יום רביעי , יולי 24 2024
אפריל 2021 בעולם הסדרות של yes

אפריל 2021 בעולם הסדרות של yes


G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\2021_APRIL-SERIES_page-1.jpg

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\2021_APRIL-SERIES_page-2.jpg

-בני אור-G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\bney-or.jpg

דרמת פשע המבוססת על אירועים אמיתיים משנת 2000.

סיפור התבגרות מרגש, מצחיק וכואב של נערים צעירים משכונת בני אור הקשוחה בבאר שבע, המחליטים להתחיל להרוויח כסף דרך מכירת סמים. הם פותחים את תחנת הסמים הראשונה בשכונה ומתחילים להצליח, דווקא כשהם מגלים את הקליינטים שהכי שונים מהם – הסטודנטים. תוך כדי תמרונים ומלחמות אינסופיות בכנופיות הרחוב הוותיקות שרוצות להשתלט עליהם, הם מנסים לשרוד. 

אלי, (מאור לוי) גיבור הסדרה, ילד כריזמטי וחכם, רוצה לעזור לאבא שלו להיגמל מסמים (עמיר בניון) ולשם כך הוא חייב כסף. כשג'וני יוצא מהמוסד לנערים, הוא מביא איתו את הקשרים לאנשים הנכונים שיכולים לסדר אותם עם החומר הכי טוב, ומהר מאוד הם מאחדים כוחות בתחנה החדשה והופכים לדבר החם. השמועה על החומר המעולה עוברת מפה לאוזן במיוחד בקרב הסטודנטים, אבל אז מתחילות גם הצרות. בלית ברירה "החבורה" הופכת ל'כנופייה" כשהמשטרה בעקבותיהם, בראשותו של החוקר (גיא עמיר) וסיפור אהבה כמעט בלתי אפשרי נרקם בין אלי לאחת הסטודנטיות. 

בתפקידים הראשיים חבורה של צעירים אנונימיים ומוכשרים שלראשונה משחקים בסדרת טלוויזיה. היוצרים גיא בלילה ואלעד ביטון שגדלו באותה תקופה, מכירים מקרוב את חבורת בני אור האמיתית, שחלק מחבריה השתחררו מהכלא בינתיים וחלקם כבר לא בחיים.

 

בהשתתפות: מאור לוי, עמיר בניון, גיא עמיר, אמרי ביטון, ישי ללוש, אגם אוזלבו, מגן עיט, אוראל אטיאס, אמיר זרד, אור פלח, עדן פינס, מיכל לוי, דנה פריד, עדן חלילי ועוד.

יוצרים ותסריטאים : גיא בלילה ואלעד ביטון

במאים: שי כנות, גיא בלילה

עורך תסריט: ארז קו אל

הפקה: יואב גרוס הפקות

 

בני אור: החל מה-25/04 ימי א' ב 22:00 ב-yes VOD ,  ב- yes TV ACTION וב-STINGTV רק ב-yes  

 

בילי פייפר ולוסי פרבל ("היורשים") חוזרות לשתף פעולה לראשונה מאז  "וידוייה הסודיים של זונת צמרת" בסדרה בריטית חדשה ונועזת מבית "סקיי" ו-HBO MAX.G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\i-hate-suzie.jpg

סוזי פיקלס הייתה כוכבת ידועה, היום היא יותר כוכבת בדעיכה… כל חייה משתנים כאשר תמונות נועזות שלה נגנבות מהנייד ומופצות ברשת.

בעזרתה של חברתה הטובה שהיא גם המנהלת האישית שלה, סוזי מנסה מצד אחד לנהל את המשבר ומהצד השני, לבנות מחדש את חייה שמתפרקים.

הסדרה עוקבת אחר ההתמודדות הכואבת, עם הטראומה והחשיפה. המסע האישי שלה עובר דרך הלם, הכחשה, פחד, בושה, אשמה, כעס וגם קבלה וכל פרק הוא למעשה מטאפורה ל-8 שלבי האבל. 

