יום שני , יוני 27 2022
מצולמים, באדיבות הוט, צילום: אוהד רומנו

מארס 2021 בערוצי הסדרות של הוט 

 

מצולמים

 

העונה החדשה של הסדרה המוקומנטרית תכלול 14 פרקים עם גלריה חדשה של דמויות. שלום מיכאלשווילי, אסי ישראלוף וציון ברוך מגלמים ב"מצולמים" שש דמויות מתוסרטות, שמצלמות את עצמן בצילום עצמי בשלל סיטואציות קומיות ומרגשות.

לעונה החדשה מצטרפים גם כוכבים נוספים, בניהם נועה קולר, גברי בנאי, קובי פרג', ג'ייד דייכס וויקס ועוד.

 

  1. שף באבי – עידו (שלום מיכאלשווילי) ושירי (ג'ייד דייכס וויקס) הם זוג צעיר שלאחרונה נולד להם ילד שני. עידו הוא סו שף של מסעדה מצליחה ונחשבת של השף יוסי שטרית. הסניף נוסף שבהקמה הובטח לו, הוא סוף סוף יהיה השף הראשי. שירי היא קונדיטורית במסעדה תל אביבית מצליחה. היא חזרה לעבוד בשנתיים האחרונות בשיא הכוח, וההיריון האחרון לא בא לה בדיוק בזמן. אבל עידו, שרצה משפחה גדולה, הבטיח שהפעם זה עליו והוא יהיה זה שייקח חופשת לידה. בעיני רוחו הוא הגבר החדש, הליברל, גבר שהוא ההפך מאבא שלו ניסים, (גברי בנאי) הגבר המיושן בעל התפיסות השוביניסטיות. בזמן שעידו מטפל בילדים והקריירה שלו הולכת ודועכת, שירי הופכת להיות כוכבת בתחום הקולינריה. טינה מתחילה להצטבר אצלו כלפי אשתו, אבל אז מתפרצת מגפת הקורונה וטורפת את כל הקלפים. עידו ושירי יאלצו לעבוד יחד כדי לשרוד את המשבר הזה.

 

  1. אלון לחמי – (שלום מיכאלשווילי) בן 43, מאמן קבוצת הכדורגל "בני מוסמוס". לחמי הוא המאמן עם פה גדול שהגיע יחסית גבוה בקריירה. הוא אימן את בית"ר ירושלים ואף היה מיועד לאמן את נבחרת ישראל. אבל בגלל אמירה גזענית אחת יותר מדי, הוא נזרק מבית"ר. אחרי שנה שלא מצא קבוצה לאמן הוא מקבל הזדמנות לתקן את התדמית ב"בני מוסמוס", קבוצה בליגה הלאומית מהמגזר הערבי. 

הבעלים של הקבוצה, עבדול רג'וב (אסי ישראלוף) רוצה להצעיד את הקבוצה קדימה, ומחתים את פיני קטן (ציון ברוך), שחקן כדורגל יהודי עם בעיות משמעת, כושר לקוי ומוסר עבודה גרוע. 

עם התקדמות העונה, לחמי והקבוצה יצליחו להתחבר ולהגיע להישגים, אלא שאז מגפת הקורונה תשבית את הליגה. כשהכדורגל יחזור לבסוף בני מוסמוס יצטרכו לשחק בגביע מול בית"ר ירושלים, האקסית של לחמי. למי הוא יהיה נאמן?

  

  1. בני בום – בני עייש (ציון ברוך) היה במשך כמעט שני עשורים כוכב הילדים הכי גדול במדינה, אבל הזמן עבר וכוכבו של בני החל לדעוך. הנפילות הרבות גורמות לו להתמכר למשככי כאבים, ולספידים כדי להתאזן. הוא מתחיל לזייף ואם יש קהל שישר מרגיש זיוף זה ילדים. בני מתחיל לאבד את המעמד שלו, דלתות מתחילות להיסגר בפניו, כוכבים צעירים שהוא טיפח וגידל עוקפים אותו בפופולריות. הוא עייף, בודד ומנסה נואשות להמציא את עצמו מחדש, ואז מגיעה הקורונה. 

