יום חמישי , מאי 26 2022
פברואר 2021 בעולם הסדרות של yes

פברואר 2021 בעולם הסדרות של yes

 

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\2021_FEBRUARY_SERIES_page-2B.jpg

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\2021_FEBRUARY_SERIES_page-3.jpg

-למה מי מת-G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\lama-mi-met.jpg

קומדיה רומנטית בעולם של "סרטן", שנכנסת דווקא לקרבות הקטנים והטיפשיים בתוך המלחמה הגדולה על החיים. ערן (אורי עטיה) בחור רווק וקצת לוזר ומיכל (ליהי קורנובסקי) בחורה שמנסה לטרוף את החיים, נפגשים במקרה במחלקה האונקולוגית. החיבור יוצא הדופן ביניהם מוליד מסע מצחיק, עצוב, מפחיד ובעיקר- מלא אהבה ואופטימיות.  

ערן הוא בחור די רגיל ..הוא נזרק על ידי האקסית שלו לאחר שנים של זוגיות, הוא גר בדירת חדר ומגרד כל שקל כדי לשלם את השכירות. כל בוקר שלו מתחיל  ב 14 שיחות שלא נענו מהבנק, מביטוח לאומי… מאימא שלו… מאחותו… ומשיקי, החבר הכי טוב שלו. אה כן… ויש לו גם סרטן ..לא סתם סרטן אלא  'יואינג סרקומה' סרטן שפוקד בעיקר ילדים, הסיכוי של אדם מבוגר לחלות בה היא 1:875,000.. למרות שהרופא מבשר לו שיש לו 4.5% סיכוי לשרוד, ערן בטוח שהוא הולך לנצח את הסרטן הזה שלו, שכבר הגיע לגודל של בטטה ממוצעת, לבד בכוחות עצמו. כשהוא משתכנע להגיע סוף סוף לבית חולים הוא פוגש את מיכל, חולת סרטן 'עם ניסיון' שמיד לוקחת עליו חסות. מיכל היא אחת כזאת שכנראה מעולם לא היה פוגש קודם ומבחינתו היא הדבר הטוב ביותר שקרה לו במקום הכי פחות צפוי. ויש גם אהבה אבל אחרת, כזאת שמתקיימת בחיים שלא ברור איך הם מתקדמים מפה והלאה.  

"למה מי מת" בדרכה הקומית חושפת את הסביבה שקוברת אותך בטרם עת, החברים שמנצלים אותך בשביל גראס רפואי, האוננות ב"בנק הזרע", ההתמכרות לכורכום, כוחה העצום של "תעודת הנכה" והמשפחה שהופכת להיות חונקת… – האימא הלוחצת (אורלי זילברשץ) שתעשה הכול כדי להציל את הבן הקטן והאבוד שלה, אבא (יגאל עדיקא) שנכנס לו לחיים ברגעים הכי לא נכונים ושיקי (קותי סבג) החבר הטוב שכל כך רוצה לעזור לערן, אך רק גורם לו כל פעם להרגיש יותר רע עם עצמו. 

הסדרה מבוססת על סיפור חייו של אייל אלטויל, כותב הספר "הסרטן מת מצחוק", שהעביר הרצאות, מופעי סטנד אפ ואפילו זכה להגיע לTED וכל זה באופן מעורר השראה כשכל מטרתו היא לעודד ולתת כוח ואופטימיות ותקווה.

 

בהשתתפות:  אורי עטיה, ליהי קורנובסקי, קותי סבג, אורלי זילברשץ, יגאל עדיקא, משי קלינשטיין, מוריה בן הרוש. לאה שנירר ועוד…

יוצרים: אייל אלטוויל, שראל פיטרמן, יוגב יפת. 

תסריטאי ראשי: שראל פיטרמן.

תסריטאים נוספים: יוגב יפת, אייל אלטוויל.

במאי : יוגב יפת.

מפיקים: שי אינס, דפנה פרנר, מיכאל תפוח.

הפקה: ארצה הפקות.