 

הסדרה עוסקת ברגע הזה בחיים בו, בשנייה של חוסר תשומת לב, המסכה שאנחנו עוטים על עצמנו ומגינה עלינו נופלת והקרקע נשמטת. איך מתמודדים עם הבושה, הכאב והמבוכה הגדולה ואיך מצליחים להמשיך קדימה אחרי חשיפה כל כך לא רצויה ולא מכוונת. זה בדיוק מה שקרה לסוזי.  

זהו שיתוף הפעולה השלישי בין פרבל (הכותבת הראשית של זוכת האמי "היורשים" ) לבין פייפר, שהפכו לחברות טובות לאחר "וידוייה הסודיים" ומחזה שלה שבו כיכבה פייפר. 

הסדרה זכתה לשבחים, הן על הכתיבה והן על המשחק שובה הלב של פייפר, והיא בעלת ציון 94 באגרגטור המבקרים "רוטן טומטוז". 

הסדרה חודשה לעונה שניה. 

 כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

שונאים את סוזי: החל מה- 04/04 ב- yes VOD רק ב-yes  


 

עונה רביעית לדרמת הפשע המדוברת מבית FX ("האמריקנים","אטלנטה", "אויבות"), שיצר ג'ון סינגלטון ("החבר'ה מהשכונה") ובהשתתפות אלון אבוטבול. הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס בשנות ה-80 ובמרכזה מגפת הקוקאין והקראק המתפשטת כאש בשדה קוצים באזור לוס אנג'לס וההשפעה המהותית והקיצונית שהייתה לה על התרבות.G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\snowfall-4.jpg

בעונה החדשה משטרת לוס אנג'לס מפנה את מרב משאביה ומִרצָה למלחמת חורמה בסמים וזאת אל מול כל האומה הבוחנת. פרנקלין (דמסון אידריס) ראש ארגון הפשע הגדול באזור, ייאלץ להתאושש ולהתחזק בכדי לנסות להחזיר לעצמו את השליטה בעסקיו ובנוסף לסיים את אלימות הכנופיות ברחובות לפני שזו הופכת להיות למלחמה כוללת שלא ניתן יהיה להשתלט עליה.  

 

את המושכות בעונה הרביעית לאחר מותו של ג'ון סינגלטון, לקח לידיו הסופר וולטר מוזלי ("כלב צהוב קטן" – סדרת ספרי איזי רולינס) שסינגלטון צירף לעונה השלישית על מנת להגביר את האותנטיות של הסדרה. מוזלי, שמשמש גם כמפיק הסדרה, חי בלוס אנג'לס באותה תקופה וכגבר שחור מכיר מקרוב את הסיפורים והאנשים שהניעו את התקופה.

 

שלג צח 4: החל מה-25/04, ימי א' בשעה 22:45 ב-yes VOD ,  ב- yes TV ACTION רק ב-yes  

 

                                                                                                                                             דרמה חדשה, מבטיחה ומסקרנת מבית היוצר של "דוקטור פוסטר" ומעין סדרת בת שלה. הסדרה עוקבת אחר ארבעה דיירים בבית דירות משותף במנצ'סטר, אנגליה ומתארת תקופה בה הדיירים, עוברים כל אחד בנפרד אירוע מכונן הגורם להם לחשוב שוב על חייהם ולחשב מסלול מחדש: G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\life.jpg

גייל (אליסון סטידמן – "גאווין וסטייסי", "גדולים מהחיים") בת ה-70 מבינה בעקבות פגישה מקרית עם חברה מן העבר, שמערכת היחסים שלה עם בעלה מחייבת שינוי מהותי.

דיויד (אדריאן לסטר – "טראומה", "נקודת זינוק"), מרצה לספרות שנפרד מאשתו ופוגש בחורה צעירה שמתחילה איתו.  

 

בל (ויקטוריה המילטון – "הכתר") גרושה ומובטלת בודדה ללא ילדים, שנאלצת בעל כורחה לקחת לביתה את בת אחותה המתבגרת הפרועה, לאחר שאחותה הסובלת מדיכאון מתאשפזת. המילטון משחזרת בסדרה את תפקידה מ"דוקטור פוסטר" כאנה (אנבל) בייקר  – החוזרת לשם נעוריה בל סטון – והסדרה ממשיכה את סיפורה מסוף העונה השנייה של דוקטור פוסטר, בה היא התגרשה ועזבה את הכפר. אדם ג'יימס, שגילם ב"דוקטור פוסטר" את בעלה ניל בייקר, יופיע בתפקיד אורח לשלושה פרקים.