 

  1. מני ומשה – העונה השנייה של מני (ציון ברוך) ומשה (אורי גבריאל) נפתחת במשבר בזוגיות. מני שהפך שותף של משה בניהול הצ'יינג', מתלונן שמשה לא נותן לו מספיק כבוד וקרדיט. במהלך העונה פער הגילאים ישחק תפקיד מרכזי, מני צעיר ורוצה לחיות ולעשות דברים, לעומת משה שמעדיף לנוח בבית. מני יקבל הצעת עבודה חדשה ומשה יחשוד שההצעה היא על רקע רומנטי. החיכוך יוביל בסופו של דבר למשבר ופרידה. התפרצות הקורונה תגרום לשניהם להסתכל על מערכת היחסים שלהם באור שונה.

 

  1. סבי הכבאי – סבי (אסי ישראלוף) הוא כבאי, אשתו מירב (נועה קולר) היא מורה לביולוגיה ושניהם גרים בעוטף עזה. בין טילים ובלוני תבערה הם מנסים להביא ילד לעולם. בבדיקות שהם עושים מתגלה שהבעיה היא בפוריות של סבי. סבי חווה את זה כפגיעה באגו ובגבריות שלו. שניהם יעברו יחד תהליכים לא פשוטים במטרה להיכנס להריון. משבר הקורונה דווקא מביא רגיעה לעוטף. מזה זמן רב סבי ומרב לא חוו כזה רוגע והם מגלים את הזוגיות שלהם מחדש.

 

  1. דודי אליהו – (אסי ישראלוף) הוא בליין ובעלים של ה-"ברחויה", בר מצליח בירושלים, אותו הוא מנהל בשותפות עם אחיו שליו (קובי פרג'). ההצלחה של הבר מבוססת על הכריזמה והחיבור של דודי עם אנשים, אך גם על הניהול הקפדני של שליו. פער הגילאים בין האחים הוא קטן – שליו בן 37 ודודי בן 35 אבל יש ביניהם מרחק עצום. בעוד ששליו הוא איש משפחה, נשוי עם שני ילדים, דודי הוא רווק ובליין, שעבורו בחורות וסמים זו דרך חיים. אחרי מותו של אביו, דודי מתחיל תהליך של חזרה בתשובה. ככל שדודי צולל יותר ויותר לתוך הדת, העסק הולך ומדרדר ותהום נפערת בינו לבין אחיו. 

 

גם העונה הסיפור המתפתח של הדמויות יוצר מבט מצחיק, סאטירי, נוקב וחומל על החברה הישראלית. רק שהפעם נוסף עוד רובד שהוא המציאות של כולנו בשנה האחרונה – מציאות של סגרים ופחדים אבל גם לא מעט רגעים מצחיקים.

 

"מצולמים" מופקת על ידי יוצר "מחוברים" רם לנדס מ"קודה תקשורת", העורך האחראי הוא עמי טיר, הבמאי והעורך הראשי של "מחוברים",  במאי הסדרה הוא אורי כץ, התסריטאי הראשי של השלישייה ב"עם סגולה" ו"הישראלים",  לצידו כותבים רשף שי, יגאל שפירא ונטלי מיכאלשווילי. 

 

חברי שלישיית "מה קשור" שהם גם יוצרי הסדרה, מעורבים בכל תהליכי ההפקה כולל בניית הדמויות, התסריט ועריכת הפרקים.


 

החל מה 1.3 ימי שני-שלישי ב-20:30 ב-HOT3 

ובבכורה החל מה-9.3 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

 

נאפס

 

מייסלון חמוד, אחת מהבמאיות המסקרנות של השנים האחרונות, שגרפה עם סרטה "לא פה לא שם" 15 פרסים בינלאומיים, מביאה ל-HOT את פרויקט הטלוויזיה הראשון שלה – " נַאפַסְ" , דרמת פשע חדשה ונועזת. 

