יום שלישי , אוגוסט 3 2021
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 28.11

ספורט1

14:25 רדינג – בריסטול סיטי (צ'מפיונשיפ) 

16:55 שפילד וונסדיי – סטוק (צ'מפיונשיפ) 

19:00 סערה בממלכה עם טל פרידמן, חלק ב' 

19:35 בני יהודה – הפועל ת"א 

ספורט2

13:50 סערה בממלכה עם טל פרידמן, חלק ב'

14:20 ברייטון – ליברפול 

16:50 מנצ'סטר סיטי – ברנלי 

19:20 אברטון – לידס 

21:50 ווסט ברומיץ' – שפילד יונייטד 

24:00 סערה בממלכה עם טל פרידמן, חלק ב'

02:25 רוסאריו – ריבר פלייט 

ספורט3

10:00 גביע העולם במזחלות נשים 

13:55 קרלסרוהה – פאדרבורן (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי דורטמונד – קלן 

19:20 מנשנגלאדבך – שאלקה 

23:00 הגול כלול – סיכום השבת בספורט 1 

ספורט4

16:20 שטוטגרט – באיירן מינכן 

19:40 אמן – איאקס 

22:25 ספורטינג ליסבון – מוריננסה 

 

ראשון 29.11

ספורט1

15:50 סאותהמפטון – מנצ'סטר יונייטד 

18:15 צ'לסי – טוטנהאם 

20:30 מכבי ת"א – הפועל כפ"ס (פאנל) 

22:55 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

ספורט2

13:10 ויטסה (דסה) – פורטונה סיטארד 

15:25 פיינורד – אוטרכט 

17:55 פנרבחצ'ה – בשיקטאש 

21:05 ארסנל – וולבס 

00:15 בוקה ג'וניורס – ניולס 

ספורט3

13:55 נוטינגהאם פורסט – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

15:50 לייפציג – מגדבורג (כדוריד גרמני) 

19:45 מכבי נתניה – הפועל ק"ש 

ספורט4

14:25 היידנהיים – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 לברקוזן – הרטה ברלין 

18:50 מיינץ – הופנהיים (דאבור) 

20:55 פ.ס.וו (זהבי) – ספרטה רוטרדאם 

 

שני  30.11

ספורט1

18:55 לכיה גדאנסק (סייף) – לך פוזנאן (עוואד) 

21:25 בוכום – דיסלדורף (בונדסליגה 2) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:20 לסטר – פולהאם 

21:50 ווסטהאם – אסטון וילה 

ספורט3

20:55 מאריטימו – בנפיקה 

ספורט4

19:45 הפועל ב"ש – הפועל חיפה 

 

שלישי 1.12

ספורט2

00:10 סאנטוס – קיטו (ליברטדורס)

02:25 דפורטיבו דה קאלי – ולס (סודאמריקנה)

ספורט3

00:10 ריבר פלייט –אתלטיקו פראנאנסה עם פריצות לסאנטוס – קיטו (ליברטדורס) 

02:25 פלמנגו – ראסינג (ליברטדורס)

ספורט4

19:10 אנדולו אפס – קרשיאקה (סל טורקי) 

22:10 ברצלונה – ולנסיה (סל ספרדי) 

00:10 אוניון סנטה פה – באהיה (סודאמריקנה)

 

רביעי 2.12

ספורט2

00:10 לאנוס – בוליבאר (סודאמריקנה)

02:25 בוקה ג'וניורס – אינטרנסיונל (ליברטדורס)

ספורט3

16:55 טורק טלקום – אורמנספור (סל טורקי) 

19:10 דארושפקה – בשיקטאש (סל טורקי) 

22:10 ריאל מדריד – באסקוניה (סל ספרדי) 

00:10 נסיונאל – אינדפנדיינטה דל ואז'ה (ליברטדורס)

02:25 אינדפנדיינטה – פיניקס (סודאמריקנה)

ספורט4

19:40 אולבורג – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

21:40 זאגרב – נאנט (כדוריד אלופות) 

00:10 פלמיירס – דלפין עם פריצות לנסיונאל – אינדפנדיינטה דל ואז'ה (ליברטדורס) 

02:25 חורחה ווילסטרמן – ליברטאד (ליברטדורס)

 

חמישי 3.12

ספורט1

19:45 לאסק – טוטנהאם 

21:50 ארסנל – ראפיד וינה 

ספורט2

19:10 סערה בממלכה עם פיני גרשון

19:40 קרבאך – מכבי ת"א 

21:55 סלביה פראג – הפועל ב"ש 

24:10 סערה בממלכה עם פיני גרשון

02:25 קתוליקה – ריבר פלייט מונטבידאו (סודאמריקנה)

ספורט3

15:00 ראלי מונזה 

19:45 מילאן – סלטיק (ביטון – אלחמיד) 

21:50 גרנאדה – פ.ס.וו (זהבי) 

00:10 אוניון לה קלרה – ג'וניור (סודאמריקנה)

02:25 גרמיו – גווארני (ליברטדורס)

ספורט4

19:45 חגיגה אירופית על גבי הכוכב האדום בלגרד – הופנהיים (דאבור) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי אלקמאר – נאפולי/ניס – לברקוזן 

02:25 (בין חמישי לשישי) ואשקו – דפנסה אי חוסטיסיה (סודאמריקנה)

 

שישי 4.12

ספורט1

19:25 הולשטיין קיל – בוכום (בונדסליגה 2) 

21:25 הרטה ברלין – אוניון ברלין 

ספורט2

13:30 ראלי מונזה 

16:00 ראלי מונזה 

18:25 בשיקטאש – קסימפאשה 

21:10 סערה בממלכה עם פיני גרשון

21:40 בארנסלי – בורנמות (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

15:30 קרבות וואן, סינגפור 

19:10 צרפת – מונטנגרו (יורו 2020 בכדוריד נשים) 

21:25 הולנד – סרביה (יורו 2020 בכדוריד נשים) 

ספורט4

 

 

 

יש לבדוק גם

אוגוסט 2021 בערוצי הסרטים של HOT

  המומלצים:   פראית Wildling בכורה. דרמת אימה 05/08 22:00 כלבי מלחמה WAR DOGS בכורה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.