יום חמישי , נובמבר 26 2020
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 24.10 (עוברים בלילה שבין שבת לראשון לשעון חורף)

 

ספורט1

14:25 ווטפורד (איביץ') – בורנמות (צ'מפיונשיפ) 

17:00 סערה בממלכה עם עופר שלח, חלק ב' 

17:25 ונלו – איאקס 

21:40 חובנטוד בדאלונה (דוסון) – באסקוניה (סל ספרדי) 

ספורט2

13:50 סערה בממלכה עם עופר שלח, חלק ב'

14:20 ווסטהאם – מנצ'סטר סיטי 

16:50 פולהאם – קריסטל פאלאס 

19:15 מנצ'סטר יונייטד – צ'לסי 

21:50 ליברפול – שפילד יונייטד 

24:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

ספורט3

13:55 המבורג – וירצבורג קיקרס (בונדסליגה 2) 

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – פרנקפורט 

19:20 דורטמונד – שאלקה 

22:55 אינטר מיאמי – אורלנדו (MLS)

02:35 קנזס (קינדה) – קולורדו (MLS)

ספורט4

13:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

15:00 חצי גמר טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

17:00 חצי גמר טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

18:55 ארזורומספור – גלאטסראי 

22:25  פורטו – ז'יל ויסנטה 

 

ראשון 25.10 – שעון חורף

ספורט1

15:50 סאותהמפטון – אברטון 

18:15 וולבס – ניוקאסל 

21:05 ארסנל – לסטר 

24:00 הגול כלול – סיכום היום בספורט 1 

ספורט2

11:55 פנרבחצ'ה – פטקימספור (סל טורקי) 

15:55 אנורתוסיס (מיכה) – אפואל ניקוסיה (אצילי, שהר) 

17:55 פנרבחצ'ה – טרבזונספור 

20:00 (החל ב – 19:30) ריאל מדריד – אסטודיאנטס (סל ספרדי) 

21:35 לוס אנג'לס – לוס אנג'לס גלאקסי (MLS)

ספורט3

15:30 גמר טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

18:50 ורדר ברמן – הופנהיים (דאבור) 

21:30 מרוץ הנסקאר, טקסס 

ספורט4

15:25 ויטסה (דסה) – פ.ס.וו. איינדהובן 

18:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

20:00 פמליקאו – בואבישטה 

 

שני  26.10

ספורט1

19:20 ברייטון – ווסט ברומיץ' 

21:50 ברנלי – טוטנהאם 

02:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:55 דניזלספור – בשיקטאש 

21:20 לברקוזן – אאוגסבורג 

ספורט4

16:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

18:55 בשיקטאש – אנדולו אפס (סל טורקי) 

22:10 בנפיקה – בלננסס 

 

שלישי 27.10

ספורט1

19:40 טוונטה – דה חראפסחאפ (גביע הולנדי) 

21:55 דורדרכט – אוטרכט (גביע הולנדי) 

ספורט2

14:55 סמפדוריה – סלרניטנה (גביע איטלקי) 

ספורט3

01:00 מונטריאול – נאשוויל 

ספורט4

16:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

 

רביעי 28.10

ספורט1

19:40 דן האג (אלמקייס) – ספרטה רוטרדאם (גביע הולנדי) 

21:55 רודה – פורטונה סיטארד (גביע הולנדי) 

 

ספורט2

20:10 אולם – מלאגה (מקל, יורוקאפ) 

22:00 ברשיה – לבלואה (גינת, יורקאפ) 

ספורט3

14:55 טורינו – לצ'ה (גביע איטלקי) 

17:55 ורונה – ונציה (גביע איטלקי) 

01:35 סינסינטי – קנזס (קינדה)

ספורט4

19:40 קיל – וספרם (כדוריד אלופות) 

21:40 פ.ס.ז' – ורדאר (כדוריד אלופות) 

 

 

חמישי 29.10

ספורט1

19:45 גנט – הופנהיים (דאבור, אירופית) 

          

ספורט2

19:15 סערה בממלכה עם אייל קיציס, חלק א'

19:45 סיבאספור – מכבי ת"א (אירופית) 

21:50 ניס – הפועל ב"ש (אירופית) 

ספורט3

19:45 מילאן – ספרטה פראג (אירופית) 

21:50 ארסנל – דאנדוק (אירופית) 

24:00 סערה בממלכה עם אייל קיציס, חלק א'

ספורט4

19:45 חגיגה אירופית על גבי אנטוורפן (רפאלוב) – טוטנהאם  

21:50 חגיגה אירופית על גבי סלביה פראג – לברקוזן 

 

שישי 30.10

ספורט1

19:25 המבורג – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

21:20 שאלקה – שטוטגרט 

ספורט2

18:55 טרבזונספור – קסימפאשה 

21:20 סערה בממלכה עם אייל קיציס, חלק א'

21:50 וולבס – קריסטל פאלאס 

ספורט3

15:30 קרבות וואן, סינגפור 

22:10 טנריפה – גראן קנריה (סל ספרדי) 

 

ספורט4

16:00 ליגת השחייה הבינלאומית 

22:25 פאסוס פריירה (ז'אן) – פורטו 

 

Check Also

Your Honor מתקרבת למסך

    בריאן קרנסטון חוזר למסך בסדרה חדשה המבוססת על הסדרה "כבודו" של yes! Your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.