 

"נַאפַסְ" מספרת את סיפורם של סטודנטים צעירים פלסטינים, המגיעים בשנת 2008 לתל אביב ומנסים ליצור לעצמם קהילה משוחררת פלסטינית חדשה. הסיפור מתחיל כששלישיית חברים, וורדה, קייס וסלאח, מחפשים "להתארגן" ולהתמסטל בסופו של יום, אבל נקלעים לעסקת סמים עם משפחת פשע פלסטינית שמסבכת אותם עם עולם הפשע המקומי, עם המשטרה ועם משפחותיהם. הסיפור מתקיים על רקע המתיחות ברצועת עזה והשלישייה מבינה שכדי להפטר מהסמים הם צריכים לייצר את הסצנה הפלסטינית החדשה ודרך ייחודית משלהם ומחליטים ליזום הפגנה נגד המלחמה בפסטיבל מוזיקה גדול ובהשתתפות יהודים ופלסטינים. על הדרך הם מייצרים רגע היסטורי של סצנת האנדרגראונד הפלסטינית והיהודית. 

בסדרה משתתפים: 

מאיסה עבד אלהאדי (מתים לרגע, בתולות)

לואיי נופי (זגורי אימפריה, מטומטמת)

הישאם סולימאן ועלא דקא ("פאודה")  

סלים דאו ("עבודה ערבית") 

שי אביבי 

איימן דעו וריאהד סלימאן שהפציעו אצלה ב"לא פה לא שם".

 

יוצרת ובמאית: מייסלון חמוד

הפקה: חברת דו בו גרסו פילמס, שלומי אלקבץ וגלית כחלון

 

    החל מה-11.3, שני פרקים ברצף בכל יום חמישי ב-22:15 ב- HOT3

    ובבכורה החל מה-9.3 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

בשר ודם – Flesh And Blood

סדרה חדשה

 

"בשר ודם" ("Flesh and blood") היא מיני סדרה בת 4 פרקים של רשת ITV  הבריטית, שנוצרה על-ידי שרה וויליאמס ("להיות ג'יין"). את הסדרה מביימת המועמדת לבאפט''א לואיז הופר ("CHEAT") כעת הסדרה מגיעה לשידור רק ב-HOT. 

 

את הקאסט של הסדרה מובילים המועמדת לאוסקר ולגלובוס הזהב אימלדה סטונטון ("וירה דרייק", "הארי פוטר ומסדר עוף החול"), זוכת פרס הבאפט''א פרנצ'סקה אניס ("לילי", "אהבה חסרת פשרות"), המועמד לפרס האוסקר סטיבן ריאה ("משחק הדמעות", "ונדטה"), קלאודי בלקלי ("גאווה ודעה קדומה", "פארק גוספורד"), ראסל טובי ("כמעט אנושיים", "השקרן הטוב") והמועמדת לפרס "טוני" לידיה לאונרד ("חיים שלי", "הרשות החמישית")

 

הסדרה מגוללת את סיפורם של 3 אחים – ג'ייק (טובי), הלן (בלקלי) ונטלי (לאונרד), לאחר שאימם שהתאלמנה לאחרונה, ויויאן (אניס), נופלת בקסמו של מארק (ריאה) , גבר מסתורי חדש. החשדנות העולה של האחים כלפיו מעוררת אירועים בחיי האהבה שלהם עצמם, שיוצאים משליטה. הם מנסים לאסוף מידע על מארק, יחד עם שכנתם המעוניינת יתר על המידה, מרי (סטונטון), שגרה לידם כבר 40 שנה. האם הם יצליחו להתגבר על הכעס אחד כלפי השני כדי להבין מיהו האיש הזה באמת?

 

עוד מככבים בסדרה: 

דיוויד באמבר ("מבצע ואלקירי", "רומא") 

קרן גיל ("להרוס אותך") 

שרון סמול ("רווק פלוס ילד") 

וינסנט רייגן ("300", "טרויה") 

קיר צ'ארלס ("אהבה זה כל הסיפור")

 

החל מה-14.3, ימי ראשון בשעה 21:25 

ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

 

האחיזה הסינגפורית – The Singapore Grip

סדרה חדשה

 

"האחיזה הסינגפורית" ("The Singapore Grip") היא דרמה תקופתית בת 6 פרקים של רשת ITV  הבריטית, שנוצרה על-ידי סר כריסטופר המפטון ("כפרה", "יחסים מסוכנים"). הסדרה מבוססת על ספרו באותו השם של הסופר זוכה פרס הבוקר ג'יי. ג'י פארל. את הסדרה מביים המועמד לבאפט''א טום ווהן ("דוקטור פוסטר") ומפיק אותה המועמד ל"אמי" דמיאן טימר ("פולדארק") כעת הסדרה מגיעה לשידור רק ב-HOT. 

