותוכנית להשעות את הדמוקרטיה במטרה לשרת את האינטרסים של מעמד העילית. הסדרה מציגה ראיונות עם אישים פוליטיים, כולל השר לביטחון פנים לשעבר, ג'ה ג'ונסון, והרכז הלאומי לשעבר לביטחון, תשתיות, הגנה ומלחמה בטרור, ריצ'רד קלארק, והמומחים לביטחון לאומי מלקולם ננס, אליזבת גויטיין ופול ריקהוף. זה יסופר על ידי כוכב "ווסטוורלד" ג'פרי רייט.

ב- 23.3 בשעה 21:50 וב-Catch up בערוץ VICE בפרטנר TV

 

 

ערוץ VICE – איש האתגר

מאז שטום אושר היה ילד קטן, הוא תמיד רצה להיות אגדה. בזמן שהוא נהנה מחייו המודרניים ובעבודה בעבודה משרדית, הוא תמיד הרגיש שהוא נולד בעידן הלא נכון. לכן, הוא החליט להתנתק מהמטריצה​​הארגונית ולצאת לדרך ללמוד מאגדות מקומיות בעיירות קטנות, לאתגר אותם בכישוריהם יוצאי הדופן, לזכות ולהשיג באופן אידיאלי את מטרתו לכל החיים: להיות אגדה בעצמו.

 

 

ב-15.3 בשעה 21:50 בערוץ VICE בפרטנר TV

 

 

 

אקשינגה: האמיצות

'יום האישה' בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק, עם שידורים של סרטי תעודה המוקדשים לנשים. בניהם, בכורה של הסרט: 'אקשינגה: האמיצות', המציג את הנשים החזקות המגנות על עולמנו, יחידת פקחיות הנלחמות בציד לא חוקי, העורכות טירונות קשה למאה מתגייסות חדשות, להרחבת מאמציהן להגן על פילים וחיות בר נוספות באפריקה.

 

 

8.3 בשעה 21:00 בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק בפרטנר TV

 

 

 

הרכב זאת בעצמך – סדרה חדשה

תחרות השיפוצים החדשה והמדליקה של ערוץ ההיסטוריה, "הרכב זאת בעצמך", מפגישה מחדש בין טים אלן וריצ'ארד קארן, כוכבי הלהיט הטלוויזיוני משנות התשעים "שפץ ביתך", המשמשים כמנחי הסדרה החדשה. הסדרה מעמידה במוקד את בעלי המלאכה, האומנים והבנאים הטובים ביותר בארה"ב, המתחרים אחד נגד השני ונגד השעון, באופן וירטואלי, כל אחד ממחסן הכלים הביתי שלו .

 

ימי שני ב-23:10, החל מ-15 במרץ בערוץ ההיסטוריה בפרטנר TV

 

 

 

אדמה מרה

האיזונים משתנים בצ'וקורובה עם כניסתם של דמויות חדשות למשפחת יאמאן.זוליהא נאבקת בחייה למען ילדיה שנלקחו ממנה על ידי דמיר ונשבעת לנקום במוזג'אן על כך ששיחקה בגורלה. האם גילוי האמת ליילמאז לגבי זהות בנו יגרום לאיחוד האהבה או לחיזוק הנקמה.

ימי ראשון עד חמישי ב- 20:40 , החל מה-15 במרץ בערוץ הדרמות הטורקיות + בפרטנר TV

 

 

 

גולפרי

גולפרי נשלחת למאסר על לא עוול בכפה. עם שחרורה מהכלא היא מגלה שבני משפחת בעלה המנוח הסיתו נגדה את שלושת ילדיה. בסיוע עו"ד קאדיר, גולפרי יוצאת למאבק נגד משפחת טאשקין המיוחסת להחזרת ילדיה שהפנו לה עורף.

החל מ- 3.3 בימים א'-ה' בשעה 17:25, בערוץ הדרמות הטורקיות 2 (אפיק 38) בפרטנר TV

 

 

משפחת קרדשיאן – העונה האחרונה

בעונה האחרונה של משפחת קרדשיאן, בנות המשפחה עומדות בפני החלטות משנות חיים, בעוד הן מתמודדות עם עולם שמשתנה תחת נטל מגיפת הקורונה. מההתרגשות של הסיכוי לתינוקות חדשים ומעברים לצד השני של המדינה, עד כאב הלב של מערכות יחסים שבורות ופרידות קשות – הצטרפו למשפחה למסע אחד אחרון, בעוד הן מגלות מה צופה עתידן וסוגרות פרק גדול וחשוב בחייהן.

