יום שישי , יולי 23 2021
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 6.3

ספורט1

14:15 סערה בממלכה עם איילת שקד

14:45 (15:00) מכבי נתניה – בני יהודה 

17:25 פיינורד – ונלו 

19:25 לקראת מכבי חיפה – מכבי פ"ת 

19:45 (19:50) מכבי חיפה – מכבי פ"ת 

22:00 פספורט 

23:00 סערה בממלכה עם איילת שקד

ספורט2

13:50 סערה בממלכה עם איילת שקד

14:20 ברנלי – ארסנל 

16:50 שפילד יונייטד – סאותהמפטון 

19:20 אסטון וילה – וולבס 

21:50 ברייטון – לסטר 

24:00 סערה בממלכה עם איילת שקד

ספורט3

11:55 בשיקטאש – פטקימספור (סל טורקי) 

14:25 ווטפורד – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ) 

17:00 גמר טורניר דוחא, טניס נשים 

19:40 ליון – סושו (גביע צרפתי) 

22:25 בואבישטה – פמליקאו 

ספורט4

13:55 גרויתר פורת – בוכום (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים (דאבור) – וולפסבורג 

19:20 באיירן מינכן – דורטמונד 

22:05 ברסט – פ.ס.ז' (גביע צרפתי) 

 

ראשון 7.3

ספורט1

10:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

14:25 דיסלדורף – נירנברג (בונדסליגה 2) 

16:20 קלן – ורדר ברמן 

19:15 סערה בממלכה עם איילת שקד 

19:45 (20:00) הפועל כפ"ס – הפועל חיפה 

22:30 מרוץ הנסקאר, לאס וגאס 

 

ספורט2 

13:20 סערה בממלכה עם איילת שקד 

13:50 ווסט ברומיץ' – ניוקאסל 

15:50 ליברפול – פולהאם 

18:15 מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד 

21:05 טוטנהאם – קריסטל פאלאס 

23:15 סערה בממלכה עם איילת שקד

24:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

02:25 (בין ראשון לשני) ולס – בוקה ג'וניורס 

ספורט3 

13:10 איאקס – כרונינגן 

15:55 מנצ'סטר סיטי – אברטון (נשים)

17:55 גלאטסראי – סיבאספור 

20:15 (20:30) הפועל ב"ש – הפועל ת"א 

22:45 סערה בממלכה עם איילת שקד

ספורט4

13:25 מורסיה – ריאל מדריד (סל) 

15:25 פורטונה סיטארד – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) 

17:40 ויטסה (דסה) – אלקמאר 

19:55 אוברדוירו (כהן) – באסקוניה (סל)

21:55 קאנה רוסיון – מארסיי (גביע צרפתי) 

 

שני  8.3

ספורט1

10:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

17:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:20 ניב דברת מארח – ראיון בלעדי עם ג'ו קול

19:50 צ'לסי – אברטון 

21:50 ווסטהאם – לידס 

24:00 ניב דברת מארח – ראיון בלעדי עם ג'ו קול

02:25 ריבר פלייט – ארחנטינוס ג'וניורס 

ספורט3

17:55 קוניאספור – פנרבחצ'ה 

21:25 המבורג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

ספורט4

21:55 ניס – מונאקו (גביע צרפתי) 

 

שלישי 9.3

ספורט1

10:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

17:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

ספורט2

21:40 פורטסמות – סנדרלנד (ליג 1) 

00:10 סאנטוס – דפורטיבו לארה (ליברטדורס) 

02:25 אוניון אספניולה – אינדפנדייטה דל ואז'ה (ליברטדורס)

ספורט3

20:55 נאנטר – חובנטוד בדאלונה (דוסון, יורוקאפ) 

00:10 מונטבידאו וונדררס – בוליבאר (ליברטדורס)

ספורט4 

23:40 בראגה – ויטוריה גימראיש 

 

רביעי 10.3

ספורט1

10:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

17:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

ספורט2

19:50 מנצ'סטר סיטי – סאותהמפטון 

02:25 אוניברסידאד דה צ'ילה – סן לורנסו (ליברטדורס)

ספורט3

15:55 אומוניה ניקוסיה – אפואל ניקוסיה (שהר, רבע גמר גביע, גומלין) 

17:55 אנורתוסיס (מיכה) – קרמיוטיסה (פרץ והרשקוביץ', רבע גמר גביע, גומלין) 

ספורט4

19:20 ארמיניה בילפלד – ורדר ברמן 

21:25 פרטיזן בלגרד – לבלואה (גינת, יורוקאפ) 

00:10 (בין רביעי לחמישי) XXX – ליברטאד  (ליברטדורס)

02:25 (בין רביעי לחמישי) XXXX – ג'וניור (ליברטדורס)

 

חמישי 11.3

ספורט1

10:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

17:00 טורניר דובאי, טניס נשים 

19:45 (20:00) בית"ר י-ם – בני יהודה 

ספורט2

19:15 סערה בממלכה עם מרב מיכאלי

19:45 מנצ'סטר יונייטד – מילאן (שמינית גמר הליגה האירופית) 

21:50 אולימפיאקוס – ארסנל (שמינית גמר הליגה האירופית) 

24:00 סערה בממלכה עם מרב מיכאלי

02:25 XXXX – את' נסיונאל (ליברטדורס)

ספורט3

19:45 איאקס – יאנג בויז (שמינית גמר הליגה האירופית) 

21:55 רומא – שחטיור דונייצק (סולומון, שמינית גמר הליגה האירופית) 

ספורט4

19:45 חגיגה אירופית ע"ג מנ' יונייטד – מילאן (שמינית גמר) 

21:55 חגיגה אירופית ע"ג טוטנהאם – דינאמו זאגרב (שמינית גמר) 

 

שישי 12.3

ספורט1

15:00 חצי גמר טורניר דובאי, טניס נשים 

17:00 חצי גמר טורניר דובאי, טניס נשים 

ספורט2

21:20 סערה בממלכה עם מרב מיכאלי

21:50 ניוקאסל – אסטון וילה 

ספורט3

17:55 בשאקשהיר – בשיקטאש 

21:40 בלקבורן – ברנטפורד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט4

19:25 בוכום – המבורג (בונדסליגה 2) 

21:25 אאוגסבורג – מנשנגלאדבך 

 23:30 סערה בממלכה עם מרב מיכאלי

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 26.6 ספורט1 01:00 סיכום היום ביורו  ספורט2 14:30 גמר טורניר איסטבורן, טניס נשים  22:00 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.