למה מי מת: החל מה-21/02, ימי א בשעה  21:00 ו21:30 ב-yes VOD ,  ב- yes TV DRAMA וב-STINGTV רק ב-yes  

 

דרמת פשע אמיתי עטורת שבחים המתמקדת באחד התיקים הפליליים המפורסמים ביותר בתולדות בריטניה – דניס נילסן, המכונה 'הרוצח החביב'. נילסן (דיוויד טננט – "דוקטור הו", "ברודצ'רץ") היה עובד מדינה מקומי, שבמשך חמש שנים רצח צעירים שפגש ברחובות סוהו בלונדון. הסיפור מסופר באמצעות פריזמה של שלושה גברים מבודדים – בלש, ביוגרף ונילסן עצמו. הסדרה עוסקת בניסיונה של חקירת המשטרה להשיג צדק לכמה שיותר קורבנות. היחסים בין נילסן לביוגרף שלו בריאן מאסטרס (ג'ייסון ווטקינס, "הכתר") מאפשרים לנו להתעמק במוחו של אחד הרוצחים הסדרתיים החמקמקים ביותר שהעולם ראה אי פעם. האם נוכל להבין באמת את מוחו של רוצח? ואם ננסה, איזה מחיר אנו משלמים?G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\des.jpg


כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

דז: החל מה-08/02, ימי ב' בשעה 21:50, ב-yes VOD  וב- yes TV DRAMA רק ב-yes  

 

 

מיני סדרה בריטית מהכותב והיוצר ראסל טי. דיוויס ("שערורייה אנגלית למדי", "השנים") על חבורה בקהילה הגאה בלונדון של שנות ה-80, שעוברים לגור ביחד בדירה. במקביל, מתחילות שמועות לגבי וירוס חדש שהופך למאיים יותר מרגע לרגע, עד שזה הופך לרשמי: מגפת האיידס נמצאת בכל עבר ומפלס הפאניקה סביבם חוגג.G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\its-a-sin.jpg

"החטא" הינה סדרה שנעשה עבורה התחקיר הנרחב ביותר שנעשה על הנושא לטלוויזיה.
כמו תמיד אצל דיוויס עומד להיות מרגש ומעורר מחשבה וכמובן הכל בשילוב של מוסיקת אייטיז מצוינת.

שחקנים: אולי אלכסנדר (סולן Years & Years) בתפקיד הראשי, ניל פטריק האריס, קילי יוז, סטיבן פריי ועוד.

 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג'

החטא: החל מה- 24/02 ב- yes VOD וב-07/03 יום א ב-21:45 ב-TV DRAMA yes רק ב-yes  


G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\zoeys-extraordinary-playlist-2.jpg

עונה שניה ומבטיחה לסדרה הקומית-דרמתית ומוזיקלית בכיכובה של ג'יין לוי בתור זואי קלארק, מתכנתת מחשבים צעירה ומבריקה שתאונה מוזרה מעניקה לה את היכולת לשמוע את תחושותיהם הפנימיות ביותר של הסובבים אותה, שבאות לידי ביטוי כקטעי שירה וריקוד גרנדיוזיים. כל פרק מלווה בשירים נפלאים, ריקודים מרימים והמון פאן. בעונה החדשה, זואי חוזרת לאחר זמן ממושך בו לקחה הפסקה ומגלה שהרבה מאוד השתנה גם בעבודה וגם בחייה האישיים.

שחקנים נוספים: סקיילר אוסטין ("פיץ' פרפקט"), מרי סטינבורגן ("מועדון הספר הטוב"), אלכס ניואל. הופעות אורח: פיטר גלאגר (O.C.), לורן גרהאם ("בנות גילמור")

4 פרקים ראשונים יהיו זמינים ב-yes VOD  החל מה-1/02

 

הפלייליסט של זואי 2: החל מה- 01/02 ב- yes VOD וב-02/02 יום ג ב-21:45 ב-TV DRAMA yes וב-STINGTV רק ב-yes  

 

דרמת בית החולים חוזרת בעונה רביעית. הסדרה עוסקת בשנות ההתמחות של מספר רופאים, בהן נחשפת האמת על מה באמת קורה – לטוב ולרע – במערכת הרפואית ובבתי החולים ברחבי ארה"ב. הסדרה עוקבת אחר צוות המתמחים והאחיות בבית החולים צ'סטיין פארק ממוריאל באטלנטה ובעיקר בחייהם של ד"ר קונרד הוקינס (מאט זקורי, "האישה הטובה"), דבון פרדש (מאניש דאיאל, "קוד שרוף") שאותו מנחה ד"ר הוקינס ובחייה של האחות המסורה ניקולט "ניק" נבין (אמילי ואנקמפ, "נקמה").G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\the-resident-4.jpg

העונה הרביעית נפתחת זמן מה בעתיד הקרוב, ב"עידן שאחרי הקורונה". בעוד העונה הקודמת הייתה היחידה שהספיקה להכניס את הקורונה לעלילה, אנחנו מגלים בסדרת פלאשבקים מהעבר על הרופאים והרופאות בימים הראשונים של הקורונה, ומי נותר בחיים ב"הווה".  