האנה (מליסה ג'ונס) היא צעירה לפני לידה שחיה עם בן זוג אך בבטנה ילדה של מישהו אחר. זמן קצר לפני הלידה היא יוצרת קשר עם האבא ומזמינה אותו לקחת חלק בחיים של התינוקת שלה.

לצוות עטור הכוכבים של הסדרה מצטרפים בתפקידי אורח פיטר דיווידסון ("דוקטור הו", "הפרס הגדול") ומלכת הווסט אנד, דיים איליין פייג'.

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

חיים ביחד: החל מה- 28/04 ב- yes VOD וב-12/05 ימי ד' ב-21:45 ב-TV DRAMA yes 

 

סדרה חדשה ומסקרנת מבית HBO, בכיכובה של השחקנית זוכת האוסקר, האמי וגלובוס הזהב – קייט ווינסלט ("טיטאניק", "מילדרד פירס"). G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\mare-of-easttown.jpg

ווינסלט מגלמת את מייר שיהאן, בלשית מעיירה קטנה בפנסילבניה שמנסה להתמודד עם חייה האישיים המתפוררים, תוך כדי שהיא מנהלת חקירת רצח בעיירה. החקירה מובילה את מייר לגלות צד אפל בעיירה, בו טרגיות מהעבר ממשיכות להשפיע על ההווה.

שחקנים נוספים בסדרה: גאי פירס, בפעם הקודמת שהשניים שיחקו יחד, שניהם זכו בפרס האמי על משחקם ב"מילדרד פירס". אוון פיטרס ("אימה אמריקאית", "פוזה" וסדרת סרטי "אקס מן") יגלם בלש מקומי שחובר אליה לחקירה, ג'יין סמארט ("פרייזר", "השומרים") בתפקיד אמה של מייר, איתה היא מנהלת מערכת יחסים רעילה וגם השחקנית הצעירה אנגורי רייס ("ספיידרמן השיבה הביתה") המגלמת את בתה של ווינסלט. בין השתיים נוצרה אחות נשית מרגשת וחשובה על סט הצילומים ועל מנת למנוע מרייס להרגיש לא בנוח בצילומי סצנת סקס שהתרחשה במכונית, וינסלט נכנסה לתא המטען של המכונית במשך כל צילומי הסצנה ולא השאירה את השחקנית הצעירה לבדה על הסט.

הסדרה נוצרה על ידי בראד אינגלסבי ("הדרך חזרה") ומבוימת בידי במאי "ווסטוורלד" ו"הנותרים" קרייג זובל.

משודר צמוד לשידור בארה"ב

 הסודות של איסטאון: החל מה- 19/04 ב- yes VOD וב-30/05 ימי א' ב-21:00 ב-TV DRAMA yes וב-STINGTV


 

 

 

                                                                                                                                              דרמת מדע בדיוני אפית מבית HBO אודות חבורת של נשים החיות בלונדון בתקופה הוויקטוריאנית, בעלות כוחות על טבעיים, שמוצאות עצמן במלחמה נגד כוחות אפלים כשגורל העולם כולו נמצא בידיהן.G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\the-nevers.jpg

העניין עם היכולות הללו הוא שחלקן נפלאות וחלקן מטרידות מאוד. 

בסדרה מככבות אמליה טרו (לורה דונלי: "זרה") ופנסאר אדאייר (אן סקלי) כמנהיגות המעמד החדש שנוצר אצל הנשים ה"נגועות". הן מקימות בית עבור כל אותן "נגועות" שלא מוצאות את מקומן במקום ממנו באו ובמקביל מנהלות מלחמת קיום עם הכוחות האחרים, מהלך העשוי לשנות סדרי עולם.

פיליפה גוסלט ("איך לדבר עם בחורות במסיבות") היא השואוראנרית של הסדרה, בצוות כתיבת הסדרה נשארו כמה מכותבי "באפי ציידת הערפדים" האהובים ביותר (ג'יין אספינסון ודאג פטרי).

