יום שלישי , אוקטובר 26 2021
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 7.11

ספורט1

13:50 סערה בממלכה עם איל קיציס – חלק ב'

14:20 אברטון – מנצ'סטר יונייטד 

16:50 קריסטל פאלאס – לידס 

19:20 צ'לסי – שפילד יונייטד 

21:50 ווסטהאם – פולהאם 

00:00 סערה בממלכה עם איל קיציס – חלק ב'

ספורט2

13:55 האנובר – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי לייפציג – פרייבורג 

18:30 מכבי חיפה – מ.ס. אשדוד 

21:00 סערה בממלכה עם איל קיציס – חלק ב'

22:30 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

ספורט3

14:25 רדינג – סטוק (צ'מפיונשיפ) 

16:55 איפסוויץ' – פורטסמות (גביע אנגלי) 

19:15 דורטמונד – באיירן מינכן 

21:40 באסקוניה – בילבאו (סל) 

ספורט4

15:00 חצאי גמר טורניר פאריס, טניס 

19:55 פמליקאו – מאריטימו 

22:25 ויטוריה גימראיש – ספורטינג ליסבון 

02:10 ריבר פלייט – רוסאריו 

 

ראשון 8.11

ספורט1

14:25 יאן ריגנסבורג – אוסנברוק (בונדסליגה 2) 

16:20 וולפסבורג – הופנהיים (דאבור) 

18:50 לברקוזן – מנשנגלאדבך 

20:55 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – ווילם טווי 

23:00 מרוץ הנסקאר, פיניקס 

ספורט2

13:50 ווסט ברומיץ' – טוטנהאם 

15:50 לסטר – וולבס 

18:15 מנ' סיטי – ליברפול 

20:30 פאנל לקראת הפועל ב"ש – הפועל כפ"ס 

20:40 הפועל ב"ש – הפועל כפ"ס 

22:45 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:40 סערה בממלכה עם איל קיציס – חלק ב'

01:45 ריאל סולט לייק – קנזס (קינדה,MLS)

ספורט3

11:55 פנרבחצ'ה – דארושפקה (סל) 

13:45 ריאל מדריד – פואנלבראדה (סל) 

15:55 לגיה ורשה – לך פוזנאן (עוואד) 

17:55 אנורתוזיס (מיכה) – א.א.ק לרנקה 

20:00 (20:15) בני סכנין – מכבי ת"א 

22:20 בנפיקה – בראגה 

ספורט4

13:10 אוטרכט – איאקס 

16:00 גמר טורניר פאריס, טניס 

18:55 גלאטסראי – טופאש בורסה (סל) 

21:05 ארסנל – אסטון וילה 

23:15 סערה בממלכה עם איל קיציס – חלק ב'

02:10 ניולס – בוקה ג'וניורס 

 

שני  9.11

ספורט1

20:15 (20:30) הפועל ת"א – הפועל חדרה 

22:45 סערה בממלכה עם איל קיציס – חלק ב'

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

11:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

21:25 הולשטיין קיל – המבורג (בונדסליגה 2) 

ספורט3

21:40 אוקספורד – נורתהמפטון (גביע אנגלי) 

ספורט4

17:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

 

שלישי 10.11

ספורט2

11:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

ספורט3

19:55 בודוצ'נוסט – לבלואה (גינת, יורוקאפ) 

21:40 בדאלונה (דוסון) – בור (יורוקאפ) 

ספורט4

17:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

 

רביעי 11.11

ספורט1

20:20 דנמרק – שבדיה (משולב) 

21:45 איטליה – אסטוניה (משולב) 

ספורט2

19:35 טורקיה – קרואטיה. 

21:40 גרמניה – צ'כיה 

ספורט3

21:35 הולנד – ספרד 

ספורט4

16:35 קפריסין – יוון 

18:50 חגיגה אירופית על גבי בולגריה – גירבלטר 

21:35 חגיגה אירופית על גבי הולנד – ספרד 

 

חמישי 12.11

ספורט1

21:35 סרביה – סקוטלנד (גמר פלייאוף היורו) 

ספורט2

21:35 צפון אירלנד – סלובקיה (גמר פלייאוף היורו) 

ספורט3

19:55 קיל – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני) 

21:50 בוליביה – אקוואדור (מוק' המונדיאל) 

ספורט4

18:50 מולדובה – רוסיה 

21:35  חגיגה אירופית על גבי סרביה – סקוטלנד (גמר פלייאוף היורו) 

01:50 (בין חמישי לשישי) ארגנטינה – פראגוואי, מוק' המנדיאל 

 

שישי 13.11

ספורט1

ספורט2

21:40 בולטון – סלפורד סיטי (ליג 2)

ספורט3

00:50 צ'ילה – פרו, מוק' המונדיאל 

ספורט4

22:20 קולומביה – אורוגוואי, מוק' המונדיאל 

02:20 ברזיל – ונצואלה, מוק' המונדיאל 

יש לבדוק גם

מהלילה בארה”ב: עונת הסיום של “לא בטוחה”

לא לדאוג, איסה ריי כבר עובדת על פרויקטים חדשים עם HBO ו”וורנר”. בינתיים תעלה הלילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.