המתמחה – עונה 4: החל מה-02/02, ימי ג בשעה 21:00, ב-yes VOD , yes TV DRAMA וב-STINGTV רק ב-yes  

 

הסדרה המשטרתית האהובה והמצליחה NCIS, בכיכובו של מארק הרמון ("שיקאגו הופ", "הבית הלבן") חוזרת בעונה חדשה. NCIS (שירות חקירות פלילי ימי) הינה סדרה שהיא כבר הרבה מעבר לעוד סדרת אקשן שגרתית, היא מצליחה לאורך שנים לשמור על קהל צופים נאמן ורייטינג גבוה, הרבה בעזרת הסיפורים המעניינים, הדמויות שנקשרנו אליהן והמינונים המדויקים של הומור. הסדרה לא פעם מתמקדת בדינמיקה המורכבת  ולעתים המשעשעת של צוות שנאלץ לעבוד יחד במצבי לחץ גבוה.G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\ncis-18.jpg

לתפקידי אורח מיוחדים יגיעו העונה: אדם קמפבל, שון הרמון ועוד.

7 הפרקים הראשונים יהיו זמינים ב-yes VOD  החל מה-21/01

 

NCIS – עונה 18: החל מה- 01/02 ב- yes VOD וב-STINGTV

 

הגרסה הבריטית לסדרת הלהיט, זוכת האמי, בכיכובו של רו פול צ'ארלס חוזרת לממלכה בעונה חדשה!G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\rpdr-uk-2.jpg

את הסדרה מנחה זוכה האמי רו פול, מלכת הדראג הבינלאומית ששברה כל שיא ומנחה את הסדרה שמכתירה את מלכת הדראג הבאה של בריטניה!

שילוב של טופ מודל, אמריקן איידול, פרויקט מסלול וכל תחרות איפור שאי פעם ראיתם  – המרוץ לדראג היא סדרה סוחפת שעוררה שיחה ערה וכנה כולל הצצה אמיתית לאומנות הדראג. 

עשר מלכות דראג מכל רחבי הממלכה הבריטית יתחרו ביניהן בסדרה של מבחנים שיבחנו ויחפשו את מלכת הדראג הטובה ביותר.
רו–פול צ'ארלס יהווה מנטור למשתתפים ויעזור להם להתכונן פיזית ומנטלית לאתגרים. בתום המשימות הוא יהפוך לרו פול, הדראג קווין האייקונית, שתשפוט אותם יחד עם חבר השופטים – גראהם נורטון, מישל ויסאג' ואלן קאר.  לצוות השופטים הקבוע יצטרפו גם שופטים אורחים כמו: אליזבת' הארלי, ג'ורדן ראן, שרידן סמית', לוריין קלי, דון פרנץ' ועוד.

צילומי העונה הופסקו לתקופה בשל התפרצות מגפת הקורונה ברחבי אנגליה.

המרוץ לדראג של רו-פול: בריטניה 2: החל מה- 14/02 ב- yes VOD  רק ב-yes  

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\rpdr-13.jpg

המרוץ לדראג של רו פול חוזרת בעונה חדשה וצבעונית מתמיד!

את הסדרה מנחה זוכה האמי רו פול, מלכת הדראג הבינלאומית ששברה כל שיא ומנחה את הסדרה שמכתירה את מלכת הדראג הבאה של אמריקה! חבורה של מלכות דראג מכל רחבי אמריקה יתחרו ביניהן בסדרה של מבחנים שיבחנו ויחפשו את מלכת הדראג הטובה ביותר. מלכת הדראג/זמרת רו-פול הוא המנחה, ההשראה והמנטור בסדרה.
בתור רו–פול צ'ארלס הוא יהווה מנטור למשתתפים ויעזור להם להתכונן פיזית ומנטלית לאתגרים.
בתום המשימות הוא יהפוך לרו פול, הדראג קווין האייקונית, שתשפוט אותם יחד עם חבר השופטים: קרסון קרסלי, מישל ויסאג', רוס מת'יוס. אורחות מיוחדות העונה: השחקניות אן האת'וויי וסקרלט ג'והנסון.