 

את הקאסט של הסדרה מובילים המועמד לבאפט"א דיוויד מוריסי ("המתים המהלכים"), צ'ארלס דאנס ("משחקי הכס", "הכתר") והזוכה פרס אוליבייה לשחקן הטוב ביותר לוק טרדווי ("רצח בדם קר").

 

הסדרה מתרחשת בסינגפור של 1941 ומגוללת את סיפורם של משפחת בלקט – וולטר בלקט (מוריסי), ברון סחר בסינגפור הקולוניאלית שמנהל חיי עושר ופריבילגיה, הרחק מאירופה שסועת המלחמה, ושל השותף העסקי שלו, מר ווב (דאנס). לאחר שווב מאבד את היכולת להחזיק בחלקו בעסק, בנו האידיאליסט מת'יו (טרדווי) נקרא להגיע למזרח הרחוק להחליפו. התוכניות הגדולות של וולטר בענייני העסק המשפחתי נתונות לאיום כאשר במקום להתחתן עם ג'ואן, הבת של וולטר, מת'יו מתאהב במורדת סינית מסתורית. 

 

עוד מככבים בסדרה: 

קולם מיני ("מסע בין כוכבים: הדור הבא") 

ג'יין הורוקס ("קול קטן")

אליזבת טאן ("אמילי בפריז") 

לוק ניוברי ("בבשר החי")


 

החל מה-18.3, ימי חמישי בשעה 21:25 

ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

 

מיליארדים – עונה 3 –Billions 

חדש ב-HOT

                          

העונה השלישית של "מיליארדים" ("Billions"), הדרמה המצליחה ועטורת הכוכבים של רשת Showtime, מגיעה לשידור יומי ב-HOT3 ותעלה במלואה ל-HOT VOD ול-NEXT TV. הסדרה נוצרה על-ידי בריאן קופלמן, דיוויד לווין (שביחד עומדים מאחורי מספר הפקות קולנועיות הכוללות את "משחק המושבעים", "ההימור האחרון", "אושן 13" ועוד) והכותב הפיננסי בעל הטור המוכר ב"ניו יורק טיימס", אנדרו רוס סורקין.

 

הסדרה, שעוסקת בעולם הפיננסים של וול סטריט, עוקבת אחר מסלול ההתנגשות בין צ'אק רודס, תובע כללי בניו יורק (המגולם על-ידי זוכה ה"אמי" פול ג'יאמטי, "סינדרלה מן"), לבין בובי אקסלרוד (דמיאן לואיס, "הומלנד"), מלך קרנות הגידור של וול סטריט. רודס מקדש את השליחות הציבורית שבתפקידו והוא רואה באקסלרוד ותעשיית קרנות הגידור, שמקדשים רווחים מעל הכל, את כל מה שמושחת בחברה האמריקאית. בעונתה השלישית של הסדרה, צ'אק ובובי מוצאים את עצמם מסתגלים לעולם חדש. הם עדיין נחושים להרוס האחד את השני, אך הם נאלצים גם להילחם על הישרדותם אל מול אויבים חדשים וחזקים. וונדי (מגי סיף, "ילדי האנרכיה"), שתקועה באמצע המלחמה הזו, תצטרך לקבל החלטה שתכתיב את שארית חייה.

 

עוד מככבים בסדרה:

מאלין אקרמן ("הקאמבק") 

טובי לאונרד מור ("דרדוויל") 

דיוויד קוסטביל ("הסמויה", "Suits")

 

 

החל מה-28.3, ראשון-חמישי בלילה ב- HOT3

כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV 

 

 

קוקה בע"מ – עונה 2
עונה חדשה

 

לאור הביקוש הרב, ובעקבות שיא שהגיע למעל 3 מיליון הזמנות ב-HOT VOD, "קוקה בע"מ, המשפחה הכי אהובה על המסך חוזרת לעונה שניה ומצחיקה במיוחד. גם הפעם, הסדרה מצטלמת ומשודרת במקביל ב-HOT בידור וב-HOT VOD. 

