יום שלישי , מאי 18 2021
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 12.12

ספורט1

11:00 אליפות העולם למזחלות (נשים)

13:55 דארמשטאט – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 דורטמונד – שטוטגרט 

19:05 נורבגיה – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד נשים) 

20:55 איאקס – זוולה 

ספורט2

13:45 סערה במלכה עם פיני גרשון – חלק ב'

14:20 וולבס – אסטון וילה 

16:50 ניוקאסל – ווסט ברומיץ' 

19:15 מנצ'סטר יונייטד – מנצ'סטר סיטי 

21:50 אברטון – צ'לסי 

00:15 בוקה ג'וניורס – ארסנל 

03:30 קולומבוס קרו – סיאטל סאונדרס (גמר ה-MLS)

ספורט3

11:55 באחצ'שהיר – בשיקטאש (סל טורקי) 

14:25 קארדיף – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי לייפציג – ורדר ברמן 

19:20 אוניון ברלין – באיירן מינכן 

21:40 טנריפה – סן פאבלו בורגוס (סל ספרדי) 

ספורט4

14:10 אפיון – גלאטסראי (סל טורקי) 

16:25 אנדולו אפס – בורסאספור (סל טורקי) 

19:35 מכבי נתניה – מכבי פ"ת 

22:00 סערה במלכה עם פיני גרשון – חלק ב'

 

ראשון 13.12

ספורט1 (אופטיוב 2)

13:50 סאותהמפטון – שפילד יונייטד 

16:05 קריסטל פאלאס – טוטנהאם 

18:20 פולהאם – ליברפול 

20:30 מכבי ת"א – הפועל חיפה 

22:55 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

ספורט2

11:00 אליפות העולם למזחלות (נשים)

14:25 רדינג – מנצ'סטר יונייטד (נשים)

16:25 מנצ'סטר סיטי – ארסנל (נשים)

19:45 הפועל ב"ש – הפועל ק"ש 

ספורט3

14:25 ריין נקר לוון – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

17:40 פ.ס.וו. איינדהובן – אוטרכט 

19:40 ריאל מדריד – מלאגה (סל ספרדי) 

21:25 לסטר – ברייטון 

00:15 ריבר פלייט – ארחנטינוס ג'וניורס 

ספורט4

13:10 ויטסה (דסה) – הרנביין 

16:20 אאוגסבורג – שאלקה 

18:50 לברקוזן – הופנהיים (דאבור) 

21:05 ארסנל – ברנלי 

 

שני  14.12

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:05 הולנד – גרמניה (אליפות אירופה בכדוריד נשים) 

 21:20 הונגריה – רומניה (אליפות אירופה בכדוריד נשים) 

ספורט3

14:00 הגרלת 32 הגדולות בליגה האירופית 

17:55 סיבאספור – אנטליאספור 

ספורט4

19:40 לקראת בני סכנין – בית"ר י-ם 

20:10 בני סכנין – בית"ר י-ם 

 

שלישי 15.12

ספורט1

19:25 המבורג – סנדהאוזן (בונדסליגה 2) 

21:55 ווטפורד – ברנטפורד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט2

19:50 וולבס – צ'לסי 

21:50 מנצ'סטר סיטי – ווסט ברומיץ' 

02:25 קתוליקה – ולס, רבע גמר סודאמריקנה (גומלין)

ספורט3

16:50 אליפות אירופה בכדוריד נשים 

19:55 לבלואה (גינת) – ברשיה (יורוקאפ) 

21:40 חובנטוד בדאלונה (דוסון) – קאזאן (יורוקאפ) 

02:20 פלמיירס – ליברטאד, רבע גמר ליברטדורס (גומלין)

ספורט4

19:20 פרנקפורט – מנשנגלאדבך 

21:20 חגיגה גרמנית על גבי ורדר ברמן – דורטמונד 

  

רביעי 16.12

ספורט1

19:45 הפועל חדרה – הפועל ב"ש 

22:00  ווסטהאם – קריסטל פאלאס עם פריצות לפולהאם – ברייטון 

ספורט2

19:50 חגיגה אנגלית על גבי ארסנל – סאותהמפטון 

21:55 ליברפול – טוטנהאם 

24:00 סיכום היום באנגליה 

ספורט3

19:20 שאלקה – פרייבורג 

21:25 חגיגה גרמנית על גבי הופנהיים (דאבור) – לייפציג זאביק

00:10 דפנסה אי חוסטיסיה – באהייה, רבע גמר הסודאמריקנה (גומלין)

02:25 קוקימבו – ג'וניור, רבע גמר סודאמריקנה (גומלין)

ספורט4

21:20 באיירן מינכן – וולפסבורג 

00:10 סאנטוס – גרמיו, רבע גמר הליברטדורס (גומלין) 

02:25 ראסינג – בוקה ג'וניורס, רבע גמר ליברטדורס 

 חמישי 17.12

ספורט1

19:45 בית"ר י-ם – הפועל ק"ש 

ספורט2

19:50 אסטון וילה – ברנלי 

21:50 שפילד יונייטד – מנצ'סטר יונייטד 

02:25 נסיונאל – ריבר פלייט, רבע גמר הליברטדורס (גומלין)

ספורט3

21:25 אוברדוירו (כהן) – בדאלונה (דוסון) 

00:05 אינדפנדיינטה – לאנוס, רבע גמר סודאמריקנה (גומלין) 

ספורט4

19:40 קאמבור – גו אהד איגלס (גביע הולנדי) 

21:55 ווילם II – ויטסה (דסה, גביע הולנדי) 

 שישי 18.12

ספורט1

10:30 (עד 13:00 לערך) אליפות העולם למזחלות 

14:30 (עד 17:00 לערך) אליפות העולם למזחלות (נשים)

19:25 האל סיטי – פורטסמות (ליג 1) 

21:55 פרסטון – בריסטול סיטי (צ'מפיונשיפ) 

ספורט2

18:55 קראגומרוק – גלאטסראי 

21:20 אוניון ברלין – דורטמונד 

ספורט3

15:30 קרבות וואן

18:50 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד נשים 

21:20 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד נשים 

ספורט4

19:55 אנורתוסיס (מיכה) – פאפוס 

22:25 פורטימוננסה – פמליקאו 

 

יש לבדוק גם

וידאו: רב שיח עם כוכבי “סיפורה של שפחה”

העונה הרביעית יצאה לדרך, והשאלה היא בעד מי אתם, הצופים והצופות: ניק ? לוק? אף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.