אחרי כל פרק תשודר "רו פול: הכל בחוץ", סדרת בת המראה את מאחורי הקלעים בזמן שהמתמודדות מחכות להכרעה, בה רובן נחשפות לסיפורי החיים של המתמודדות האחרות ולקשיים שחוו עד שהגיעו לסדרה.

המרוץ לדראג של רו פול עונה 13 + רו פול: הכל בחוץ: החל מה- 01/02 ב- yes VOD וב-06/02 שבת 21:00 וב ב-21:45 ב-TV DRAMA yes וב-STINGTV רק ב-yes  

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\john-oliver-8.jpg

עונה חדשה לאחת התוכניות המרעננות והאקטואליות עם המנחה החד והמצחיק בטלוויזיה האמריקאית בשנים האחרונות. ג'ון אוליבר מנחה את תוכניתו בHBO –  כבר מספר עונות: התוכנית בת חצי השעה, מספקת לו פלטפורמה לפריסת הפרספקטיבה המיוחדת לו וקולו הייחודי. אוליבר מביא נקודת מבט שונה ומצחיקה על הנושאים החמים בחדשות בשבוע שעבר, פוליטיקה, אירועים שוטפים ועניינים חברתיים המתרחשים בארה"ב ובעולם כולו. 

 

השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר 8: החל מה- 16/02 ב- yes VOD, TV DRAMA yes וב-STINGTV


G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\the-rookie-3.jpg

עונה שלישית לטירון הכי ותיק והכי אהוב בטלוויזיה. העונה החדשה ממשיכה ישירות את עונה 2 שהסתיימה באופן מותח ביותר. ג'ון (ניית'ן פיליון) הופלל על ידי ניק ארמסטרונג (בגילומו של הרולד פרינאו) בסוף העונה השנייה, כשוטר המלוכלך שפעל בשורות ה- LAPD.  ג'ון מתקרב לסוף הכשרתו ועומד בפני האתגר הגדול ביותר שלו כקצין משטרה, כאשר עליו להשלים עם הבחירות שעשה בחיפוש אחר האמת.
לעונה השלישית מצטרף סופרמן לשעבר, ברנדון ראות', בתפקיד שוטר ותיק עם שיטות משטרתיות שנויות במחלוקת.

 

הטירון 3: החל מה- 16/02, שלישי בשעה 22:45 ב- yes TV ACTION וב-STINGTV רק ב-yes  


G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\charmed-3.jpg

היוצרות של  "ג'יין הבתולה" הקימו לחיים את דרמת העל-טבעי האהובה, בחידוש צעיר ועכשווי המבוסס על סדרת המקור. העונה השנייה, בדומה לסדרות רבות אחרות, נאלצה לסיים את צילומי העונה במפתיע בשל מגפת הקורונה, וכעת הסדרה המצליחה חוזרת בעונתה השלישית. מל, מגי ומייסי, הינן אחיות בעלות כוחות על טבעיים- הן מכשפות חזקות ומוכשרות שלקחו על עצמן את ייעודן ההיסטורי להגן על המין האנושי משדים המסתובבים בינינו ואשר אחד מהם הרג את אמא שלהן. 

אל צוות השחקנים יצטרף גם השחקן הטרנסג'נדר ג'יי ג'יי. הוקינס אשר יגלם את קווין, סטודנט שעומד להוות השראה לאחת מהדמויות הראשיות בסדרה. ברזומה של הוקינס גם תפקידי אורח ב"מחשבות פליליות" וב- ""NCIS.


מכושפות: הדור החדש 3: החל מה- 25/02 ב-21:00  ב- yes TV DRAMAוב-STINGTV רק בyes-  

 עונה שנייה לסדרת הדרמה – מתח, על פי סדרת הספרים האייקונית.
ננסי דרו (קנדי מקאן) היא נערה מבריקה ובלשית חובבת שפותרת תעלומות מסתוריות בעיר הולדתה. מות אמה, משנה את תכניותיה והיא נאלצת לדחות את  תחילת לימודיה בקולג'. G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\nancy-drew-2.jpg

היא מוצאת את עצמה מעורבת במקרה רצח אפל בעל אלמנטים על טבעיים שרק מדרבנים אותה להמשיך לחקור עד שהיא חושפת סודות איומים שהוסתרו במשך זמן רב. 

