יום חמישי , פברואר 25 2021
כאוס, CHAOS , מרתון הצילום

הזנקת מרתון הצילום

PHOTO IS:RAEL מציגים :

מרתון הצילום הבינלאומי הראשון של PHOTO IS:RAEL  בשיתוף  Chutzapah Center

״כאוס״

הזנקה: יום שלישי |16.2.21  | 17:00

https://www.photoisrael.org/international_marathon/

ב-40 השנים האחרונות, מרתוני צילום מתקיימים בהצלחה בערים רבות ברחבי העולם, אם כי בדרך כלל במתכונת מקומית עירונית. מגבלות התקופה סיפקו עבורנו השראה למרתון צילום בינלאומי בפורמט מקוון ופתוח למשתתפים מכל העולם. מרתון הצילום הבינלאומי הראשון לא יתמקד בחלל פיזי של עיר, אלא בנושא רלוונטי בימים אלה יותר מתמיד – ״כאוס". אנו מזמינים צלמים, מעצבים, אמנים ויוצרים מתחומים שונים המשתמשים בשפת הצילום ככלי לעשייה ו/או עבודה, לחוויה יצירתית ומפרה בת 24 שעות, במהלכה נחקור זוויות שונות של ״כאוס״.

המרתון יוזנק אונליין ב 16 בפברואר בשעה 17:00 ( שעון ישראל)  ובמהלך 24 השעות של המרתון יישלחו למשתתפים 6 אתגרי צילום סודיים שיש לבצע על פי קצב התקדמות אישי. המשתתפים קובעים את קצב ההתקדמות האישי שלהם בתוך מסגרת הזמן הכללית.  יש להגיש את כל ששת האתגרים בתוך 24 שעות – לא תהיה אפשרות להגיש בתום 24 השעות של המרתון.

ועדה של מומחים בתחום הצילום והחדשנות תבחן את ההצעות ותבחר את 20 האמנים הזוכים, אשר יזכו להציג את עבודותיהם בתערוכה נודדת. התערוכה תושק בפסטיבל צילום הרחוב בלונדון באוגוסט 2021 ,תמשיך לפסטיבל הצילום בארקו בבוגוטה, קולומביה, ותסתיים בפסטיבל צילום הבינלאומי ה-9 בתל אביב. הזוכים ב-3 המקומות הראשונים יזכו בפרסים נוספים ויוקרתיים שבבסיסם הזדמנויות להתפתחות מקצועית – בשיתוף סוכנות הצילום הבינלאומית ״מגנום״, חברת ״קאנון״ ,המגזין האמריקאי ״"Daylight וחברת FIVERR  הישראלית שהצטרפה גם היא למיזם החדש ותומכת בפיתוח כישורים מקצועיים בעולם של שינויים וחוסר וודאות.

 

ההרשמה פתוחה מה26.1.2021 ועד ה 15.2.2021 בשעה 23:59

את התמונות ניתן להגיש דרך אתר התחרות בלבד בלינק

לשאלות ופרטים ניתן לפנות במייל : photoismarathon@pohotoisrael.org

חבר השופטים הבינלאומי:

מיכה קאופמן,ענבל אריאלי,מיה ענר,מרי טימובה, רוקו ונציה, מייקל דונאי,סטיבן לי, מייקל איטקוף, לינה קסטניינדה.

הצטרפו אלינו ל- 2 הרצאות  מקוונות – מיוחדות לכבוד המרתון הבינלאומי

ההרצאה מקוונת בנושא ״חוצפה וכישורי העתיד״

את ההרצאה תעביר יזמת ההיי-טק ומחברת הספר ״חוצפה״ ענבל אריאלי, מפצחת את הכישורים שכל אחת ואחת מאיתנו צריכים במציאות הנוכחית ובעתיד. ההרצאה כוללת אנקדוטות נבחרות מספרה ותעורר בכם ובכן השראה – לעולם לא תסתכלו על כאוס/בלאגן שוב באותה הצורה!

ההרצאה תתקיים ביום שלישי, 9.2, בשעה 20:00.

ההרצאה ללא עלות, יש להירשם מראש בקישור >> http://bit.ly/2Yv0GSL

*ההרצאה תתקיים בשפה האנגלית

 

הרצאה מקוונת בנושא ״כאוס״.

את ההרצאה, המתקיימת בשיתוף עם Canon אירופה, יעביר ג'רום גנס, שגריר קנון וצלם תיעודי אשר בוחן את ההשפעה שיש לאינטרנט ולטכנולוגיות חדשות על חיינו. בשנים האחרונות זכה ג'רום לגישה נדירה לחייהם של אנשים פרטיים במזרח הרחוק וגילה מקומות שבהם אנשים בודדים משלמים לכוכבי אינטרנט כדי לאכול איתם ארוחת ערב או יוצרים קשרים אישיים הדוקים עם דמויות וירטואליות.

בהרצאה, ג'רום ישתף כמה מהסיפורים המרתקים שתיעד ופורסמו בכמה מכתבי העת והפסטיבלים הגדולים בעולם. הוא גם ייתן לקהל כמה טיפים ליצירת פרויקטים ולצילום במהלך המרתון הקרוב.

ההרצאה תתקיים ביום ראשון, 14.2, בשעה 20:00.

ההרצאה ללא עלות, יש להירשם מראש בקישור >> http://bit.ly/3aCp2zs

*ההרצאה תתקיים בשפה האנגלית.

 

  PHOTO IS:RAELהינו ארגון ללא מטרת רווח הפועל ליצירת דיאלוג באמצעות מחקר והפניית זרקור אל נושאים אמנותיים וחברתיים באמצעות שפת הצילום. אנו מאמינים כי צילום הינה שפה אוניברסלית החוצה תרבויות ומגדרים והיא מובנת לכל. זוהי שפה המאפשרת יצירת גשר בין מרכז לפריפריה ובין הקהילות המוחלשות בחברה לבין כלל הציבור.

Chutzapah Center  של ענבל אריאלי, יזמת היי טק מובילה ומחברת הספר: חוצפה: ילדות ישראלית ויזמות גלובלית מפיצה בעולם את ההכרה כי בבסיס כישורי העתיד עומדת היכולת להתמודד עם כאוס ואי וודאות. ספרה זכה באות ״ספר היזמות החדש הנשמע ביותר בארה״ב לשנת 2020״. הספר תורגם כבר מאנגלית לשפות נוספות ומעורר עניין רב בעולם.

Check Also

פורים באתר בית אבי חי

פורים באתר בית אבי חי:   כל האירועים ללא תשלום https://www.bac.org.il/   פורים- אירועי עיון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.