משודר צמוד לשידור בארה"ב

 נשות הלעולם לא: החל מה- 12/04 ב- yes VOD  וב-STINGTV 

 

                                                                                                                                              

עונה שניה ומאוד מצופה לדרמת הפשע והמתח מבית  Showtime והתסריטאי טום פונטנה ("אוז", "רצח מאדום לשחור") על פי רעיון של בן אפלק וצ'אק מקלין, בכיכובם של קווין בייקון ואלדיס הודג' ("העוקץ", "המרגלים של וושינגטון").G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\city-on-a-hill-2.jpg

הסדרה מתרחשת בבוסטון בתחילת שנות ה-90, עידן בו הייתה העיר מלאה בפושעים שחוזקו על ידי סוכנויות אכיפת החוק המקומיות עד שכל זה נעצר בפתאומיות במה שקרוי "הנס של בוסטון". 

במרכזה של העונה השנייה פרויקט דיור פדרלי בבוסטון המאופיין באלימות וסמים. מנהיגת הקואליציה, גרייס קמפבל, פועלת למען הקהילה, אך מאמציה מתערערים על ידי פעילות הכנופיות באזור. לכל זה מצטרף סוכן ה- FBI הבלתי מוערך ג'קי רוהר, שמנסה לנצל את מערכת המשפט הפלילי הלקויה של בוסטון וכך גם לנסות להציל את הקריירה שלו. לרוע מזלו עוזר התובע המחוזי נושף בעורפו ללא הרף והיריבות בין השניים הופכת למלחמה בין משרדי פרקליטות המדינה לזו של התובע המחוזי של מחוז סופוק. 

הודג' הפך בשנה האחרונה לאחד השמות הלוהטים בהוליווד וכיכב במועמד לגלובס הזהב "לילה אחד במיאמי" ובקרוב יגלם את גיבור העל הוקמן לצידו של דוויין ג'ונסון בסרט "אדם השחור" מבית  DC.

משודר צמוד לשידור בארה"ב

העיר על הגבעה 2: החל מה- 01/04 ב- yes VOD רק ב-yes  

 

עונה שניה לדרמת הפשע המפתיעה והמהנה. כזכור, נינה ואריק היו צעירים ומאוהבים, הם חיו חיים מלאי הרפתקאות כרמאים מדופלמים. יחד עם שותפתם לפשע ז'קלין, הם הצליחו לרמות כל אחד. אבל כשנינה נכנסה להריון הזוג עזב את חיי הפשע והם החלו לחיות חיים רגילים בפרברי קופנהאגן. נינה המשיכה הלאה מהעבר ההרפתקני ואריק לעומת זאת נשאר בעבר ומתקשה לתרום לפרנסת המשפחה. G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\pros-and-cons-2.jpg

הכל משתנה כאשר ז'קלין חוזרת במפתיע לחייהם ומאיימת לחשוף את פשעיהם מן העבר ואת זהותם האמיתית, כך היא משכנעת אותם להשתתף בהונאת ענק אחרונה…

כעת בעונה החדשה חיי הפרברים היומיומיים ממשיכים להכביד מאוד על אריק ונינה. החזרי המשכנתא ואימוני ספורט יומיומיים הם רק חלק קטן מהבעיות שלהם – בני הזוג מוצאים עצמם מרומים על ידי בתם ובן זוגה שמתעתעים בהם עוד מהעונה הראשונה. אך האם תרמית חדשה נועזת המתמקדת בתעשיית האופנה העולמית יכולה סוף סוף להציע להם את המפתח שהם כה מייחלים אליו לחופש?

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

הונאה מובטחת 2: החל מה- 28/04 ב- yes VOD רק ב-yes  

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\last-man-standing-9.jpg

כוכב העבר טים אלן ("שפץ ביתך") חוזר בעונה תשיעית ואחרונה לקומדיה המצליחה.

מייק בקסטר (אלן) איש העולם הגדול, מנהל שיווק בכיר ברשת ציוד ספורט, מפעיל רדיו חובבים, "גבר שבגברים" שמאמין בערכים מסורתיים,  מתמרן זאת תוך כדי גידול שלוש בנות עם אשתו. כל פעם מחדש הוא ניצב בפני האתגרים הגדולים שהחיים מציבים בפניו. ובפני משפחתו. חששו הגדול ביותר בנוגע למאה ה-21: "מה קרה לגברים?"