"קוקה בע"מ" מספקת הצצה אותנטית לאחת המשפחות המדוברות – משפחת קוקה החמה, המצחיקה, העצבנית והכי ישראלית שיש. לצד שמחת החיים ורוח השטות שעוטפת את הבית, המשפחה מלאה רגעים אינטימיים ואמיתיים, אינסוף בישולים וריבים קולניים לצד נשיקות וחיבוקים. 

אז בעונה החדשה, בזמן שליאור קוקה צריכה להתמודד עם סגירת העסק ולהמציא את עצמה מחדש, גלית ומשה, הוריה של ליאור, ממשיכים לריב על הסוני ומיה, נועם פוצחת בקריירה מפתיעה, רוי צוחק על כולם כל הדרך אל הבנק, מיה הופכת לכוכבת רשת ועדיאל? זה כבר סיפור לעונה שלמה. 

את ליאור קוקה אין צורך להציג – יזמית, קונדיטורית מצליחה ואושיית אינסטגרם עם 294 אלף עוקבים, שהפכה מנערה אנונימית ממעלה אדומים לאימפריית אינסטגרם בעולם הקינוחים. בעונה החדשה ליאור תתמודד עם ההשלכות של סגירת העסק והאימפריה מה שיגרום לה להמציא את עצמה מחדש בתחום מפתיע במיוחד. 

משה קוקה – אב המשפחה בעל לב הזהב גם העונה ימשיך לדאוג ללא הפסקה לילדיו וינסה לעשות הכל לטובתם, כשבדרך הוא יגלה שלפעמים לתמוך זה גם לשחרר. 

גלית קוקה – השריף של מעלה אדומים , ממשיכה להוות עמוד התווך של המשפחה. דואגת לרווחתה של מיה הכלבה על חשבון משה בעלה, ומפתחת את עצמה לכיוונים חדשים. 

רוי קוקה –  הנשמה של הבית, עם הכריזמה הממגנטת וההומור המשובח, ימשיך גם העונה להוות השראה ולפזר את הטוב שיש בו. בעונה החדשה הוא יזנח את הפלייסטיישן ויגלה את עולם ההשקעות בבורסה. 

נועם קוקה – האחות הצעירה, פרינססה כישרונית ויצירתית בת ה-19, בזמן שכל בני גילה בצבא היא מגלה את עצמה מחדש, מפתחת את כישרון הציור שלה והופכת למקעקעת יצירתית ומגניבה במיוחד.

 

החל מה-24.2 בימי רביעי- חמישי בשעה 19:30 ב-HOT בידור

והחל מה-22.2 ב-HOT VOD וב-NEXT TV
 

 

אנחנו מי שאנחנו – We Are Who We Are

סדרה חדשה

 

"אנחנו מי שאנחנו" ("We Are Who We Are") היא דרמת התבגרות איטלקית שהופקה בשיתוף של HBO ורשת Sky Atlantic האיטלקית. את הסדרה יצר המועמד לאוסקר לוקה גואדאנינו ("קרא לי בשמך") והסופר זוכה פרס "סטרגה" (פרס הספרות היוקרתי ביותר באיטליה) פאולו ג'ורדנו. 

 

בסדרה מככבים ג'ק דילן גרייזר ("זה"), ג'ורדן קריסטין שיימון, המועמדת לאוסקר וזוכת גלובוס הזהב קלואי סביני ("בנים אינם בוכים", "קשר דם"), אליס בראגה ("אליסיום", "אני, אגדה") והשחקן הישראלי המועמד לפרס "אופיר" טום מרסייה. 

 

הסדרה עוקבת אחר נער ונערה אמריקאים שחיים בבסיס צבאי בעיר החוף קיוג'ה שבאיטליה – פרייזר המתבגר (גרייזר) שעובר עם שתי אמהותיו הקצינות מניו יורק לבסיס האיטלקי, וקייטלין (שיימון), נערה הנאבקת עם זהותה המינית. הסדרה חוקרת תמות של חברות, אהבות ראשונות וזהות, ומכניסה את צופיה אל תוך הכאב והחדווה שבהתבגרות.