 

ימי שישי ב-16:00, החל מ-19 במרץ בערוץ E! בפרטנר TV

 

 

ארץ פצועה

כאשר מחבל מתאבד שורד את הפיגוע ונשלח לטיפול בבית החולים, קבוצת שוטרים מתמנית להגן עליו מפני לינץ' בזמן שהוא מטופל לצד הפצועים בפיגוע שיצר. (עם רועי אסף ודביר בנדק)

 

ב-12.3 בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אזימוט

יוני 1967, מדבר סיני. מלחמת ששת הימים, היום האחרון למלחמה, שני חיילים – מצרי וישראלי – נקלעים למוצב או"ם נטוש ומבינים שרק אחד מהם יצא משם חי. לאחר קרב דמים, בעוד זיכרונות מהבית ומהמשפחה מציפים אותם, הם תוהים אם יש פתרון אחר. (עם יפתח קליין, סמי שייק, נעמה פרייס, אלון דהן, משה שחר, אייל סלמה וסמאר קופטי)

ב-17.3 בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV

 

 

לצוד את האויב

אקשן ללא מעצורים בכיכובו של ג'ררד באטלר וגארי אולדמן. קפטן של צוללת אמריקאית חדשנית משתף פעולה עם השייטת האמריקאית בניסיון להציל את נשיא רוסיה שנחטף.

 

ב-26.3 בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV

 

 

דומינו

דרמת פשע בכיכובו של ניקולאי קוסטר-וולו ('משחקי הכס'). שוטר בקופנהגן מנסה לעשות צדק עם הרוצח של השותף שלו, אשר משתייך לארגון הטרור דאע"ש. אלא שהרוצח עשוי להיות משת"פ של סוכן סי-אי-איי, שמשתמש בכולם בתור כלים במשחק שלו.

ב-26.3 בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV

 

 

לטובת הכלל

הדרמה המשפטית של רשת ABC, עוקבת אחרי התככים, הטוויסטים ומערכות היחסים בין עורכי דין שאפתנים משני צדי המתרס. במרכזה חבורה של שישה עורכי דין אשר מתחילים לעבוד.

ב-8.3 בערוץ הסרטים וב-VOD בפרטנר TV

 

 

המוטנטים החדשים

כלואים במתקן חשאי בניגוד לרצונם, קבוצת מתבגרים מוטאנטים נאלצים להתמודד עם כוחותיהם המסוכנים וסודות אפלים מעברם.

זמין להזמנה (השכרה) החל מה 22.3 בפרטנר TV

 

 

 

סקובי דו (2020)

חברי 'מסתורין בע"מ' פרדי, דפני, ולמה, שאגי וסקובי דו – נאלצים לשתף פעולה עם גיבורים אחרים מהיקום של האנה-ברברה על מנת להציל את העולם מהנבל דיק דאסטרדלי ומתוכניותיו המרושעות.

זמין להזמנה (השכרה) החל מה 9.3 בפרטנר TV

 

 

 

חבורת חיות המחמד

רוג'ר, כלב רחוב קשוח, מנסה לשרוד ברחובות ודואג להציל את עצמו וחבריו ממצבים מסובכים ובל, חתולה אלגנטית ומפונקת, שחיה חיי נוחות מאושרים בדירה מפנקת, נאלצים לשתף פעולה בתוך הבלגן שנוצר מהשתלטות הרובוטים על העיר שלהם, הם חייבים לסלק את הדעות הקדומות שלהם אחד על השני כדי לשרוד. יחד הם יוצאים להרפתקה שבה הם יסכנו את הכול כדי להציל את העיר.

החל מה- 25.3 ב- Partner Kids וב-VOD בפרטנר TV

 

יש לבדוק גם

האם ג’פרדי יכולה לחזות את העתיד?

תוכנית הטלוויזיה הפופולרית “ג’פרדי” נמצאת עדיין בשלב חיפוש המנחה הקבוע. אבל בשישי שעבר מה שהפתיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.