 

גבר מי שנשאר אחרון 9: החל מה-10/4 ימי שבת בשעה 19:55 ב-yes VOD ,  ב- yes TV COMEDY וב-STINGTV רק ב-yes  

                         G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\a-black-lady-sketch-show-2.jpg

עונה שניה לסדרה הקומית של רובין ת'אד ואיסה ריי ("לא בטוחה") אשר חברו יחד והפיקו עבור HBO קומדיה המבוססת על מערכונים המבוצעים על ידי קאסט של נשים אפרו-אמריקאיות וכוכבים אורחים נוספים. התוכנית נכתבה, מבוימת ומככבות בה נשים שחורות בלבד, ביניהן ת'אד עצמה, קווינטה ברונסון, גבריאל דניס ואשלי ניקול בלאק. 

משודר צמוד לשידור בארה"ב

 

מצחיקה בשחור 2: החל מה-24/04 ימי שבת בשעה 22:00 ב-yes VOD ,  ב- yes TV COMEDY וב-STINGTV 

                         

 G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\game-of-thrones.jpg

לפני עשר שנים נתקלו רבים מאתנו לראשונה בתופעה שעם הזמן הפכה לדבר הלוהט ביותר בטלוויזיה, הסדרה זוכת 47 פרסי האמי, כולל סדרת הדרמה הטובה ביותר, פרס הכתיבה, הבימוי ושחקן המשנה הטוב בדרמה. סדרה המחזיקה בכמות שיאי הפרסים בטקס האמי לסדרות מתוסרטות, הסדרה שכבשה לבבות רבים בעולם, שהסעירה, ריגשה וגרמה לנו להתמכר, להתאהב ולשנוא והכניסה אותנו לעולם קסום ומרתק במשך 8 עונות. היא הביאה איתה דיונים, וויכוחים, השערות וניחושים ובעיקר לא השאירה אף אחד אדיש אליה. 

הסדרה פורצת הדרך שודרה לראשונה ב- yes, שהיתה הראשונה בעולם לשדר במקביל לשידור בארה"ב, וכשנה אחרי שברה את שיא גינס כמשדר הסימולטני הגדול בעולם.

 

לכבוד חגיגות העשור בואו להיזכר בסדרה האהובה, בעלילה המפותלת, בדמויות האנושיות שנכנסו לנו ללב – בקטגוריה הכוללת את כל העונות, קטעי מאחורי הקלעים נבחרים, חומרים שנוצרו במיוחד עבור "ערוץ משחקי הכס" (מועמד פרס קאן לחדשנות), סיכומים ודיונים, וסרטים בכיכובם של כוכבי הסדרה. 

עשור למשחקי הכס: החל מה-11/04 ב-yes VOD 

דרמה מבטיחה ומסקרנת מבית  HBO . הסדרה עוקבת אחרי קבוצת מתמחים צעירים מוכשרים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הפיננסי והמאוד תחרותי בחברת השקעות אקסקלוסיבית בלונדון בזמן מפולת הבורסות בעולם בשנת 2008.G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\industry.jpg

כל אחד מהם – צריך להוכיח למעסיקיו שהוא עובד ראוי שעתיד להניב לחברה רווחים רבים, וזה במקביל לניסיונם לנהל את חייהם האישיים.

 לנה דנהאם ("בנות") חתומה על בימוי הפרק הראשון של הסדרה ובנוסף לקחה חלק בהפקת הסדרה.

כל פרקי הסדרה זמינים ב-VOD 

 

התעשייה: החל מה -11/04 ב-21:45 ב- yes TV DRAMAוב-STING TV

 

                                                     

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\אפריל\עיצובים מאסף\2021_APRIL-SERIES_page-TAVLA.jpg

יש לבדוק גם

עכשיו בדיסקברי פלוס: בלונדינית קטלנית

בלונדינית קטלנית, סדרת דוקו בת שישה פרקים, בהפקת הולי מדיסון (מנחת "רציחות הפלייבוי") מגיעה לישראל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.