בעונה השנייה ננסי וחבריה שוב מוצאים את עצמם במרכזה של תעלומה, כשנערה מסתורית צצה ללא זיכרון או ידע לגבי עצמה ומוסרת למשטרה רק שם אחד שהיא מכירה: ננסי דרו…


ננסי דרו 2: החל מה- ,25/02 בשעה 21:45, ב- yes TV DRAMAוב-STINGTV רק בyes-  

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\cb-strike-2.jpg

עונה חדשה לדרמת הפשע מבית ה- BBC, המבוססת על סדרת הספרים רבי המכר של ג'יי. קיי. רולינג (אותו כתבה תחת שם העט רוברט גלברייט). 

השחקן הבריטי טום בורק ("מלחמה ושלום") מגלם את דמותו של קורמורן סטרייק, לוחם בצבא בריטניה בעברו, שהופך לבלש פרטי הפועל ממשרד קטנטן בלונדון ולמרות שהוא פגוע פיזית ונפשית, התובנות שלו והרקע שלו כחוקר צבאי נחוצים מאוד כדי לפתור שלושה תיקי רצח סבוכים שחמקו מעיני המשטרה. רובין אלקוט (הולידי גריינג'ר) עוזרתו המסורה של סטרייק עוזרת לו בפתרון התעלומות. 

העונה החדשה מבוססת על החלק הרביעי בסדרת הספרים: Lethal Whit – "לבן קטלני"

סטרייק 2:  החל מה- 22/02, בשעה 22:50, ב- yes TV ACTIONוב-STINGTV 


G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\kids_levad-babyit.jpg

עפרה ועידן, חודש המשפחה, החל מ-1.2, ב-yes VOD KIDS וב-STING TV. רק ב-yesG:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\kids_ofra-idan.jpg

עפרה ועידן, אח ואחות, גדלו בבית שחי ונושם חינוך מוזיקלי לגיל הרך.
בתחילת דרכם כמורים ויוצרים הם הבינו שחשוב להם לשלב בין האהבה למוזיקה לבין המסר האנושי.
בשנת 2013 זכו בפרס אקו״ם עבור פרויקט "שרים ומסמנים״ – אוסף שירים ייחודי המנגיש את שפת הסימנים לקהילת הילדים השומעים. 

לקראת יום המשפחה, תעלה קטגוריה מיוחדת של עפרה ועידן. שירים ופעילויות לילדים והורים, בהם נכיר בתים שונים ומשפחות שונות, ונגלה מה משותף לכולן.

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\kids_hop_family.jpg

משפחה שכזאת, חודש המשפחה, החל מ-1.2, ב-yes VOD KIDS ובספריית הופ!

חגיגה משפחתית עם פרקים מובחרים מסדרות אהובות של ערוץ הופ!, בניהם: סימון, ופל כלב הפלא, טרו וממלכת הקשת, סמי הכבאי ועוד.

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\kids_lego-ninjago.jpg

לגו נינג'גו – עונה חדשה! בבכורה, החל מה-7.2, ב-yes VOD KIDS, STING TV ובספריית ZOOM

עונה חדשה ללגו נינג'גו – סודות הספינג'יצו האסור-עונה 2

הנינג'ות ממשיכות להגן על נינג'גו ומגילות הספינג'יצו.

 

פורים שמח לילדים, החל מה- 14.2, ב-yes VOD KIDSG:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\kids_purim.jpg

ילדים והורים נהנים יחד ממנהגי חג הפורים עם התכניות האהובות לילדים. בחג שכולו תחפושות, שירים וריקודים.

הכבשה שושנה – דץ מנסה להסביר לכבשה שושנה על חג פורים ומגייס לעזרתו את סבא טוביה שמגיע לביקור. ביחד הם מספרים לה את סיפור מגילת אסתר, מתחפשים, רוקדים ושרים.

לתיאטרון של יעל, מגיעה מאפרת, שמלמדת את יעלי והחברים איך מאפרים ויוצרים פרצופים: שמח, עצוב ועוד. ויחד עם מתכוננים להצגה: פרצופים.

בגן של תמר, הגננת מכינה תחפושות לכולם ומסבירה שגם כשמתחפשים, עדיין נשארים אנחנו.

רינת והבובה מימי חוגגות את חג הפורים עם שירים ומנהגי החג.

 

 


 

G:\Yes Series Channels\היילייטס\2021\פברואר\עיצובים מאסף\2021_FEBRUARY_SERIES_page-Tavla.jpg

יש לבדוק גם

עונה שנייה ל- HACKS בישראל

HACKS 2 "Hacks" היא דרמה קומית זוכת פרסי ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" שהופקה עבור שירות הסטרימינג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.