 

עוד מככבים בסדרה: 

ספנס מור השני ("13 סיבות") 

הראפר זוכה הגראמי סקוט "קיד קודי" מסקודי 


 

החל מיום רביעי ה-3.3 

כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV


 

  X:\Shivuk\Photos\לשימוש יחצ בלבד\לוגואים חדשים\קטנים\hot_hbo_flach.jpg


כוח – עונה 6 – Power

עונת הסיום

 

"כוח" ("Power"), דרמת הפשע של רשת הכבלים "סטארז", נוצרה על ידי המועמדת ל"אמי" קורטני קמפ אגבו ("האישה הטובה"), המועמד ל"אמי" דיוויד קנולר ("אהבה גדולה"), מארק קנטון ("300: עליית האימפריה") ורנדל אמט ("סוף המשמרת"), אך השם המסקרן ביותר שמזוהה עמה הוא ללא ספק קרטיס ג'קסון, הראפר הידוע בכינויו "50 סנט". ג'קסון לא רק מככב ומפיק את הסדרה המצליחה – שמבוססת במידה רבה על סיפור חייו המרתק והמסעיר – אלא גם מבצע את שיר הנושא שלה, "Big Rich Town".

 

עלילת "כוח" סובבת סביב ג'יימס "גוסט" סיינט פטריק (עומארי הרדוויק, "צוות לעניין", "קיק אס"), בעליו של מועדון לילה ניו יורקי פופולארי ושחקן מפתח באחת מרשתות הסמים הגדולות בעיר, שנקרע בין חייו הכפולים.  בעונת הסיום, "גוסט" שוב מחפש נקמה לאחר שנבגד על-ידי שותפו לשעבר. "גוסט" מחליט לשים את עולם הפשע מאחוריו ולחיות חיי חוק, אבל האם יספיק לעשות זאת לפני שהבולשת תתפוס אותו על פשעי עבר?


 

עוד מככבים בסדרה: 

ג'וזף סיקורה ("שאטר איילנד") 

נטורי נוטון ("תהילה") 

לילה לורן ("מלשין") 

ג'רי פררה ("הפמליה") 

סונג קנג (סרטי "מהיר ועצבני") 

הזמר רוטימי אקינושו


 

החל מה-28.2, ימי ראשון-חמישי בלילה ב-HOT HBO 

כל הפרקים ב-HOT VOD

 

אלה שהורגים – Darkness: Those Who Kill

סדרה חדשה

 

"אלה שהורגים" ("Those Who Kill") היא סדרת דרמה דנית שנכתבה על ידי אינה ברוהן ("כיבוש") ובוימה על ידי קרסטן מילראפ ("דיקטה"), שניהם זוכי פרס רוברט (מקביל לאוסקר אמריקאי). בעקבות הצלחת הסדרה, היא נרכשה לשידור גם על-ידי BBC באנגליה.

 

את הקאסט של הסדרה מובילים קנת' מ. קריסטנסן ("ויקינגים :ולהלה", "הירושה"), נטלי מדואנו ("Follow the Money") ואופה רורנאק מדסן.

 

שישה חודשים שהחוקר יאן מיקלסון (קריסטנסן) מחפש אחר עקבותיה של נערה בת 17 שנעלמה בקופנהגן. כשיאן נתקל במקרה נוסף של צעירה שנעדרה, הוא מאחד כוחות עם מאבחנת פלילית בשם לואיז (מדואנו), יחד הם מנסים להבין את מוחו של הרוצח ולהציל את הנערות. השניים יוצאים למסע אל תוך החלקים האפלים ביותר של המוח האנושי – וככל שהם מתקדמים, הרוצח נהיה נואש והסכנה מתגברת.

 

החל מה-2.3, ימי שלישי ב-22:00 ב-HOT HBO

כל הפרקים ב-HOT VOD וב- NEXT TV


 

NCIS לוס אנג'לס – עונה 11 – NCIS L.A

סדרה חדשה

 

המועמד ל"גלובוס הזהב" כריס או'דונל ("ניחוח אישה", "באטמן") והמוזיקאי זוכה ה"גראמי" אל אל קול ג'יי ("יום ראשון הגדול" ומנחה "קרב הליפסינק") חוזרים לככב בעונה ה-11 של "NCIS לוס אנג'לס" ("NCIS: Los Angeles"), סדרת הבת של הדרמה הפופולארית בעולם, "NCIS". 

 

מאז עלייתה לאוויר, הייתה סדרת האקשן של רשת CBS והיוצר שיין ברנן ("NCIS", "CSI מיאמי") מועמדת לפרס ה"אמי" ולפרס ה"פיפל'ס צ'ויס" וגרפה שישה פרסי "טין צ'ויס". 

 

"NCIS לוס אנג'לס" עוקבת אחרי עלילותיהם של חברי צוות לוס אנג'לס של יחידת ה-NCIS, האחראית לחקירות הפליליות של חיל הים ומתמחה במשימות סמויות. בראש הצוות עומדים הסוכן המיוחד ג'י קאלן (או'דונל), מומחה בזהויות בדויות ועבודה סמויה, ושותפו הסוכן סאם האנה  (אל אל קול ג'יי) – איש צבא לשעבר, מומחה לתרבות המזרח התיכון, שלחם באפגניסטן ובעיראק.

 

לצדם של או'דונל ואל אל קול ג'יי שבים לככב העונה גם הכוכבת הישראלית בר פאלי ("רווח וכאב", "נון סטופ"), שחוזרת לגלם את דמותה של אנה קולצ'ק, זוכת האוסקר לינדה האנט ("שנה בצל הסכנה"), בארט פואה, אריק כריסטיאן אולסן ("תוכנית גיבוי") ורנה פליס סמית. 

 

העונה יגיעו להתארח: 

הראפר המועמד ל"גראמי" קיארי "אופסט" סיפוס 

המתאבק המקצועי ואלוף העולם במשקל כבד ביל גולדברג 

דיוויד ג'יימס אליוט, שחוזר לתפקידו כהרמון ראב מסדרת האם המקורית "ג'אג".


 

החל מיום חמישי ה-4.3, ימי חמישי בשעה 22:00 

ב-HOT Zone 

 

 


תאגיד – עונה 3 – Corporate

סדרה חדשה

 

"תאגיד" ("Corporate") היא סדרה קומית של ערוץ "קומדי סנטרל", מבית היוצר של פאט בישופ, מאט אינגברטסון וג'ייק וייסמן ("מורות"). העונה השלישית של "תאגיד" תעלה בשידור יומי רק ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD.

 

מאט וג'ייק (אינגברטסון ו-וייסמן) הם שני מנהלים זוטרים בתאגיד בינלאומי וחסר נשמה, הנתונים לחסדיו של המנכ"ל הרודן כריסטיאן דה-ויל (לאנס רדיק, "פרינג'") וסגניו הפסיכופתים ג'ון (אדם לסטיק, "קז'ואל") וקייט (אן דודק, "מד מן", "האוס"). 

 

בעודם מנסים לנווט בין סדרה של אסונות, מאט וג'ייק נעזרים בבת הברית היחידה שלהם בתאגיד, גרייס ממשאבי האנוש (אפרנה ננצ'רלה, "בוג'אק הורסמן", "קראשינג"), שקורסת תחת עומס העבודה שלה ומערכת היחסים המתישה שלה עם שני העובדים התלותיים הללו. 

 

מגיעים להתארח העונה: 

זוכת פרס ה"סאג" לורן לפקוס ("כתום זה השחור החדש", "המפץ הגדול") 

המועמד ל"גלובוס הזהב" בוב אודנקירק ("שובר שורות", "סמוך על סול") 

פול פ. תומפקינס ("בוג'ק הורסמן") 

פאם מרפי ("תפוס את שורטי", בית ספר למפלצות)

זוכה פרס ה"סאג" וויליאם פיכטנר ("נמלטים") דני ג'ולס ("האקסית המטורפת"). 

 

החל מה-7.3, ראשון-חמישי בשעה 21:45 

ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD

 

 

סקיי

סדרות מערוצים > TeenNick

סדרת הרפתקאות לכל המשפחה. כלי טיס בלתי מזוהה מתרסק לכדור הארץ ונוחת בישראל ביער הסמוך לישוב הקהילתי "עוצמה". בתוכו נמצאת סקיי, חייזרית צעירה והרפתקנית מפלנטה המרוחקת 13 שנות אור מאתנו. היא יודעת שאם תיתפס על ידי בני האדם הם לא יתנו לה לעולם לשוב לביתה. 

 

בדיוק באותו זמן נמצאים ביער גם אריק, ושני חבריו הטובים ברוש ומקס. בעוד החייזרית המפוחדת בורחת מהשוטרים והסירנות שהגיעו למקום בעקבות פעילות חשודה, היא נתקלת באריק. ברגע אחד גורלי, הוא מחליט לא להסגיר אותה. כעת על סקיי למצוא דרך לשרוד בכדור הארץ.

 

במהלך מרץ

ב-HOT VOD young

 

צוות הצלה – עונה חדשה

סדרות מערוצים > ניק ג'וניור

עונה שביעית ומטורללת במיוחד לצוות הצלה! והפעם פגע ממש מגזים: הוא מתכנן תכנונים, סוחב דברים,הוא מתחפש, הוא מתחבא, הוא צוחק הוא בוכה והוא לא מרפה. מזל שצוות הצלה באוויר וגם ביבשה – צוות הצלה יוצאים לפעולה.

 

החל מה-4.3

ב-HOT VOD young

חודש בחירות ב- YOUNG

ישראל בוחרת HOT VOD young והנבחרת המובילה שלנו בוחרת לכם את התוכניות והסדרות הכי טובות לצפות בהן, בחודש בחירות שבו המנצחים הגדולים- הם אתם! בואו לראות מה בחרו לראות דניאל הבת מ"צפוף", עמרי מ"אילת", אייל מנסיני הרי הוא "אבא מטפלת" ועוד בחירות של דמויות אהובות בלתי נשכחות.

 

החל מה-4.3

ב-HOT VOD young

 

ספיישל פסח ב-YOUNG

גם בפסח הקרוב, HOT VOD young עושה לכם את החופש! עם עונות חדשות של יצאת אביר, גורמיטי, מועדון ווינX, ועוד סדרות חדשות ומצחיקות שישארו בחינם גם אחרי החג – חתולת קשת פרפר וחד קרן, אומי זומי ועוד. בנוסף ישודרו בחינם במהלך הספיישל גם הסדרות המובילות מהספריות של ערוצי הילדים: בובספוג, סמי הכבאי, לגו נינג'אגו, פוקימון, הרעשנים, ספיידרמן ועוד ועוד ועוד….

 

החל מה-18.3

ב-HOT VOD young


 

 

תכנים שעולים בחודש מרץ

 

תאריך עלייה

תוכן

ימי שידור

שעת שידור

ערוץ

24/02/2021

קוקה בע"מ 2

רביעי-חמישי

19:30

HOT בידור

28/02/2021

כוח 6

ראשון-חמישי

בלילה

HOT HBO 

01/03/2021

מצולמים

שני-שלישי

20:30

HOT3

02/03/2021

אלה שהורגים

שלישי

22:00

HOT HBO

03/03/2021

אנחנו מי שאנחנו

רביעי

HOT VOD

04/03/2021

NCIS לוס אנג'לס 11

חמישי

22:00

HOT Zone

04/03/2021

צוות הצלה 7

HOT VOD young

04/03/2021

חודש בחירות

HOT VOD young

07/03/2021

תאגיד 3

ראשון-חמישי

21:45

HOT קומדי סנטרל

11/03/2021

נאפס

חמישי

22:15

HOT3

14/03/2021

בשר ודם

ראשון

21:25

HOT3

/03/202118

האחיזה הסינגפורית

חמישי

21:25

HOT3

/03/202118

ספיישל פסח

HOT VOD young

28/02/2021

מיליארדים 3

ראשון-חמישי

בלילה

HOT3

במהלך מרץ

סקיי

HOT VOD young

 

תכנים שמסתיימים בחודש מרץ

 

תאריך ירידה

תוכן

יום

שעה

ערוץ

07/03/2021

אבסנטיה 3

ראשון

20:15

HOT3

11/03/2021

שטח הפקר

חמישי

21:25

HOT3

15/03/2021

אלן נגד פארו

שני

22:00

HOT HBO/HOT8

         
         
         

 

יש לבדוק גם

חוק וסדר עונה 21 בישראל

חוק וסדר 21 Law & Order "חוק וסדר " ("Law & Order") היא דרמה משטרתית של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.